Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ukradená dodávka Mercedes Praha: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ukradená dodávka Mercedes Praha

Poslední aktualizace před 6 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Včera ráno byla ukradena z Řep, ulice Skuteckého zelená dodávka Mercedes Sprinter. Je velmi nápadná velkou délkou - 5 metrů a zelenou barvou, není na ní nikde žádné firemní označení. Kombinace této barvy a délky je minimum. Kdyby jste ji někdo vidět někde stát, dejte mi prosím vědět.

Případně v provozu ji také poznáte snadno - je tam neoturbený motor, takže hlavně do kopce pojede jak šnek.

Prosím zprávu do SZ nebo 728 102 284 díky
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jsem vedle Řep, tak budu koukat...A co kamery na ulici a v okolí? Zkoušel jsi to? Tyto auta nejvíc používají UA, zkus objet ubytovny i vrakoviště v okolí - Zličín, Řepy,Třebonice,Stodůlky,Chrášťany,Hostivice, klidně až na Kladno...
Držím palce!
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
NALEZENA!!! S Kladnem jsi měl pravdu, našla ji Celní správa v Kladně!!!
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
blahopřeji - to to šlo rychle ....
ChippChippČlen
Přidáno před 6 let
To byla hodně rychlá akce.Blahopřeji.
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

dukecz napsal:

NALEZENA!!! S Kladnem jsi měl pravdu, našla ji Celní správa v Kladně!!!


Super! Gratuluji!
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Koukal jsem, že ti s tím nic neudělali, před chvílí jsi jel kolem nás...B)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Koukal jsem, že ti s tím nic neudělali, před chvílí jsi jel kolem nás...B)


Jojo, už je zase v provozu :) !M !M !M !M !M !M !M
P
pupickaNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

dukecz napsal:

Včera ráno byla ukradena z Řep, ulice Skuteckého zelená dodávka Mercedes Sprinter. Je velmi nápadná velkou délkou - 5 metrů a zelenou barvou, není na ní nikde žádné firemní označení. Kombinace této barvy a délky je minimum. Kdyby jste ji někdo vidět někde stát, dejte mi prosím vědět.

Případně v provozu ji také poznáte snadno - je tam neoturbený motor, takže hlavně do kopce pojede jak šnek.

Prosím zprávu do SZ nebo 728 102 284 díky



Tyy jo, tak super rychlá akce... s tím nálezem....tak fungují alespoň celníci :-)
Gratulace!
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pupicka napsal:

Citovat

dukecz napsal:

Včera ráno byla ukradena z Řep, ulice Skuteckého zelená dodávka Mercedes Sprinter. Je velmi nápadná velkou délkou - 5 metrů a zelenou barvou, není na ní nikde žádné firemní označení. Kombinace této barvy a délky je minimum. Kdyby jste ji někdo vidět někde stát, dejte mi prosím vědět.

Případně v provozu ji také poznáte snadno - je tam neoturbený motor, takže hlavně do kopce pojede jak šnek.

Prosím zprávu do SZ nebo 728 102 284 díky



Tyy jo, tak super rychlá akce... s tím nálezem....tak fungují alespoň celníci :-)
Gratulace!


To máš pravdu horší to je s vaším případem a policii u starého vozu se chtěl asi jen svézt ale ten váš je o něčem jiném .
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, dukecz, pupicka, Chipp, mb, Joza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,692,716 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.65015 sekund | Průměrně za: 0.65015 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB