Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zateplení kabát na čumák: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zateplení kabát na čumák

Poslední aktualizace před 6 let
jirka OVjirka OVNováček
Přidáno před 6 let
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví, kde se dá sehnat nebo objednat zateplení předku integrovaného vozu.
děkuji
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let
jirka OVjirka OVNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji

jo, ale nemáji vůbec čas a neví vůbec kdy.

Prosím je možné použít i jinou firmu, nebo to vyřešit zateplení ve vnítř vozu.

děkuji

jirka
KucaKucaNováček
Přidáno před 6 let
Zkus kasik-sails.cz
Třeba to bude umět taky.
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let
Na jaký to potřebuješ auto? čistě náhodou šiju půlkabáty na ducata, ale integráč je výzva :)
kite-repair.cz
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
M
maaadmaxNováček
Přidáno před 6 let
Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let


König můžu doporučit, sám používám a je to nebe a dudy s nebo bez, používám celoročně i v létě. Nasazení je rychlejší než vnitřní a jejich následné rovnání (mám prolux, na ty cvocky), pokud nemáš Remis ale zase Remis jen zastini zevnitř, sluníčko stejně ohřeje vzduch mezi clonou a skly.

Za mě jedna z nejlepších investic. V provozu treti sezónu a vše jak nové, nic se nepare. Většinou stojím na divoko a kupodivu to ani nikdo neměl snahu ukrást. A to i v ČR.

Automatické sloučení 09.12.2017 15:55:


König můžu doporučit, sám používám a je to nebe a dudy s nebo bez, používám celoročně i v létě. Nasazení je rychlejší než vnitřní a jejich následné rovnání (mám prolux, na ty cvocky), pokud nemáš Remis ale zase Remis jen zastini zevnitř, sluníčko stejně ohřeje vzduch mezi clonou a skly.

Za mě jedna z nejlepších investic. V provozu treti sezónu a vše jak nové, nic se nepare. Většinou stojím na divoko a kupodivu to ani nikdo neměl snahu ukrást. A to i v ČR.
Ixeo 710 i, Fiat
Upravil Jirka Vospalek dne 09.12.2017 15:55, před 6 let
M
maaadmaxNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč


Děkuji za odpověd.
A jaká je dodací lhůta?
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maaadmax napsal:

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč


Děkuji za odpověd.
A jaká je dodací lhůta?


Týden :)
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč
Ahoj to je super cena .V roce 2005 jsem mezi prvníma přemlouval p. Keninka ,zda by to nešlo ,levněji než u Frankány, po telefonu jsme dělali rozměry,napřed na okna,potom i na chladič, a tady je výsledek...není čas,cena ještě dva roky a bude zase jako u Frankány.. Toto je také pozitivní na historií těchto stránek,fune dík :_
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 6 let
Mám od firmy HINDERMANN ,přes Campi shop-Brno ,kabát až na zem , spokojenost.
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč
Ahoj to je super cena .V roce 2005 jsem mezi prvníma přemlouval p. Keninka ,zda by to nešlo ,levněji než u Frankány, po telefonu jsme dělali rozměry,napřed na okna,potom i na chladič, a tady je výsledek...není čas,cena ještě dva roky a bude zase jako u Frankány.. Toto je také pozitivní na historií těchto stránek,fune dík :_


Vypadá to takhle a nebude problém to vybavit třeba o celokabát. :) Dá se to přešít podle toho kdo jak potřebuje.
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
Dyndas Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
ffoccusffoccusČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč
Ahoj to je super cena .V roce 2005 jsem mezi prvníma přemlouval p. Keninka ,zda by to nešlo ,levněji než u Frankány, po telefonu jsme dělali rozměry,napřed na okna,potom i na chladič, a tady je výsledek...není čas,cena ještě dva roky a bude zase jako u Frankány.. Toto je také pozitivní na historií těchto stránek,fune dík :_


Vypadá to takhle a nebude problém to vybavit třeba o celokabát. :) Dá se to přešít podle toho kdo jak potřebuje.



Zvládl bys to i na jiné auto než Ducato? Třeba Iveco?
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mno, co mne od kabatku vzdy odrazovalo, byl pocit hranicici s jistotou, ze . Pokud prijedu s autem od soli a pisku a hodim na to kabat, tak si podru lak. Proto doposud radeji investuji do plynu.
Jak to tedy ve skutecnosti vypada ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

ffoccus napsal:

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

maaadmax napsal:

Co byza stálo Ducato 244 rv.2005?
DĚKUJI


Ahoj, klasický půlkabát 3500Kč
Ahoj to je super cena .V roce 2005 jsem mezi prvníma přemlouval p. Keninka ,zda by to nešlo ,levněji než u Frankány, po telefonu jsme dělali rozměry,napřed na okna,potom i na chladič, a tady je výsledek...není čas,cena ještě dva roky a bude zase jako u Frankány.. Toto je také pozitivní na historií těchto stránek,fune dík :_




Vypadá to takhle a nebude problém to vybavit třeba o celokabát. :) Dá se to přešít podle toho kdo jak potřebuje.



Zvládl bys to i na jiné auto než Ducato? Třeba Iveco?


Iveco se dá taky, Stačí když si ho budu moc někde naměřit. :)
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka OV, Kuca, Vlasta1, Ludek Liberec, Dyndas, Jirka Vospalek, maaadmax, Pepi, JiPe Highlanders, ffoccus

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,165 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22993 sekund | Průměrně za: 0.22993 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB