Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zabezpečení karavanu proti odtahu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zabezpečení karavanu proti odtahu

Poslední aktualizace před 6 let
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,

mám malý karavánek, se kterým plánuji objet přes léto IT, plán je nechávat karavan na periferiích (mimo campy) a do centra jít jenom autem. Dumám nad způsobem jak co nejefektivněji zamknout karavan tak, abych ho tam třeba po celodenním výletu opět našel.

Zámek tažného je jasná volba, doporučí někdo osvědčený model? Nicméně karavanek je opravdu tak lehký, že i bez zapřáhnutí za auto ho jeden - dva borci odtáhnou pryč ručně. Jak se bránit této situaci? Vozit vlastní botičku?
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
SZ
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 6 let
Vozím botičku.
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
rodinny_typ Připojili následující obrazek:
zamek_1.jpg
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Já, ještě když jsem měl karavan, tak jsem sundaval čubu (spolovací zařízení). Bylo to pracnější, ale vždy jsem našel karavan na svém místě.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
cele tažné ?

Automatické sloučení 11.12.2017 18:16:
cele tažné ?
Upravil Hreny dne 11.12.2017 18:16, před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Já se obávám že od té doby co se prodává flex na baterky je všechno jen na náhodě.

Asi bych spíš volil nějaké sledování polohy, dát někam telefon nebo nějakou GPS.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Celé tažné zařízení bych asi nesundaval, to je namontované na autě a to by ti moc nepomohlo. Já jsem sundaval čubu - říká se tomu také žehlička. Je to většinou na dvou šroubech, takže demontáž není žádná křeč.

Pro názornost to vypadá asi takto:
https://www.vapp....slusenstvi
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Jo no to by byla možnost,.... ale spíš se bojím že to vemou dva kluci pod paže a odtáhnou :D a co se týče té aku flexi,... s tím prostě nic neudělá člověk,... na druhou stranu nevím o tom že by se hodně používala u zlodějů.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Ono je bohužel dost ošemetné tady řešit veřejně zabezpečení.Chceme si chránit ty naše maringotky,ale bohužel z tohoto fora mohou čerpat i případní zloději.Určitě není dobré řešit konkrétně co a jak kde zapojit,co tam mám a nemám.V kombinaci s galerií to ještě těm zlodějům ještě ulehčujeme.
Nápadů,jak zabezpečit by bylo dost,ale dávat tu návody je kontraproduktivní.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, dnes pro zloděje není problém po předchozí návštěvě si přivézt s sebou spojovací kloub a dva šrouby M12 x80 s maticemi a mají ho doma, ten karavan. To není dnes jak před čtyřiceti lety, kdy takové věci nebyly k sehnání. Jediná záruka je mít karavan doma na dvoře za vysokou zdí a na dvoře velkého psa. Čáo, Pepa
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Jasně, když někdo chce ukradne všechno, a pro příležitostní lapky prostě vymyslet co nejvíc modifikací, které nejsou standardní.
E
edahermanČlen
Přidáno před 6 let
Zamykám zámkem ALKO SAFETY PLUS v kombinaci z VODAFONE AUTOMAŽEREM.
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
další tip na zabezpečení:https://www.jabloshop.cz/eye-02-3g-gsm-kamera-s-technologii-3g

Jarda
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
spíš tam hodím něco jako tohle

http://www.global...r1EALw_wcB
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Určitě by stačilo nechat někde schovaný synkův zaplý telefon.

Používal jsem to, už když jsem provozoval autopůjčovnu. Akorát se musely promazávat zprávy.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hreny, bleriot11, rodinny_typ, RomanPatrol, gut, Jaroslav134, Doskocil, edaherman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,233 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21227 sekund | Průměrně za: 0.21227 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB