Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Montáž televize -vyjmutí lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Montáž televize -vyjmutí lednice

Poslední aktualizace před 6 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím vespolek, chtěl bych požádat o radu jak namontovat televizi včetně držáku do obytky Burtsner Ixeo.Místo je připravené od výroby nalevo od vstupu na stěnu, za níž je natěsno lednice. Jsou tam zásuvky na 220V, 12V, satelitní přípojka i připojení dvd z rádia z palubky. A teď o co mi jde? Jak vyjmu lednici, abych mohl namontovat držák televize? Kde je lednice uchycena? Jaký držák se vám osvědčil a jakou televizi?

Děkuji za rady. Případně někdo kdo by namontoval a zprovoznil?
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Lednici nevyndávej! Držák prisroubuj vrutama a máš-li obavu, že to nebude držet i prilep. Různé držáky máme skladem, televize taky, doporučuji Finlux. Zavolej, jestli chceš... 720705139 (Praha Dolní Měcholupy)
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let
Díky, v pondělí se ozvu.
C
chaddevilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já ji namontoval na otočný držák dozadu k posteli, mohu ji sledovat z postele, z otočných sedaček a popřípadě i z venku , skrze okno u postele. Jde o to, že na origo držák dáš jen malou televizi, aby jsi ji mohl složit. Mohu nafotit.
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let
Ok, budu rád za inspiraci, taky jsem to zvažoval.
sobieskisobieskiNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Ja resim podobny problem a rad bych se nechal taky inspirovat. Muzes prosim udelat par fotek? Resim to u McLouis MC4 73g a taky chci tv dozadu, ale je tam sprchac a skrinka a cokoliv se tam soatne vejde :-(. Diky. Pavel
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sobieski napsal:

Ahoj. Ja resim podobny problem a rad bych se nechal taky inspirovat. Muzes prosim udelat par fotek? Resim to u McLouis MC4 73g a taky chci tv dozadu, ale je tam sprchac a skrinka a cokoliv se tam soatne vejde :-(. Diky. Pavel


Ahoj, nakonec jsem to nechal namontovat profíky. viz. níže.

Tomas Brabec
Lednici nevyndávej! Držák prisroubuj vrutama a máš-li obavu, že to nebude držet i prilep. Různé držáky máme skladem, televize taky, doporučuji Finlux. Zavolej, jestli chceš... 720705139 (Praha Dolní Měcholupy)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Harvici, chaddevil, Tomas Brabec, sobieski

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,091 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13926 sekund | Průměrně za: 0.13926 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB