Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp v zimě se vším všudy v Alpách: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp v zimě se vším všudy v Alpách

Poslední aktualizace před 5 let
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, chci jet na jarňáky lyžovat do Alp, do kempu. Nechci se přesouvat z místa na místo, když mě budou vyhánět, chci mít klid, že když se celá rodina každý den vysprchuje, že nebudu muset skřípat zubama nad spotřebou vody a vymýšlet její doplnění. Chtěl bych najít kemp s pěknou polohou v dochozí vzdálenosti k vleku, u nějakého atraktivního střediska. Máte někdo os. zkušenost, dobrou nebo špatnou? Děkuju.
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Posílám odkaz na článek ohledně zimních kempů v Alpách http://cestovani....realu.html
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Má někdo osobní zkušenost? Camp Eden, Falcade - Itálie. Asi 50m od spodní stanice lanovky.
http://www.campin...index.html
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jednatel napsal:

Zdravím, chci jet na jarňáky lyžovat do Alp, do kempu. Nechci se přesouvat z místa na místo, když mě budou vyhánět, chci mít klid, že když se celá rodina každý den vysprchuje, že nebudu muset skřípat zubama nad spotřebou vody a vymýšlet její doplnění. Chtěl bych najít kemp s pěknou polohou v dochozí vzdálenosti k vleku, u nějakého atraktivního střediska. Máte někdo os. zkušenost, dobrou nebo špatnou? Děkuju.


Schladming, Reiteralm Camping 47.389598, 13.596039 přímo u lanovky. Pokud by to bylo o prázdninách tak bych si raději rezervoval místo.
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PaMi napsal:

Má někdo osobní zkušenost? Camp Eden, Falcade - Itálie. Asi 50m od spodní stanice lanovky.
http://www.campin...index.html


Mě by byly 2A v zimě málo. Kdyby došel plyn, neměl bych plán B - elektřinu. !@
Knaus Van i650MEG, 2017
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
camping-mautendorf.at
Klidny, pekne vybaveny kemp primo u vleku.
A samozrejme kopce taky fajn, hezke stredisko.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
kempy moc nemusím, ale Mautendorf je špička. Neznám lépe vybaven kemp, sauna, solárko, sušárna. Lyžování z kempu, nebo skibusem na Obertauern. Prostě N.o 1.
P. S. Tak pěkný trávník na place nemám ani u baráku.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
Kemp v Mauterndorfu je opravdu super. Trošku dražší. Nás ale přestalo bavit lyžování na Grosseck. O jarních prázdninách jsme to kombinovali s Fanningbergem a St. Margareten - Katschberg.

U lanovky na Fanningbergu je velké parkoviště, kde asi stály OA i přes noc.

A kdybys netrval na Alpách, tak za mě nejlepší La Villa Stern.
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Díky za tipy, je to zajímavý, můžete dál přidávat... ;-) Do kempu normálně nelezu nikdy, ale teď hodlám udělat výjímku.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
ahoj, variant asi bude více, pro nás je důležitá dostupnost v lyžákách přímo na vlek bez dojíždění. Mauterndorf je v tomto ohledu ideální. Jen tam "chcípl pes". Večer buďto sauna nebo společenské hry. Hospoda u lanovky zavírá brzy, "apré" jsem nepochopil provozní dobu. Do města se dá dojít pěšky, ale není to úplně blízko.

Ještě mne napadá Solden, tam to žije až moc.

Nebo Colfosco ( IT - Sella Ronda ).
ffoccusffoccusČlen
Přidáno před 6 let
V Soldenu se dá někde stát u sjezdovky?
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Díky, Mauterndorf vypadá lákavě, poloha, středisko, skipasy. Ale cena za kemp je teda nadstandartní... Jsem na 69,-€/ den za 5 členou rodinu, a to jsem ještě nebyl v sauně a nepřipojil se na el... :-(
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
v Söldenu je sice kemp, ale je většinou úplně plný. Nevím, jestli lze dělat rezervaci. Byli jsme v listopadu a byl full. Nakonec jsme spali nahoře na stadionu, ale to je na divoko. Myslím, že v sezoně je to nereálné.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
V Soldenu rezervace dělají, je ale potřeba zaplatit zálohu. Resp. minulý rok mezi svátky jsme poptávali a takto nám odpověděli.

Sauna v Mauterndorfu je v některých termínech zdarma. Ale i když se to platilo, nebylo to tuším tak hrozné
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let
Primo v Soldenu je v sezone full, pokud nevadi dojizdeni na lanovku da se ubytovat v Langenfeldu v https://www.camping-oetztal.com mohu doporucit. Vyhrejvana lyzarna, skvele socialky, prvotridni restaurace a 5 min pesky do termalu https://www.aqua-dome.at/en/
Od techto termalu jezdi prave take skibus do Soldenu k lanovce, cca 15min
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Máte nějakou čerstvější zkušenost s lyžováním v okolí Zugspitze a kempováním v Grainau, v Camping erlebnis Zugspitze (to je camp dál od lanovek) a nebo v Camping Resort Zugspitze (blíž k lanovkám)? A nebo Camping Dr. Lauth v Ehrwald? Vzhledem k věhlasu místa (GaPa a nejvyšší hora celýho Německa) mi ceny, i za skipasy na celý region, přijdou slušný ve srovnání s "věhlasnými" středisky Rakouska. Je fakt, že to není "v lyžákách z bydlíka na lanovku", ale zase tam asi nechcíp pes...

Automatické sloučení 17.12.2017 13:12:
Jak píše Maria, napsal jsem do Söldenu poptávku na jarňáky a přišla zálohová faktura na 100€.
Upravil jednatel dne 17.12.2017 14:12, před 6 let
M
MiguellNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Vrátili jsme se minulý týden z Soldenu a byli jsme týden v campu Solden.
Mohu určitě doporučit. Zázemí maximální ! Vyhřívana lyžárna, hned vedle sušárna na ručníky ( když se vrátíte z wellnes nebo aqua parku ) el.přípojka, pitná voda s vyhřivaným kohoutkem, bomby mění na počkání , mini wellnes v campu a v ceně , každý den prohrnujou celý camp a na lanovku kousiček v lyžákách. V Soldenu pěkný městský wellnes s bazénem a skvělou saunou a 15 km od Soldenu Aqua Dóm - obrovský termální wellnes. ...a týden v tahu :_
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Čerstvý (21.12.2017) článok o Alpských kempoch
https://www.promobil.de/wohnmobil-ste...ntersport/
ivoi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
skvělá práce, děkuji

Automatické sloučení 22.02.2018 19:26:
včera jsme se vrátili z Loseru a Mauterndorfu.

V Loseru jsme stáli na horním parkovišti 47.656263,+13.783616, https://goo.gl/ma...Luw2o1c72. Z lyžáků přímo na sjezdovku. Lyžování nás ale nenadchlo. Úzké sjezdovky, zledovatělé...

Zákaz nočního stání jsem neviděl, jen na prvním parkovišti při příjezdu. V Bad Aussee byl zákaz od 4 do 6.

V Mauterndorfu v kempu celkem plno. 2 dospělí + 2 děti + elektrika + plac 62E/noc. Sauna 8E na hlavu. Na parkovišti jsem neviděl jediné OA. Z druhé strany v St, Michael na parkovišti u lanovky zákazová značka. Bílá cedule, v ní červený kruh s přeškrtnutým OA a pod tím nápis NO CAMPING.
Upravil maria dne 22.02.2018 20:26, před 6 let
StandaOpaStandaOpaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, prosím zkušené zimní cestovatele o radu,

v polovině března chceme na 4 -5 dnů vyrazit někam na hory, nejraději do Alp, bez lyží, jen tak, na kochačku, k tomu nějaké welnes či další program, památky, aj. Ze zdravotních důvodů lyžovat nemůžu, nemáte typ, kam zajet, klidně do kvalitního kempu, do cca 550 km ze severu Moravy. Např. výše camping Solden, asi pěkný, ale už dost daleko. Děkuji za tipy.
Standa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ivoi, maria, Miguell, Dudla, jednatel, Dasa a Jirka, ffoccus, DDT, JiPe Highlanders, PaMi, Majli, vladkamarek, StandaOpa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,701,383 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21607 sekund | Průměrně za: 0.21607 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB