Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Co na stěny v karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Co na stěny v karavanu

Poslední aktualizace před 6 let
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
moje doporučení - na stěny a strop jen to co tam patří!!!!

Vše ostatní je ztráta času a peněz ( koneckonců mi dáváš za pravdu co tě to už stálo úsilí a i peněz)

Pokud to tedy myslíš vážně, mrkni na moji nabídku

https://www.carav...9&rs=0

bílou na strop mám běžně skladem.

S případnými dalšími dotazy mě neváhej kontaktovat na tel. 608 933 495




Citovat

Holajz napsal:

Ahoj kluci, prosim o radu co nalepit na strop. Moje predstava je tapeta. Koupil jsem papirovou, nalepil ji lepidlem na tapety na stenu kterou jsem delal komplet novou a byla to cista preklizka. Tam drzi bez problemu. Na strope se ta ludra ale sloupala, protoze je pod ni original omyvatelna tapeta (strhnout nejde Adria). Takze jsem papirovou strhnul a dle rad kolegy pouzil samolepici. Krom toho ze desne pracuje teplem a neuveritelne se v zime smrskla (3mm fuga) tak se zacala odlepovat. Uz jsem z toho silenej. Nacpal uz jsem do toho pres tri litry a vysledek nikde.

Diky Pavel
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Ohřej tu folii horkovzdušnou pistolí a pak jde sloupnout zůstane čistá překližka.A do tapetového lepidla rozmíchej nějaké disperzní lepidlo třeba herkules tapety použij vinilové dají se v případě potřeby otřít vlhkým hadrem.To co nabízí caravanmen je supr a za dobrou cenu jenom si neumím představit vyřezávat překližku na strop podle nábytku a skříněk aby to opravdu přesně sedělo pokud by byla sundaná celá střecha a pokládal se celý strop tak určitě origo překližku.(škoda,že nevyjel s tím inzerátem o měsíc dřív měl bych ušetřeno spousty práce)
Hanka a Pavel
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Já si myslel že smršťování samolepící tapety vyřeším tím, že udělám vnitřní roh z proužků cca 10 cm které přeložím přes sebe cca 5 - 10 mm. Rámcově to funguje, mezery nejsou ALE ta tapeta na tom lepidle které nezatuhne pořád popojíždí.V místech kde se o ni dotýká nabytek se po třech letech dělají faldy. Protože tapeta zakrývá spoj kde je nadpojená překližka budu to muset opět vše demontonvat a přelepím to podle Pachty. Nějakou tapetou a lepidlem které zaschne.

Teť řeším něco podobného a dosud jsem nesehnal adekvátní odstín tapety. Potřebuji nadstavit dvě stěny zadní a boční jen spodek. Něco ni poradili kluci co byli v Brně na výstavě ale u té firmy ta tapeta stojí balík a dekor je stejně jinde.
https://www.carav...d_id=28051
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pachta napsal:

Ohřej tu folii horkovzdušnou pistolí a pak jde sloupnout zůstane čistá překližka.A do tapetového lepidla rozmíchej nějaké disperzní lepidlo třeba herkules tapety použij vinilové dají se v případě potřeby otřít vlhkým hadrem.To co nabízí caravanmen je supr a za dobrou cenu jenom si neumím představit vyřezávat překližku na strop podle nábytku a skříněk aby to opravdu přesně sedělo pokud by byla sundaná celá střecha a pokládal se celý strop tak určitě origo překližku.(škoda,že nevyjel s tím inzerátem o měsíc dřív měl bych ušetřeno spousty práce)


Ahojky, máš pravdu, je to podobná práce jako např. s kobercem. Pokud není třeba sundávat nábytek, pak doporučuji si udělat papírovou šablonu. Chce to trpělivost, jinak je to pěkná čistá práce.

Ty desky mám stále. Když se tu hodně lidiček shánělo po vhodném materiálu na opravu stěn a stropů, napadlo mě jim pomoct. No a dnes mé nabídky využívají i v servisech. Mám k tomu i vhodná lepidla, lišty atd. atd. , pokud by to chtěl mít někdo komplet.
Upravil caravanman dne 04.01.2018 22:09, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,969,695 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13278 sekund | Průměrně za: 0.13278 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB