Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hobby 460 údaje nebo technická data: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hobby 460 údaje nebo technická data

Poslední aktualizace před 6 let
S
svejdaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravim všechny s prosbou.
Nenašel by se někdo z vlastníků karavanu HOBBY 460 kolem roku vyroby 2003 ?? Který by byl tak moc hodny a poslal mailem okopírovanou stránku techničáku nebo dovozové STK s technickými daty jako jsou rozměry, váhy, druh rafků a kol, nejvyšší rychlost prý 100km , rozchod kol atd.
pořídil jsem si tento karavan z Holandska , Vzhledem k tomu že je všechno v lidech a u nás na STK nejsou absolutně přístupní chtějí po mě abych si tyto údaje někde zajistil, protožě z holandských dokladů které k dovozu mám toto nejde vyčíst.

Proto prosím nějakého hodného majitele tohoto typu karavanu jestli by mi mohl pomoci a poslat kopii aby jsem konečně udělal vytouženou dovozovou STK a dostal naši SPZ.
Každopádně vsem moc děkuji za snahu pomoci.
Kontakt
Josef Švejda Vlašim.
Tel. 603243119

mail pro poslaní svejda.vl@seznam.cz
Upravil svejda dne 13.12.2017 14:39, před 6 let
svejda Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
PilotekČlen
Přidáno před 6 let
Bolo by dobré identifikovať a uviesť presný typ karavanu. Napr. tu by sa mohlo podariť nájsť presne Váš model:

https://www.carav...BY2003.pdf

Na konci je uvedený aj partner pre ČR - PV Caravan, p. Pospíšil. Možno aj tam by Vám vedeli pomôcť.
Peugeot J5 2.5D Knaus Traveller 570 1992 náš veterán :-)
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj mám taky 460 přivezenou z holandska a přihlásili mi to normalně zítra mi když tak zavolej co vše potřebuješ a já ti to napíšu 774448098 David
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
S
svejdaNováček
Přidáno před 6 let
Tak tímto posílam poděkování Davidovi dnes dosla kopie na mail takže ještě jednou dík.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: svejda, Pilotek, DavidJanaNikiVendy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,818,498 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17585 sekund | Průměrně za: 0.17585 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB