Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Flachauvinkel: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Flachauvinkel

Poslední aktualizace před 6 let
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 14 let
Poslední sjezd z dálnice před Taurskými tunely. Lyžařská střediska na obou stranách dálnice, spojení mezi nimi je zajištěn vláčkem na pneumatikách. Na západní straně, tedy na té, z která sjedete z dálnice je těsně za sedačkovou lanovkou veliké parkoviště. První polovina je pro osobní vozidla a pro denní parkování. Druhá polovina začíná cedulí: Noční parkování. Teď mezi svátky nás tam bylo cca 20 obytňáků. Veliká výhoda je možnost připojení na el. a doplňování vody z toalet v kontejneru přímo na parkovišti. Cena je 10 EUR za noc.
Pepa
jozinjozinČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj. Mohu jenom potvrdit. Loni jsme tam strávili Silvestra a byla to paráda.:g:z!e
Radek KNAUSRadek KNAUSČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,rád bych se zeptal na bližší upřesnění,nebo jestli nemáš souřadnice.Zatím dík Radek.!j
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 14 let
Souřadnice jsou 47-17-57 S a 13-23-31 V
Může někdo říci, zda takových míst, tedy s el. proudem a s vodou, je v Rakousku více?
Díky
Pepa
D
DannieNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj , Rakousko nevim, ale ve Svycarsku je dobrej Caravan-camp primo u sjezdovky ve Wildhausu SG. Zdravim Dannie:_
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj mám dotaz jak je to daleko od dálnice a jestli je dálnice slyšet.Něco jsem tam již několikrát viděl a zdá se mi dost blízko dálnice.
karel a karelkarel a karelNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj , Rakousko nevim, ale ve Svycarsku je dobrej Caravan-camp primo u sjezdovky ve Wildhausu SG. Zdravim Danniemavam

Ahoj , prosím o nějaké podrobnější informace o stání ve Švýcarsku.
Dík Jindra
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Petr a Natali napsal:
Ahoj mám dotaz jak je to daleko od dálnice a jestli je dálnice slyšet.Něco jsem tam již několikrát viděl a zdá se mi dost blízko dálnice.


Je to přímo u dálnice, ale za zvukovou bariérou. V noci jsme nic neslyšeli.
Pepa
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 14 let
A co lyžování pro prčata ?
Jirka
D
DannieNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj ,Jindro,okouknu ti to tam o vikendu. Je to ve 1400 metrech. POslu detaily a ceny. Dannie:)
jozinjozinČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj. Potvrzuji že je to přímo u dálnice, ale bez známek nějakého hluku. Voda se přináší z centrálního WC, vypouští do kanalizace na parkovišti a na WC je speciální nádrž. Přípojka na el. je blízko. Loni jsme tam měli šestiletého kloučka a ten sjezdovky zvládal bez problémů. Cena 10éček. :z:z:z
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 14 let
Strávili jsme minulý týden několik příjemných dní ve Flachauwinklu.K dispozici je 20 přípojek na elektriku s proudem 10 A, tudíž je možno topit. Přihlásit k pobytu se musíte u pana Josefa, který táboří v obytném autě zn.Mivajo s belgickou poznávací značkou. Hluk z dálnice minimální, větší kravál dělají v noci puštěná sněžná děla, protože se parkuje v podstatě metr od sjezdovky.Cena za den a karavan nebyla v tomto období 10 Euro, jak je uvedno výše, ale pouhých 5 Euro, což je vzhledem k elektrice skutečně hodně příznivé. Omrzí-li vás lyžování ve Flachauwinklu, silniční vláček vás přepraví za 5 minut na druhou stranu dálnice, kde se dostanete lanovkou do střediska Zauchensee.
Upravil Tom a Jitka dne 31.01.2010 14:34, před 14 let
Tom a Jitka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen p1010371.jpg
T
TondaČlen
Přidáno před 14 let
Nevím jak je to cenou za stání na Flachauwinklu,ale byli jsme tam 7-9.2.2010 a opravdu tam stál belgický karavanista,ale měl Rapido a my jsme platili pouze jedno Euro. Ten belgičan mě tvrdil,že je to cena bez limitu na kolik je to dní,tak nevím. Jinak vše ostatní souhlasí.
F
flyerNováček
Přidáno před 14 let
To mi přijde docela divné. Belgičan pokaždé v jiném autě, pokaždé za jinou cenu.
Neudělal on si tam z těch přípojek tak trochu živnost?
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 14 let
Auto onoho Belgičana, kterému jsme v lednu platili 5 Euro za noc.Měnil taky německé flašky s propanbutanem.
Tom a Jitka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
lubomirlubomirČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj
Blíží se zima a tak se chci zeptat zda jsou ve Flachauwinkl
také tratě na běžky??
T
TondaČlen
Přidáno před 13 let
Moje zkušenost je,že tam opravdu stál nějaká belgičan(Rapido),ale jen jsme se vždy ráno pozdravili a nic. Byl jsem tam v únoru v pokladně jsem zaplatil jedno Euro na nahlášený počet dní (3),vyfasoval cedulku za okno. Dvě noci mě byla hamba se připojit na elektriku za tak nízký poplatek. Rámus dělá jen ráno pluh,když v noci sněží. Jinak parádní místo i oba areály na lyžování. Doporučuje Tonda.
Upravil Tonda dne 08.11.2010 14:23, před 13 let
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
když bude sníh, tak tam 10. prosince zajedu. Rád Vás tam kohokoliv potkám
Jirka
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,napiš jak to tam dopadlo,co tam je nebo není,dík plánuji 25.12.dík:z
J
jaresČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím Vás, jelikož jsme se dostali k ročním pernamentkám pro oblast Ski amade, tak chceme jet obytkou na Vánoce do této oblasti a toto stání se nám moc líbí. Chceme jet 21.12. 2010 a zůstat tam přes Štědrý den do 26.12.2010, podle počtu lidí na sjezdovce i déle (ale záleží na synáčkovi 17 let - jak to s námi dlouho vydrží....). Jenom drobný dotaz.... Jsou tam i nějaké upravované běžecké tratě???. Díky za odpověď a snad se tam i uvidíme, případně napište kdo by po celou zimní sezonu jel do oblasti Ski amade (mimo to platí pro Schladming, Bad Gastein atd....). Zdraví Jarda 45, Jana 45 a Honza 17.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,657 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23228 sekund | Průměrně za: 0.23228 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB