Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize vhodná do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize vhodná do karavanu

Poslední aktualizace před 7 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
[/quote]

Vzhledem k uhlopříčce 16´´ nebo 19´´ bych tu TV klidně normální SAT přijímačem urazil. Na takové velikosti panelu ten rozdíl nebude zásadní. Stejně tak bych přes koleno nelámal ani ten HDMI vstup. Rozdíl bude asi poznat, ale rozhodně nebude úměrný rozdílu v ceně.[/quote]

Pokud se podíváš na ten odkaz, který Me2d uvedl, tak ten Full HD přijímač vyjde ještě levněji, jelikož 60 cm parabola + LNB = 250 Kč.

Navíc tu kombinaci mám v bydlíku a i na této velikosti TV je ten rozdíl dost značný. Zkoušel jsem SD Alden přes Scart a Pak ten HD receiver přes HDMI a rozdíl je opravdu značný.
A navíc za ty peníze !M .
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No jo jenže to mám 4400,- jen reciever ? ještě potřebuju abych to mohl používat i doma na 220V, jakej je rozdíl mezi full HD a hd ready?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Za 4400 máš receiver + SkyLink HD kartu. Ten receiver je možno provozovat na 12V i 230V. Samostatný receiver je za 2999,-
Full HD je 1920x1080 a HD ready 1366x768.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No dobrá a jelikož potřebuju vše provozovat i doma ale na cestách potřebuju vše malinké, pomůže mi ta malá cestovní parabola v kufříku s nějakým lnb? Poraď:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 13 let
Malá parabola v tom kufříku je leda pro Němce co chytají Astru 19,2°E,tam už dnes nic českého není.Možná,že ti bude chodit u nás,ale na jihu už ne.Medvěde,ta parabola 33x33 je na nic,ačkoliv Hroch říká "v pohodě" tak já mu musím oponovat.Mám tu samou,ale 45x45cm a věř,že v Chorvatsku už s odřenýma ušima a to se tím zabývám a mám na nastavení měřák za nějakou tu tisícovku.Pro jistotu beru sebou ještě Digi TV,kde majitelem jsou Rumuni a signál na jihu je lepší než u nás.Ačkoliv se změnou družic zlepšilo pokrytí Astra 23,5°E směrem na jih signál slábne,do tak malé paraboly bych nikdy neinvestoval-vyhozený prachy.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 17.02.2011 18:49, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Mirku o Chorvatsku tu nebyla řeč a ten Technisat šlape v pohodě. Samozřejmě s Tebou souhlasím, že čím větší, tím lepší (pro dámy - píši o parabole :) ), Me2d však chce něco skladného. Když si přečteš můj příspěvek znovu, navrhoval jsem mu tam 60 cm parabolu. S tím Technisatem jezdí známý s kamionem a v ČR,SR,A,D, mu Skylink jede. Já mám na bydlíku 60 cm parabolu a myslím si, že je to ideální velikost. Větší by byla lepší na příjem, ale při velkém větru bych měl asi nedobrovolně další střešní okno místo paraboly.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Do chorvatska asi nikdy nepojedem, neláká nás a je tam mraky čechů, jsme spíš na jezera a hory a ještě chvíli kvůli prckům nechceme daleko od čr, chci to používat i doma, alespoň ten reciever, existuje na tu 60cm nějaká mega přísavka, nebo jen na pevno na střechu, nebo trojnožka před auto a bát se že to někdo štípne.
Odpovím si sám :-) asi bych ho přidělal na nosič kol...
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 17.02.2011 21:35, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Nejjednodušší máš trojnožku. Domů si dej parabolu 80cm a jen přeneseš receiver s kartou.
H
HunyadyČlen
Přidáno před 13 let
Já teda SAT nemám, ale viděl jsem i parabolu přidělanou na tyčce, která byla na oji karavanu přichycená podobně jako kolečko. Bylo to loni v Sárváru, kdy v noci hodně foukalo a trojnožkáři honili paraboly po kempu. Samozřejmě musíš přemýšlet, jak postavit karavan, aby Ti nestál mezi parabolou a družicí.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
:xnemám karavan!y
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
čoveče.. já mam na střeše OYSTER s parabolou 85 a ve větru dobrý. Jednou byl dost silný vítr a ani se nehnul. Ale byl jsem v karavanu co měl nějakej no name a ten mu ve větru vydává křupy zvuky :) . Má tam spíše problém, ale s vyběhaným mechanismem otáčení a když přijde vítr tak se mu rozhazuje signál. Prej se to vymačkalo právě tím větrem , jak s tím furt cvičil. dneska mě štve, že na trhu se objevuje satelitů za polovinu peněz, ale polovina z nich je totální šmejd. firmy se ženou za ziskem a stačí, že to funguje 2 roky... potom zase změní jméno a jedou dál. A prodejci to vědí, ale důležité je i pro ně hlavně prodat. Vždycky když vídím v Baumaxu vrtačku za 500, - tak si říkám, kolik stál materiál, práce dítěte, přeprava, zisk výrobce, přeprodejce a prodejce a mozek mě nebere jak to udělali.
M
microhummerNováček
Přidáno před 7 let
[Ahoj Hrochu, poslal jsem ti SZ, můžeš se mi ozvat? Díky.

Hlavně si myslím, že 22" TV do obytky je nesmysl. Čím větší obrazovka, tím větší spotřeba a bydlíky máme většinou na cestování, poznávání nových krajů a setkání s kamarády. TV je jen jako doplněk pro zprávy z domova, nebo pro případ špatného počasí. Samozřejmě si tam namontuje každý co chce a potřebuje, ale startovat centrálu jen proto, že se chci dívat na velkou TV (nad postel se vejde i 106 cm úhlopříčka :) ) by se mi určitě nechtělo. Toho Grundiga 22" na 12V máme skladem za 5800,- s DPH a PHE, ae je to jen LCD s ne moc příjemnou spotřebou a sledovacími úhly. Teď si zrovna hraju s LED TV o úhlopříčce 40 cm s vestavěným DVD a USB vstupem podporujícím DIVX, XVID, JPEG a další oblíbené formáty. Vzhledem k LED provedení je asi zbytečné přát o úspoře energie a je v provedení pro obytky a karavany, tudíž napětí 10 až 15V !M . Neznám nikoho, kdo by měl v bydlíku stále stabilních 12V. [/quote]
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

microhummer napsal:

[Ahoj Hrochu, poslal jsem ti SZ, můžeš se mi ozvat? Díky.

Hlavně si myslím, že 22" TV do obytky je nesmysl. Čím větší obrazovka, tím větší spotřeba a bydlíky máme většinou na cestování, poznávání nových krajů a setkání s kamarády. TV je jen jako doplněk pro zprávy z domova, nebo pro případ špatného počasí. Samozřejmě si tam namontuje každý co chce a potřebuje, ale startovat centrálu jen proto, že se chci dívat na velkou TV (nad postel se vejde i 106 cm úhlopříčka :) ) by se mi určitě nechtělo. Toho Grundiga 22" na 12V máme skladem za 5800,- s DPH a PHE, ae je to jen LCD s ne moc příjemnou spotřebou a sledovacími úhly. Teď si zrovna hraju s LED TV o úhlopříčce 40 cm s vestavěným DVD a USB vstupem podporujícím DIVX, XVID, JPEG a další oblíbené formáty. Vzhledem k LED provedení je asi zbytečné přát o úspoře energie a je v provedení pro obytky a karavany, tudíž napětí 10 až 15V !M . Neznám nikoho, kdo by měl v bydlíku stále stabilních 12V.
[/quote]

Jen tě chci upozornit, že reaguješ na 8 let staré příspěvky :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Toto vlákno už je pasé. Raději ho zamknu.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,240 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20208 sekund | Průměrně za: 0.20208 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB