Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize vhodná do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize vhodná do karavanu

Poslední aktualizace před 7 let
Jardaa4Jardaa4Člen
Přidáno před 13 let
A jakpak je to s příjmem sat sky link v CRO,někde kolem Splitu?
kakesacikakesaciČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hroch napsal:
Ahojda Kakesaci, DVB-T tuner samozřejmě má, jen jsem to zapoměl napsat. Foto udělám, až mi to má vrozená lenost dovolí :) . Je černá s tenkým rámečkem.
Pepi ta sestava samozřejmě chodit bude. Omnisat Twister jsem měl na minulém bydlíku a byl jsem opravdu spokojen. Při trošce cviku naladíš Skylink do 2 minut.
Přijímač do bydlíku na 12V s HD rozlišením mám skladem Schwaiger - výhodou je propojení přes HDMI kabel a tudíž eliminace rušení způsobeného spínaním topení a ohřevu vody cena je bohužel vyšší právě kvůli HD rozlišení - 2490,- s DPH (pro české programy je ještě potřeba dokoupit dekodér za 800,- Kč). Se základním rozlišením (připojení přes Scart je 12V od Technisatu za 1600 Kč (dekodér je vestavěn přímo v přijímači a nemusí se dokupovat).


Jak to tak vypadá, asi si budu muset udělat výlet na Moravu !y . Potřebuju vyřešit mraky věcí - televizi, led žárovky do světel, satelit, střešní klima i solárka. A jak to tak vypadá, tak Hroch si se vším poradí nebo dá alespoň dobrý tip :g
chlap a 3 ženský ( 38, 37, 9 a 6 ), bydlík Chausson Alteo 259
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Odstraněno
Upravil kikisak36 dne 05.02.2011 17:17, před 13 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

kikisak36 napsal:
Už dlouho jsem šel po nějakém vhodném TV. Konečně jsem našel. LED TV 16" spotřeba 15W, DVD, napájení 12V.

http://www.alza.c...213614.htm




Ahoj!
To mi nesedí s tím, co jsem si našel na stránkách výrobce.
http://www.hyunda...d-led.aspx
napájení na 230 VAC a v parametrech v kolonce napájení z atuzapalovače 12 VDC je Ne.
Máš to doma? Jak to je opravdu? Nedal jsi sem odkaz na jinou telku?
Díky
Bombíci
Upravil Bombici dne 05.02.2011 16:26, před 13 let
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Dík za upozornění - je to sice 16920, ale HLHW, ale ta má jiný příkon a jak tedy jinak, není LED. To označení HLHW a LLH mě zmátlo.
Připojení na 12V zřejmě u LLH není možné. :v
Ještě jednou moc díky za upozornění :_ :_ :_ :_ :_ :_ :_ :_ :_ :_. Objednávku jsem stornoval. Zase nic.....
Upravil kikisak36 dne 05.02.2011 17:36, před 13 let
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Nedá mi to. Zkouším nalézt televizi LED 15" - 19" s napájením 12V a HDMI vstupem, cena do 4.000,- . Zkuste mi prosím poradit.
Zatím jsem našel tohle: http://www.nejlep...16914.html ale nějak mi to nehraje, pokud chci koupit, všude jen LLH a HLH nikde.
Upravil kikisak36 dne 06.02.2011 08:15, před 13 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Pájo 10,5 - 14,5 V nebo kolik to je je o pětikilo dražší. Hraje pěkně, mám ji doma :-).
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Čau Péťo, jaký je to typ?
P
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
16914 llh
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Super Péťo, máš u mě pivko v Lomné - doufám, že pojedete. Vlezl jsem se i do těch 4.000,- .... tedy bez dopravného, to je 130 navíc.
:g
P
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Pavlíku to jsme dva, co doufají. Telka fakt hraje pěkně. Jinak v globusu ji mají v akci za 5800, tu levnější variantu se stálým napětím. A to se fakt vyplatí.
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
:D Doporučeno Sedmi z Devíti Horsty Fuchsy. Výhoda kolektivního myšlení. :D
Upravil kikisak36 dne 06.02.2011 23:12, před 13 let
kikisak36 Připojili následující obrazek:
jeri-ryan-seven-of-nine-voyager.jpg Obrázek nebyl nalezen
CZE01CZE01Nováček
Přidáno před 13 let
Hledal jsem TV vhodne do karavnu v rozumne cenove relaci. Jedine co nejspis prichazi do uvahy je jiz zde zminovana 16" Hyundai LLH 16914DVD. Dobra vybava, napajeni ze zdroje.... Pouze ten rozmer obrazovky. Hyundai jeste vyrabi 19" a 22" ale jiz vse s integrovanym zdrojem...

Nenasel nekdo TV podobnych vlastnosti jako ta 16" LLH 16914 DVD ale v rozmeru 19-20" ?
No wind , no fun !
H
HunyadyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

kikisak36 napsal:
:D Doporučeno Sedmi z Devíti Horsty Fuchsy. Výhoda kolektivního myšlení. :D


www.caravan24.cz/forum/attachments/jeri-ryan-seven-of-nine-voyager.jpg


Jé, to je sedmá z devíti, má favoritka ze StarTreku :^ Omlouvám se za reakci mimo téma.
Upravil Hunyady dne 14.02.2011 22:38, před 13 let
karelHkarelHČlen
Přidáno před 13 let
Tady je taky něco na 12V. http://www.ecg-sh...d-led.html Jednu 16 bez DVD mám doma a druhou s DVD v autě. Jen k tomu není ten kablík na 12V, ten jsme ucvak z nějakýho zdroje
K
kikisak36Člen
Přidáno před 13 let
Nechci odrazovat, ale měl jsem 23,5" - o ničem, všude vadila, pak 19" to bylo lepší, ale není na 12V což mi nyní vadí. Nakonec jsem skončil na 16" a myslím, že je to to pravé ořechové. Menší bedna, menší spotřeba, menší hmotnost a koukat se na to ještě dá.
Upravil kikisak36 dne 15.02.2011 10:40, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

CZE01 napsal:
Hledal jsem TV vhodne do karavnu v rozumne cenove relaci. Jedine co nejspis prichazi do uvahy je jiz zde zminovana 16" Hyundai LLH 16914DVD. Dobra vybava, napajeni ze zdroje.... Pouze ten rozmer obrazovky. Hyundai jeste vyrabi 19" a 22" ale jiz vse s integrovanym zdrojem...

Nenasel nekdo TV podobnych vlastnosti jako ta 16" LLH 16914 DVD ale v rozmeru 19-20" ?


LED televize o úhlopříčce 48 cm s vestavěným DVD a USB vstupem s podporou DIVX,XVID,JPEG atd. TV je v úpravě caravan - tudíž je možné napájení 10V až 15V, součástí balení je 12V napájecí kabel do autozapalovače i adaptér na 230V. Díky technologii LED má velmi nízkou spotřebu el. energie. TV má DVB-T tuner, HDMI vstup, SCART vstup, VGA vstup, CINCH vstup, USB vstup, anténní vstup, sluchátkový výstup a coaxiální výstup. TV je HD ready. DVD čte DVD-R, DVD+R, DVD-RW a DVD+RW. Cena je 5499,- s DPH a PHE. Tuto TV mám i ve verzi na 230V/12V (bez úpravy 10V až 15V a 12V kabel není součástí) za 4999,- Kč s DPH.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
A já to ještě rozšířím o dotaz na vhodnou anténu, prosím s přihlédnutím, že je to na mého dědečka a nechci nic vrtat a peněz moc není, ale chci dokonalý výsledek, tv je LED HROCH a až bude sklopný držák, tak se krásně vejde mezi sedačky. Co třeba toto?
http://shop.atose...d5488.html děkuji za postřehy.

Nebo totok? Kdo to má, nebo je to na ho...?
http://www.vysila...link_1886/
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 17.02.2011 15:01, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Me2de, ta parabola je v pohodě, ale ty máš HD TV s HDMI vstupem a tak ji nemůžeš urazit SD sat. přijímačem :) . Mrkni na toto:

Satelitní přijímač ve Full HD rozlišení s vestavěným dekodérem Irdeto (pro Skylink, UPC atd.), v provedení pro karavany - s externím čidlem pro dálkové ovládání (přijímač může být zavřený ve skříňce a přesto reaguje na povely dálkového ovladače). Samozřejmostí je napájení 12V, HDMI propojení (tím odpadají problémy rušení - např pásky běhající přes obraz v případě propojení scartem a větší vzdálenosti mezi sat. přijímačem a TV). Sat. přijímač umí nahrávat TV pořady na flash disk (včetně možnosti načasování). Jeden kousek je už od víkendu i v našem bydlíkovi a je skvělý. Příjemné jsou i velmi malé rozměry a cena 2999,- Kč s DPH a PHE, nebo v setu se Skylink HD kartou za 4399,-.

Když to propojíš HDMI kabelem, budeš mít luxusní obraz i zvuk.
H
HunyadyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hroch napsal:
Me2de, ta parabola je v pohodě, ale ty máš HD TV s HDMI vstupem a tak ji nemůžeš urazit SD sat. přijímačem :)


Vzhledem k uhlopříčce 16´´ nebo 19´´ bych tu TV klidně normální SAT přijímačem urazil. Na takové velikosti panelu ten rozdíl nebude zásadní. Stejně tak bych přes koleno nelámal ani ten HDMI vstup. Rozdíl bude asi poznat, ale rozhodně nebude úměrný rozdílu v ceně.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,346 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19806 sekund | Průměrně za: 0.19806 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB