Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko/Lipót: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko/Lipót

Poslední aktualizace před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Stránky:
http://www.lipotf...

Galerie:
http://www.carava...um_id=2531

GPS:
+47° 51' 44.24", +17° 27' 20.62"

Kemp je cca 100m od vchodu do termálů přes silnici. Jsou v něm mračna komárů. My jsme večer venku nevydrželi. Mezi termály a kempem se dá procházet. Na recepci je razítko, kterým si orazíte vstupenku. Ubytovaní v kempu mají slevu na vstup do lázní.

V termálech jsou tři tobogány, v jednom z nich se jezdí na gumových kruzích, klouzačka, divoká voda, bazén s vlnobitím, plavecký bazén, ale žádný vnitřní bazén. Jídlo v restauraci je chutné, poměrně laciné a velké porce. Pivo cca 340ft. Dá se pít, ale lepší je, si vzít vlastní sebou. U tobogánu je "bar do vody" je příjemné dát si v bazénu kokteil, nebo pivo.

Tady je mapa, klikni na View Larger Map
[gmaps]http://maps.google.com/maps?q=47.861788,17.456024&num=1&sll=49.833565,14.587493&sspn=0.057593,0.128059&ie=UTF8&ll=47.862168,17.456396&spn=0.00704,0.01929&z=16[/gmaps]
Fun
Smile
Upravil Fun dne 26.06.2011 11:33, před 13 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 14 let
Souhlas, komáři tam jsou schopni člověku způsobit infarkt, ale spraví to pořádná dávka repelentu. Jinak pro zajímavost, celou tu zadní část s bazény (tobogán a ostatní legrácky) začali stavět vloni někdy koncem srpna. Letos v červnu už byly v plném provozu a člověk by nepoznal, že chodí po nedávném staveništi. Oproti loňsku taky asi o 500 nebo 600 Ft zdražili, ale to je právě za ty bazény. Škoda, že tam není krytý bazén, ale snad prý o něm uvažují.!f
Zdraví
Luboš a Dáša
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 14 let
Loni jsem tam spal v Lipótu na parkovišti u lázní.Žádní komáři mě nepohrýzali.
Letos jedu s karavanem do kempu a tak jsem docela zvědav jak to tam dopadne!n!^!@
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem se právě vrátil z Lipótu.cena kempu(nový majitel)je docela vysoká.
za auto ,karavan ,2 dospělý,jedno dítě byla cena asi 550kč na den.Což si myslím,že je docela dost.cena v termálech šla taky pěkně nahoru.za osobu to bylo 240kč.
Jelikož právě stříkaly proti komárům a zároveň jezdil po vesnici pán se zadymovacím aute,tak nás během spaní v kempu žadní komáři nepohrýzali.
Ale jinak to hodnotím jako skvěle ztrávený víkend.Příští víkend opět někam vyrazím.Asi někde okolo Pardubic.
J.

Sloučení zapnuto 20.05.2011 20:06:
Tak první víkend v červnu opět jedu do Lipótu.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
Upravil Jirkac dne 20.05.2011 20:06, před 13 let
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 11 let
Nevíte kdy se může najet do kempu a kdy se musí opustit?
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Otvírají v 9 a dá se najet.Ven jsem si před 12 něco málo doplatil a jel jsem v 16:00.§
Nevím ale jestli to tam není nějak vytopený.
J
POSÁDKA Adria Matrix
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 11 let
Odísť z kempu sa musí za normálnych okolností do 12:00, 12:10 už nefungujú náramky a nedostaneš sa von ani dnu. Minulý rok som to s nimi riešil aby urobili prípadne aj možnosť doplatenia neskorého odchodu /ktorý si rád dokúpim-za primeranú cenu/, ale nakoniec to bolo tak drahé /zdá sa mi že za 4 hodiny naviac chcú okolo 13 EURa to je 40% z denného poplatku za kemp/a iba do 16-tej, tak som to ani raz nevyužil. Škoda že nerozlišujú ubytovaných vo svojich karavanoch a mobilných domov, platí tam rovnaký čas odchodu. Nedá sa s nimi normálne dohodnúť vysvetliť im to a pritom býva skoro prázdny kemp...
Neviem aká je situácia tento rok, či sa niečo zmenilo k lepšiemu.
Je to škoda, keď je nedeľa vonku 34 stupňov a ty sa musíš po ranajkách zbaliť a odísť a nie vychutnávať si kúpalisko a karavan do poobedia, ja som doma do hodiny, takže môžem akurát v tej horúčave o 13:00 začať variť nedelný obed.
Škoda je, že to ani nechcú chápať. Keď tam ostanem tak si dám ešte langoš, pizzu a zmrzlinu a majú aj tržbu zo mňa... Preto ma to tam neláka.:@
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Upravil Miro T dne 12.06.2013 17:44, před 11 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Já jsem měl loni trochu jinou zkušenost.Před 12 hodinou jsem si zašel na recepci a bez problému mě pobyt prodloužili do 16 hodin.Ale musel jsem tam zajít před 12tou hodinou.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím! Máte prosím někdo aktuální zkušenost z tohoto jara? V Sarváru nás také posledně tak nějak "zabolelo" zdražení. Hledáme nějakou alternativu, ale ne klidové lázně . Potřebujeme unavit syna a další přibalená pinďata. :-)
V září plánujeme Moravské Toplice, ale vzhledem k průběhu letošního léta bychom rádi našli nějaké termály podobné Sarváru za přijatelných ( přijatelnějších :) ) podmínek.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Zalaegerszeg.
Drobotinu lze unavit zde http://www.aquaci... , odpočinout lze zde http://zalaegersz...furdo.hu/, stát šlo po domluvě s obsluhou na parkingu (bez záruky), kemp je k dispozici zde http://aquatherma...

Automatické sloučení 14.06.2013 05:44:
Přikládám ještě mapku celého areálu. Vpravo jsou termální lázně, vlevo Aquacity a přes most kemping. V létě dle mého názoru pro děti mnohem lepší než Sárvár. Alternativou může být i Pápa s letním areálem, kde nějaké ty atrakce pro děti taky jsou.
Sarvár je fajn v zimě nebo na podzim.

Automatické sloučení 14.06.2013 05:45:
Mapa areálu v Zalaegersegu http://maps.googl...h&z=16
Upravil Rudy dne 14.06.2013 05:45, před 11 let
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Díky moc! Je to sice kousek dál, ale určitě by stálo za odzkoušení! :_
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Upravil zuzi777a dne 14.06.2013 08:53, před 11 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Taky si myslím.Podle fotek pěkný.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Ještě jeden tip. Během letní sezóny by měl být otevřen nový termální aquapark v Pasohlávkách http://www.aquain...asohlavky/
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let
Hledám cíl na 28.10.2015 a celkem se mi Lipot líbí, jen jsem nenašel žádné zkušenosti z poslední doby ...

hlavně zda je možné tam "přežít" i na konci října, jak je to s krytými bazény atd ...

děkuji za zprávičku ...

Automatické sloučení 29.09.2015 20:42:
Teď na to koukám, že kemp asi končí na konci září a prostě to nejsou lázně s vnitřními bazény, jinak se mi to líbilo :/
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 29.09.2015 20:42, před 9 let
T
tevikČlen
Přidáno před 9 let
Kdyby ses podíval na jejich stránky tak bys zjistil, že Lipot je/byl otevřen pouze do konce září a žádné vnitřní bazény tam nejsou. Jinak v létě super, osobní zkušenost z letošního léta. Hodně bazénů s rozdílnými teplotami. Každý si přijde na své.
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let
TO : tevik ... však jsem se hned opravil, ale rozhodně si myslím, že to není špatný nápad ten Lipot vyzkoušet :D prostě jsem se o něm dozvěděl tak nějak na "půl ucha" a zkoumal jsem možnosti :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
T
tevikČlen
Přidáno před 9 let
Lázně fakt pěkný. Hodně plochy na ležení ve stínu, jen o víkendu a prodlouženém víkendu dost lidí, a jezdí tam i hodně stanaru z Česka, ale v noci klid
L
lett14Nováček
Přidáno před 8 let
Lipót, Fő út 84.
E-mailletter.png info@lipoticamping.hu
Telefonphone.png + 36 30 4737656
GPSgps.png E-47.862, K-17.463

RECEPCIA ZATVORENÉ 12:00-14:30
Otvorene thermal:
2015.10.01. - 2015.10.31. - 12:00-19:30
Od 2015.11.01 camping zatvoreny
V
vitosČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všichni. V červenci se chystáme s malými dětmi (vnoučata) do Lipótu. Sami jsme tam byli někdy v květnu, to se nám líbilo, ale v tom červenci s dětmi mám obavy:
1) není tam moc komáru, když je to tak blízko ramen Dunaje, potok, rybník atd. ?
2) jsou místa dostatečně prostorná pro karavan, velký předstan i velké auto?
3) je v blízkosti nějaká prodejna s potravinami (kromě té skvělé pekárny)?
4) je tam blízko nějaké dětské hřiště?
Odpovězte mi prosím někdo, kdo tam s dětmi jezdí, jaké jsou zkušenosti...
Děkuji předem za rady :_
Eva
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Sice jsme tam nejezdili s dětma, ale:

1. Jen jednou jsme tam zaznamenali ve větší míře komáry, ale to tam hned udělali letecký postřik. Ještě když jsme jezdili do starého kempu u jezera, tak tam otravovali dost, ale v areálu koupaliště prakticky nebyli.

2. Místa pro jednotlivá stání nejsou (nebyla) vymezena, tedy prostoru je dost.

3. Prodejna potravin je na náměstíčku za kostelem, asi 500 m od koupaliště směrem do vesnice.

4. Nevím jak velké máš děti, ale pro nejmenší a mírně odrostlé jsou různé prolézačky za dětskými bazény. V areálu koupaliště je také volejbalové hřiště.
Zdraví
Luboš a Dáša
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,779 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32909 sekund | Průměrně za: 0.32909 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB