Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trakční baterie, pojistky?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trakční baterie, pojistky?

Poslední aktualizace před 6 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem, mám dotaz. Týden po výjezdu jsem zapojil obytku 220V. Včera jsem potřeboval něco udělat. Kabel jsem odpojil. Vlezl jsem dovnitř a rozsvítil si. Po 3 s cosi cvaklo a rozsvítilo se kontrolka na panelu. Voltmetr ukazuje 11,8 V. Myslel jsem si, že se baterie dobíjí připojením na 220V, nebo se mýlím?
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Nemylis se obvykle to tak je.
Radit nebudu. Zkontroluj privod a pojistky.
Miloš
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:

Nemylis se obvykle to tak je.
Radit nebudu. Zkontroluj privod a pojistky.


Jsem laik, ale něco zvládnu. Ne zapojit, do toho se nehrabu, pojistky si najdu a vyměním. Proč neradit? Že tu dostane někdo sprchu? K čemu je forum, když na dotaz někteří odpoví, to tu už bylo, najdi si v historii? A kde je komunikace mezi stejnými lidmi?

Děkuji a půjdu se na to mrknout. Fanda
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Harvici napsal:

Ahoj všem, mám dotaz. Týden po výjezdu jsem zapojil obytku 220V. Včera jsem potřeboval něco udělat. Kabel jsem odpojil. Vlezl jsem dovnitř a rozsvítil si. Po 3 s cosi cvaklo a rozsvítilo se kontrolka na panelu. Voltmetr ukazuje 11,8 V. Myslel jsem si, že se baterie dobíjí připojením na 220V, nebo se mýlím?


Na výjezdu jsi byl připojen na 220V a dobíjelo to nebo ne , pokud ano tak jsi nechal něco po zaparkování zapnuto vždy na panelu vypni hl. vypínač . Za týden se nemůže baterie vybít až na 11.8V , nebo je stará a má někde zkrat- samo vybíjení , je toho vicero čím to muže být chce to proměřit .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 10.12.2017 12:41, před 6 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

Harvici napsal:

Ahoj všem, mám dotaz. Týden po výjezdu jsem zapojil obytku 220V. Včera jsem potřeboval něco udělat. Kabel jsem odpojil. Vlezl jsem dovnitř a rozsvítil si. Po 3 s cosi cvaklo a rozsvítilo se kontrolka na panelu. Voltmetr ukazuje 11,8 V. Myslel jsem si, že se baterie dobíjí připojením na 220V, nebo se mýlím?


Na výjezdu jsi byl připojen na 220V a dobíjelo to nebo ne , pokud ano tak jsi nechal něco po zaparkování zapnuto vždy na panelu vypni hl. vypínač . Za týden se nemůže baterie vybít až na 11.8V , nebo je stará a má někde zkrat- samo vybíjení , je toho vicero čím to muže být chce to proměřit .


Na výjezdu jsem byl připojen. Vše jsem zkontroloval. Vypadá to tak jak píšeš, že když jsem se připojil, naběhlo rádio s navi. Tak jsem ho vypnul !)a zkusím to do rána na síti. Hlavní vypínač vypínám vždy, to kontroluji.

Díky Fanda
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, auto pripojuj k elektřině hned po návratu z výjezdu, pokud máš možnost. Nechat baterii v zimě vybitou je to nejhorší, co můžeš udělat. Cestou domů se vybita baterie v žádném případě plně nenabije, musel by jsi jet cca 15 hodin na nabití 100Ah. Pokud jsi měl auto na elektrice po celou dobu, co možná hrálo to rádio, nemohla se baterie vybít.
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Ahoj, auto pripojuj k elektřině hned po návratu z výjezdu, pokud máš možnost. Nechat baterii v zimě vybitou je to nejhorší, co můžeš udělat. Cestou domů se vybita baterie v žádném případě plně nenabije, musel by jsi jet cca 15 hodin na nabití 100Ah. Pokud jsi měl auto na elektrice po celou dobu, co možná hrálo to rádio, nemohla se baterie vybít.


Možnost samozřejmě mám, vloni jsem to dělal. Zjistil jsem, že bylo zapnuté rádio. Jakmile jsem totiž připojil kabel, naběhlo.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
No proto nechci radit. Je treba zkusit co mohu sam a na zaklade zjisteni delat zavery.
Jinak po vypadku napeti me take nabihaji nektere spotrebice. Napriklad vysilacka. U radia to nemam overene.
Miloš
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
harvici: rádijo je hajzl: umí žrát ve standby režimu až 0,5A. jen pro udržení vnitřní paměti. naopak některý rádia nežerou skoro nic.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karel Prokop, Harvici, Tomas Brabec, Garda, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,196,356 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19281 sekund | Průměrně za: 0.19281 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB