Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Flachauvinkel: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Flachauvinkel

Poslední aktualizace před 6 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

klaravel napsal:

Ahojte, určitě dáme zprávu jak to tam vypadalo :-). Doufám, že trefíme :-D. :_...a pro Dášu s Jirkou, však vás v sobotu pěkně vyzpovídáme i na toto středisko :-D. mějte se:z
Ahoj dej,asi tam zastavím mezi svátkama,nové informace jsou vždy dobré.Tady jsou souřadnice N47°17'40'96" , E 13°23'54,40",jestli zkusíš i termál dej vědět ,cenu ,vzdálenost ,otvíračka atd.dík pepa:_
J
JazzmanNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj,davam si tay ty souradnice do mapy, ale nejsem se jist. Taky se tam chystam vyrazit, nikdy jsem tam jeste nebyl, tak se snazim zjistit co nejvice informaci ale podle informaci na zacatku vlakna je to parkoviste v obci Flachau a to na zapad od dalnice, Tebou zde uvedene souradnice ale ukazuji na misto na vychod od dalnice a na obec s nazvem Flachauwinkel, jizne od Flachau. Tak kam vyrazit? diky moc.
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
zdravime z Flachauwinklu. Stojime na parkovistu u lanovky na Zauchensee, vlevo od dalnice smer Vilach, sjezd Flachauwinkl. (vpravo od dalnice obytky zakaz) Odtud nas nikdo nevyhazuje, je to no problem. Toalety jsou otevreny 8-17:30 u lanovky. Celoddeni skipas stoji 41EUR, do 13ti 33EUR.

Vcera jsme stali v Obertaurenu, na parkovisti P2, take bez problemu. Celodenni skipas 40EUR, do 13ti 33EUR. Toalety take u lanovky 8-17:00.

V obou pripadech stojime v rohu parkoviste.

PS: Pokud uvazujete o koupi novych lyzi, v mistnim Intersportu mi umoznili vyzkouset lyze, o kterych jsem uvazoval. Na jedny dokonce kvuli me montovali vazani. Cena lyzi pak byla o kousek nizsi nez je v CR. Pujceni a priprava zdarma. Myslim, ze podobne to bude fungovat i v jinych Intersportech.

Tom
K
klaravelČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj,
zdravime z Flachauwinklu. Stojime na parkovistu u lanovky na Zauchensee, vlevo od dalnice smer Vilach, sjezd Flachauwinkl. (vpravo od dalnice obytky zakaz) Odtud nas nikdo nevyhazuje, je to no problem. Toalety jsou otevreny 8-17:30 u lanovky. Celoddeni skipas stoji 41EUR, do 13ti 33EUR.

Vcera jsme stali v Obertaurenu, na parkovisti P2, take bez problemu. Celodenni skipas 40EUR, do 13ti 33EUR. Toalety take u lanovky 8-17:00.

V obou pripadech stojime v rohu parkoviste.

PS: Pokud uvazujete o koupi novych lyzi, v mistnim Intersportu mi umoznili vyzkouset lyze, o kterych jsem uvazoval. Na jedny dokonce kvuli me montovali vazani. Cena lyzi pak byla o kousek nizsi nez je v CR. Pujceni a priprava zdarma. Myslim, ze podobne to bude fungovat i v jinych Intersportech.

Tom


Ahojky,
jéé,díky za zprávu, prosím,můžeš poslat gps souřednice kde stojíš? vyrážíve ve čtvrtek večer. díky moc
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

klaravel napsal:

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj,
zdravime z Flachauwinklu. Stojime na parkovistu u lanovky na Zauchensee, vlevo od dalnice smer Vilach, sjezd Flachauwinkl. (vpravo od dalnice obytky zakaz) Odtud nas nikdo nevyhazuje, je to no problem. Toalety jsou otevreny 8-17:30 u lanovky. Celoddeni skipas stoji 41EUR, do 13ti 33EUR.

Vcera jsme stali v Obertaurenu, na parkovisti P2, take bez problemu. Celodenni skipas 40EUR, do 13ti 33EUR. Toalety take u lanovky 8-17:00.

V obou pripadech stojime v rohu parkoviste. AHOJ,N47°17'57 E13°23'31 je to na parkoviště,

PS: Pokud uvazujete o koupi novych lyzi, v mistnim Intersportu mi umoznili vyzkouset lyze, o kterych jsem uvazoval. Na jedny dokonce kvuli me montovali vazani. Cena lyzi pak byla o kousek nizsi nez je v CR. Pujceni a priprava zdarma. Myslim, ze podobne to bude fungovat i v jinych Intersportech.

Tom


Ahojky,
jéé,díky za zprávu, prosím,můžeš poslat gps souřednice kde stojíš? vyrážíve ve čtvrtek večer. díky moc


Automatické sloučení 10.12.2012 18:40:
V obou pripadech stojime v rohu parkoviste. AHOJ,N47°17'57 E13°23'31 ,dá se stát i ve Flachau,přímo u sjezdovky N47°21'12,73 E13°23'18,81,je to na louce 5Om k vleku ,100m moc pěkná hospoda ,stodola s živou hudbou.:_:z
Upravil Pepi dne 10.12.2012 19:40, před 11 let
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, tam kde drive Belgican provozoval zimni kemp se elektrickymi pripojkami je velka cedule se zakazem stani obytek. Kemp nefunguje. Elektrinu tedy musite resit po svem.
Sjezdovky jezdi temer vsechny, tipuju, ze o vikendu pojede uplne vsechno. Kazdy den pripadne snih + dela jedou na plno.

Souradnice nevim, ale kdyz sjedete na Flachauwinkl, najedete vlevo od dalnice, k lanovce na Zauchensee, nemuzete to nenajit...
K
klaravelČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj, tam kde drive Belgican provozoval zimni kemp se elektrickymi pripojkami je velka cedule se zakazem stani obytek. Kemp nefunguje. Elektrinu tedy musite resit po svem.
Sjezdovky jezdi temer vsechny, tipuju, ze o vikendu pojede uplne vsechno. Kazdy den pripadne snih + dela jedou na plno.

Souradnice nevim, ale kdyz sjedete na Flachauwinkl, najedete vlevo od dalnice, k lanovce na Zauchensee, nemuzete to nenajit...


Děkujeme za perfektní aktuální informace :z, škoda té elektriky, ale zvladneme to sami. Teď jen aby Plzeňská a směr budějky byla sjízdná a nic nebrání "hurá na lyže" :-).Hezký den všem:_
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let
Jo a v kazdem stredisku Ski Amade je nove wifi zdarma! Ve Flachauwinklu jsem ho chytl i v rohu parkoviste.
K
klaravelČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Jo a v kazdem stredisku Ski Amade je nove wifi zdarma! Ve Flachauwinklu jsem ho chytl i v rohu parkoviste.


BOMBAAAAAA!!!!!!!!!!!! díky Tome, to můj puberťáček bude rád :-)!o
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj, tam kde drive Belgican provozoval zimni kemp se elektrickymi pripojkami je velka cedule se zakazem stani obytek. Kemp nefunguje. Elektrinu tedy musite resit po svem.
Sjezdovky jezdi temer vsechny, tipuju, ze o vikendu pojede uplne vsechno. Kazdy den pripadne snih + dela jedou na plno.

Souradnice nevim, ale kdyz sjedete na Flachauwinkl, najedete vlevo od dalnice, k lanovce na Zauchensee, nemuzete to nenajit...


Ahoj Tome, jak píšeš, vždy jsme stáli tam, co to měl ten Belgičan, i když tam nebyl. On myslím udržoval tento prostor jen přes svátky a do ledna. V březnu už tam jistě nebyl.
Když tam nelze stát a u lanovky na druhé strně do zauchensee ano, kde přesně v rohu? Tvoje souřadnice mě ukazují jak na Googlu, tak v mapách.cz na dálnici. Přímo před lanovkou je parkoviště autobusů. Díky.
Jinak ani v Obertauernu nelze nikde legálně stát, všude mají zákaz pro obytky i na tom P2, ale nějak to asi respektují, pokud nechumělí a není plná sezóna. Nebo se to tam nějak změnilo na letošek?
Mirek
Bombíci
K
klaravelČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Bombici napsal:

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj, tam kde drive Belgican provozoval zimni kemp se elektrickymi pripojkami je velka cedule se zakazem stani obytek. Kemp nefunguje. Elektrinu tedy musite resit po svem.
Sjezdovky jezdi temer vsechny, tipuju, ze o vikendu pojede uplne vsechno. Kazdy den pripadne snih + dela jedou na plno.

Souradnice nevim, ale kdyz sjedete na Flachauwinkl, najedete vlevo od dalnice, k lanovce na Zauchensee, nemuzete to nenajit...


Ahoj Tome, jak píšeš, vždy jsme stáli tam, co to měl ten Belgičan, i když tam nebyl. On myslím udržoval tento prostor jen přes svátky a do ledna. V březnu už tam jistě nebyl.
Když tam nelze stát a u lanovky na druhé strně do zauchensee ano, kde přesně v rohu? Tvoje souřadnice mě ukazují jak na Googlu, tak v mapách.cz na dálnici. Přímo před lanovkou je parkoviště autobusů. Díky.
Jinak ani v Obertauernu nelze nikde legálně stát, všude mají zákaz pro obytky i na tom P2, ale nějak to asi respektují, pokud nechumělí a není plná sezóna. Nebo se to tam nějak změnilo na letošek?
Mirek


Ahojky, tak já si dovolím (konečně taky i já :^) správně upřesnit pro bombíky :-P .....(jelikož jsem jinak gps vs mapy antitalent)...ne, ne, souřadnice ukazují správně na parkoviště v obou případech, použila jsem - jak mi poradil Pepi :-) - google earth a hle, krásně mi to ukázalo růžek parkingu :-). Jen každý je (byl) jinde. Tom je v Kleinarl a Pepi byl přímo ve Flachau....!Mhjo, hjo, našla jsem tooooo :z
mějte se fajně, teď jen kam z těch dvou míst :-D:x
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let
Kláro, jen upozorni "puberťáčka", že nesmí stahovat filmy, hrát on-line hry, Skypovat apod. - to by ho hned odpojili. Facebook, chat, web, e-mail je v pohodě.
langi70langi70Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Ahoj,
zdravime z Flachauwinklu. Stojime na parkovistu u lanovky na Zauchensee, vlevo od dalnice smer Vilach, sjezd Flachauwinkl. (vpravo od dalnice obytky zakaz) Odtud nas nikdo nevyhazuje, je to no problem. Toalety jsou otevreny 8-17:30 u lanovky. Celoddeni skipas stoji 41EUR, do 13ti 33EUR.

Vcera jsme stali v Obertaurenu, na parkovisti P2, take bez problemu. Celodenni skipas 40EUR, do 13ti 33EUR. Toalety take u lanovky 8-17:00.

V obou pripadech stojime v rohu parkoviste.

PS: Pokud uvazujete o koupi novych lyzi, v mistnim Intersportu mi umoznili vyzkouset lyze, o kterych jsem uvazoval. Na jedny dokonce kvuli me montovali vazani. Cena lyzi pak byla o kousek nizsi nez je v CR. Pujceni a priprava zdarma. Myslim, ze podobne to bude fungovat i v jinych Intersportech.

Tom


:_Zdravím všechny příznivce lyžování. Zajímá mně jestli si myslíte, že by na výše uvedeném místě ve Flachauwinkel tolerovali i náš bydlík. V nejhorším skončíme zase v kempu v Altenmarku. Děkuji všem za případné informace.
Radek , Peťa a Lukáš 14 a :i Daisy
Peugeot 5008 + Averso 500 TK
R
RojicciČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, i ja bych se prosim chtel zeptat zda se da jet s karavanem. Dle informaci co jsem nacerpal je to idealni misto pro deti a to ze bych primo z karavanu mohl jit s detima kousek a ucit je jak stat na lyzich by bylo fajn. Od koupeni obytneho auta jsme ustoupili a tak to ted uvazujeme s karavanem. Diky za info
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

standarojicek napsal:

Ahoj, i ja bych se prosim chtel zeptat zda se da jet s karavanem. Dle informaci co jsem nacerpal je to idealni misto pro deti a to ze bych primo z karavanu mohl jit s detima kousek a ucit je jak stat na lyzich by bylo fajn. Od koupeni obytneho auta jsme ustoupili a tak to ted uvazujeme s karavanem. Diky za info


Osobne si myslim, ze to bude v pohode. Pokud Ti z karavanu nebude nic vytekat ven...
A
aldafonNováček
Přidáno před 11 let
zdravim všechny lyžaře
byl jsem ted o víkendu ve vinklu a stály tam 3 obytky.byly připichlé na el.potvrzuji nápisy zákazu stání obytek které byly nalepeny na skříních přípojek,nechapu tudiž jak ve stejných skříních mužou být napojené.nicmeně obytky bez problému se staním si myslim..uplně v zadu je automat do ktereho hodite nejake to euro a muzete se pripichnout.nějak jsem to nestudoval ale německý karavanista se k tomu zrovna odhodlával.voda odpad-nevím.možná dobry zeptat se na info na pokladně.jinak doporucuji thermeamade v Altenmarktu.super welnes 15.5 eur 2hod dospělý.bez saun je to levnější tuším.
všem doporučuju malé středisko Eben in Pongau.je to kousek vedle ale cenově asi nejlip v okoli a jak jsme si skvěle zajezdili i z dětmi a na parkovišti jsem viděl 3 obytky.je to hned vedle Altenmarktu takze 3 min od thermu autem.
Mějte se krasně a užívejte lyžovačku.....!n
K
karlikČlen
Přidáno před 11 let
A počasí tam bylo na nic...
Vyplatí se pojet 100 km na Nassfeld, nebo rovnou do dolomit.
A
aldafonNováček
Přidáno před 11 let
TO Karlik:
omyl,počasí bylo supr,1den pod mrakem ale jinak lyžování při sluníčku....i když bylo -7,zima nebyla ani náhodou....
a dál už se mi určitě nechtělo...ale každý jak se mu chce ne???
K
karlikČlen
Přidáno před 11 let
Tak pardon, v patek mlha a pondělí pršelo, so + Ne o 100 km nize azuro, ja mel v flachau a vinklu smulu na pocasi uz 4x u spagetaku nikdy :-) , presne, jak se kazdemu chce.
L
lubin1975Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

karlik napsal:

Tak pardon, v patek mlha a pondělí pršelo, so + Ne o 100 km nize azuro, ja mel v flachau a vinklu smulu na pocasi uz 4x u spagetaku nikdy :-) , presne, jak se kazdemu chce.
Já taky radši popojedu,protože je tam větší jistota sluníčka. Momentálně,ale jezdíme na modré sjezdovky se sedačkou,pro malého pána:-)a tam co to jsi dával odkaz moc modrých není:-(.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,724,158 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17771 sekund | Průměrně za: 0.17771 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB