Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koberec: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koberec

Poslední aktualizace před 6 let
E
edahermanČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Máte někdo typ na firmu která by ušila koberec na míru do karavanu?Předem díky za info.
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Jak hodně divný tvary řešíte? Pokuď vím tak se to jenom vystříhne a obšije.
RobertRobertČlen
Přidáno před 6 let
S tím obšitím nevím, nevím. Do karavanu se nanosí, ať chceš, nebo nechceš. A proto doporučuji koberec s velmi krátkým chlupem. Ten jde v polních podmínkách udržovat. Mám už třetí, nikdy jsem je neobšíval a žádný se netřepil. !M
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Dali jsme si tam zátěžový, ten se dobře udržuje a zametá. Kvůli manipulaci na členité podlaze (máme tam poklop do mezipodlahy) jsme ho udělali ze dvou kusů. V prodejně, kde jsme ho koupili, nám ho potom za mírný obnos na počkání obšili. Každý rok ho buď po sezoně nebo na jaře vyndáme a vypereme. Obšití je dobré právě kvůli manipulaci s ním.
Zdraví
Luboš a Dáša
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Ahoj. Dali jsme si tam zátěžový, ten se dobře udržuje a zametá. Kvůli manipulaci na členité podlaze (máme tam poklop do mezipodlahy) jsme ho udělali ze dvou kusů. V prodejně, kde jsme ho koupili, nám ho potom za mírný obnos na počkání obšili. Každý rok ho buď po sezoně nebo na jaře vyndáme a vypereme. Obšití je dobré právě kvůli manipulaci s ním.


Ahoj.Co to bylo za prodejnu?

Automatické sloučení 04.12.2017 06:18:

Citovat

Robert napsal:

S tím obšitím nevím, nevím. Do karavanu se nanosí, ať chceš, nebo nechceš. A proto doporučuji koberec s velmi krátkým chlupem. Ten jde v polních podmínkách udržovat. Mám už třetí, nikdy jsem je neobšíval a žádný se netřepil. !M


Vím co bnáší koberec v karavanu.Ale vzhledem k tomu že jezdíme celoročně,chceme jako vždy koberec kvalitní,obšitý a chlup delší - za teplo a pohodlí se platí - v tomto případě větší prací při úklidu.Ale má otázka byla - máte někdo typ ..............................................proč se zde neodpovídá na příspěvky ale skoro pokaždé na něco jiného??????
Hasky
Upravil hasky dne 04.12.2017 07:20, před 6 let
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let
Myslím si, že základ je dobrá šablona. Je to sice makačka, ale vyplatí se to.
Pak jen oslovit firmu vyrábějící autokoberce, vybrat materiál a nechat udělat.
Samozřejmě obšitý.
Mi v současné době dělají koberec ve firmě VOPI v Novém Městě na Moravě, kontakt p. Gajarská tel.č.: 569 640 642, 733 528 899
Dělali mi i do osobáku a maximální spokojenost. A tak doufám, že bude i tentokrát.
Vlasta
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vlasta49 napsal:

Myslím si, že základ je dobrá šablona. Je to sice makačka, ale vyplatí se to.
Pak jen oslovit firmu vyrábějící autokoberce, vybrat materiál a nechat udělat.
Samozřejmě obšitý.
Mi v současné době dělají koberec ve firmě VOPI v Novém Městě na Moravě, kontakt p. Gajarská tel.č.: 569 640 642, 733 528 899
Dělali mi i do osobáku a maximální spokojenost. A tak doufám, že bude i tentokrát.
Vlasta


Ahoj.Jsem z Ústí nad Labem,tak že Morava docela z ruky.Ale fa.vyrábějící autokoberce se určitě najde i u nás na severu Čech.Šablona,tak to bude určitě makačka,spíše přímo pakárna.Ale chceme to,tak jdeme do toho.
Hasky
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hasky napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Ahoj. Dali jsme si tam zátěžový, ten se dobře udržuje a zametá. Kvůli manipulaci na členité podlaze (máme tam poklop do mezipodlahy) jsme ho udělali ze dvou kusů. V prodejně, kde jsme ho koupili, nám ho potom za mírný obnos na počkání obšili. Každý rok ho buď po sezoně nebo na jaře vyndáme a vypereme. Obšití je dobré právě kvůli manipulaci s ním.


Ahoj.Co to bylo za prodejnu?


Ahoj. Koukám, že pro tebe dost z ruky. Bylo to v Doudlebách nad Orlicí, okr. Rychnov nad Kněžnou. Ale myslím, že by to měli být schopni obšít v každé prodejně koberců, dokonce snad i nastříhat podle dodané šablony.
Zdraví
Luboš a Dáša
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jezdíme celoročně a jsme odpůrci sundavání bot před obytkou... Nám se osvědčil tzv vpichovaný koberec, který se netřepí, nemusí se tedy obšívat, který ale nemá na spodku gumu, takže prach propadne - na podlaze je tedy celoročně. Koberec lze pak vyluxovat případně VAPkou umejt. Podlaha obytky se snadno vyluxuje a vytře. A protože nestojí svět, tak ho po dvou sezónách měníme. Na zimu, do mrazů, jsem loňskou sezónu pod tenhle koberec přidal ještě stříbrnou parotěsnou a tepelnou izolaci, která je primárně určena do střech....výsledek předčil očekávání, v ponožkách a -27st venku ....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: edaherman, Hreny, Robert, Lubos a Dasa, hasky, Vlasta49, RudyH

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,631 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16326 sekund | Průměrně za: 0.16326 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB