Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám venkovní krycí plachty s 80% slevou: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám venkovní krycí plachty s 80% slevou

Poslední aktualizace před 6 let
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
2 druhy plachet. Vhodné na pinpong.stoly, skútr, gril, čtyřkolku, venkovní nábytek, dřevo, pneumatiky, na střechu karavanu, obytky, auta..... Jeden typ velikost "složený pinp.stůl, druhý typ velikostně na rozložený stůl. Výprodej skladu z Anglie. Cena v marketech 800-990kč. U nás jen 150kč/kus. Velmi kvalitní. Omezené množství. V Olomouci a Prostějově dodání zdarma. Jinak zasíláme poštou. V případě zájmu pošlete Sz s typem a počtem kusů.
Upravil mares dne 14.12.2017 20:19, před 6 let
mares Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Pomohly by rozměry plachet.Pinpongový stůl doma nemám,tak to nemám jak změřit.
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
Změřím to a pošlu
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
Rozměry : plachta rozložená 1.6 x 3 metry, postranní část 80cm
Plachta na složený stůl: 1.6m délka, hloubka 1.4m, šířka 40cm - plachta se zamozřejme dosti přizpůsobý podle tvaru zakrytého předmetu- tzn zakryjete i předmét širší jak 40cm.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
To je škoda,potřeboval jsem zakrýt vozík s ložnou plochou 2,5x1,7m.
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
To by mělo vyjít. Ta větší plachta ma jeste z kazde strany 24cm okraje, takze pokud vozik nepotrebujete zakryt az na zem, tak ho zakryjete.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Beru dva kousky. SZ
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
Ještě doplnění, jak je to s cenou poštovného. Dobírka stojí cca 120kč. Klasický balík cca 80kč. (zde je nutná platba dopředu na účet. Pokud máte zájem o zaslaní, tak mi prosím do Sz pošlete i adresu a jestli zboží zaslat na dobírku (platba pošťákovi) nebo normálním balíčkem (pošlu číslo účtu).
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
Rohy plachty jsou navic prošité, takže nehrozí protržení (viz foto) Plachtu není možné rukou rozthnout. Fakt kvalitní.
mares Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Ok,tak vezmu 1,6x3.Když tak ji použiju na něco jinýho,plachta se hodí.Posílám SZ
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let
poslal jsem SZ
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Poslal jsem SZ
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 6 let
Poslána Sz.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
M
maresČlen
Přidáno před 6 let
Stále je plachet dostatek. Při objednávce více kusů (3a více) se může dopravné mírně zvýšit o pár korun. Plachty něco váží.
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ,došly někomu plachty? Já čekám od 19.12, zaplaceno a ještě nedorazily.

Jirka
SuchosSuchosNováček
Přidáno před 6 let
ahoj já objednal na dobírku a ptal se zda ještě jsou a žádná odpověd tak nevím...
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Já bohužel zaplatil předem, 19.12. mi na SZ někdo, kdo se podepsal jako Pešlová potvrdil, že platba dorazila na účet a zítra, tedy 20.12. pošlou. Po plachtách není ani vidu ani slechu, na urgenci přes SZ nikdo nereaguje.

Stále se ještě chlácholím tím, že na poště měli fofr, někdo mohl ve firmě onemocnět nebo třeba mají ještě tento týden dovolenou.
Upravil fifa32 dne 03.01.2018 23:36, před 6 let
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fifa32 napsal:

Já bohužel zaplatil předem, 19.12. mi na SZ někdo, kdo se podepsal jako Pešlová potvrdil, že platba dorazila na účet a zítra, tedy 20.12. pošlou. Po plachtách není ani vidu ani slechu, na urgenci přes SZ nikdo nereaguje.

Stále se ještě chlácholím tím, že na poště měli fofr, někdo mohl ve firmě onemocnět nebo třeba mají ještě tento týden dovolenou.


Tak to jsme na tom jako ty. Stejný datum a odpověd, na SZ nereagují.

Pravda,že pošta měla honičku nicméně od 20.12 nám doručila jiné dva balíky(jeden dokonce ze zahraničí)
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 6 let
My udělaly platbu na učet a za dva dny byly doma přesně dle domluvy.inzeruje i na bazoši tak možná skusit tel.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
B
Bob SaunaČlen
Přidáno před 6 let
Objednal jsem 15.12, platba předem na účet a nic... připoměl jsem se 29.12 ihned odpověď že odesílají a 2.ledna byly doma, objednal jsem dva kusy a musím říct,že za ty peníze je to super, mám to ke karavanu na kola a v pohodě ta menší zakryje kompletně dvě kola. Tak že za mě OK. ale chce se to připomenout asi toho mají moc.!)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: riki0832, RadeJa, mares, petr a jarka, bleriot11, jirkaj, petak, Sapuki, Funikkk, fifa32, Bob Sauna, Suchos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,213 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26389 sekund | Průměrně za: 0.26389 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB