Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Španělsko - Andalusie: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Španělsko - Andalusie

Poslední aktualizace před 6 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Ahojda,
chtěli bychom se v lednu trochu ohřát a plánujeme cestu do Andalusie. Už jsem poctivě pročenichal spoustu cestopisů ale přece jen jsou většinou staršího data. Máte někdo prosím aktuální doporučení na hezké stání a na to co určitě stojí za zhlédnutí? Bereme sebou kola a máme rádi i výšlapy. Gibraltar určitě taky nevynecháme.
Také přivítám informace, kde má smysl objíždět drahé francouzské dálnice (jsem kolenovrt) a kde radši zaplatit.
Předem moc děkuji.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj - vrátili sme sa z Andalúzie asi tak dva týždne - aj keď si kolenovrt tak určite prejdeš až do Andalúzie úplne zadarmo. Je to len cesta cez hromadu kruháčov hlavne vo Francii. Nemecko dáš za jeden deň,vo Francii sa dá stáť na "Aire" zadarmo a v Španieloch tak isto zadara bez problémov na pumpách.Neviem kedy sa chceš vrátiť,ale obehnutie toho zásadného nám za pomoci priateľov trvalo cca 2 týždne a to sme sa rozchádzali a po určitej dobe zase stretávali. Končíme vždy okolo Motrilu a tam vydržíme v kempe cca 2,5 mesiaca. Takže všetko dobré na cestách a šťastný návrat.....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji za informace. Na pumpách spát nebudeme, nechceme mít v noci nezvanou návštěvu. Místa na spaní cestou jsem si již našel. Spíš mě zajímají hezká místa na divoký camping v Andalusii. Cestu přes Francii si zpříjemníme projetím písečné kosy mezi Séte a Agde . Už jsme tam jednou projížděli a je to nádhera. Ve Španělsku asi první zastávka bude Montserrat a dál si rád nechám doporučit.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, před 4 roky jsem pro přejezd Francie využíval bezplatné dálnice A75 z Clermont-Ferrand až
do vzpomínané Agde. Místa na volné kempování na pobřeží se rok od roku mění podle místní policie. V Andalusii, kde už čtvrtým rokem létáme do okolí Malagy, jsem moc karavany na pobřeží neviděl. V lednu tam ale vyjíždí hodně českých posádek. Určitě někoho aktuálně najdeš pro čerstvé informace. Šťastnou cestu.
Z Nového Jičína zdraví Milan
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Francie jednoznacne na Clermont Ferrand pak na A75. Francouzi na silnicich do Clermontu dost makli takze dobra cesta. Na konci A75 najizdim na placenou dalnici az do Jonguery. Mam auto 3m vysoke a tudiz cca 17E. Usetri to dost nervu a opotrebeni spojky. Pokud jedes do Sete tak na placenou nemusis. Kolegove me informovali ze to parkoviste co byly na te kose karavany, tak je pro karavany uzavrene. Zajimalo by me pokud nekdo nevi cerstve info.
Miloš
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsme jeli po A75 Clermont Ferrand, platili jsme akorát Millau a to stojí za zastávku. Na kose jsme stáli, viz foto - je to rok 2012/3.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vajglon Hnuson Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

Ahojda,
chtěli bychom se v lednu trochu ohřát a plánujeme cestu do Andalusie. Už jsem poctivě pročenichal spoustu cestopisů ale přece jen jsou většinou staršího data. Máte někdo prosím aktuální doporučení na hezké stání a na to co určitě stojí za zhlédnutí? Bereme sebou kola a máme rádi i výšlapy. Gibraltar určitě taky nevynecháme.
Také přivítám informace, kde má smysl objíždět drahé francouzské dálnice (jsem kolenovrt) a kde radši zaplatit.
Předem moc děkuji.


Ahoj,
jak píše Garda, jedině na Clermont Ferrand pak na A75. Ve Španělsku to vem na Vic, nejezdi po pobřeží je to sám kruháč.
Jel jsem to tak již 3x a vždy v pohodě a pořád po neplacených.
Na Gibraltaru je ještě v La Linea hlídaná marina 36.155743, -5.354391 a je to kousek (u posledního kruháče před letištěm). Stojí tam hodně obytek, je tam i malá hospůdka a před třemi lety to stálo 12 Euro/24 hod.
Ve Francii je pěkně i ve Vichy - malé lázeňské městečko, kemp 46.115007, 3.431106.
Šťastnou cestu
Vlasta
P
paragČlen
Přidáno před 6 let
My jezdíme starou Portugalskou,jak jí říkají kamioňáci.Mulhouse,Belfort,Versoul,Bensancon,Dole,Chalon,Moulins,Clermont Ferrannt?A75 ,objízdíme most v Millau(pro nás asi 20€ a zajíždka jen 3km)a přes Millau je krásná krajina a pěkný pohled na drahý most.V Sp.též na Vic.Jinak Mulhouse Vichy je pomalejší a samej kruháč.Kdyz však nespěcháš a čas není tvůj nepřítel,tak jak to máme už my,tak je to asi jedno.
Pěkné zážitky z cest,Ahoj Jarda
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

parag napsal:

My jezdíme starou Portugalskou,jak jí říkají kamioňáci.Mulhouse,Belfort,Versoul,Bensancon,Dole,Chalon,Moulins,Clermont Ferrannt?A75 ,objízdíme most v Millau(pro nás asi 20€ a zajíždka jen 3km)a přes Millau je krásná krajina a pěkný pohled na drahý most.V Sp.též na Vic.Jinak Mulhouse Vichy je pomalejší a samej kruháč.Kdyz však nespěcháš a čas není tvůj nepřítel,tak jak to máme už my,tak je to asi jedno.
Pěkné zážitky z cest,Ahoj Jarda


Ano. ano, to je přesně ono.
V Millau taky sjíždíme dolů a jedeme přes město.
Je to sice asi o dvacet minut delší, ale stojí to za to.
Ve městě i uvidíš snad nejmenší kruháče na světě :-)
A co se týče mostu - tak kolega co po něm jel říkal, že z něj stejně nění vidět dolů, poněvadž po bocích má vysoké zábrany.
A tak je lepší pohled z dálky - jsou tam k tomu určená i odpočívadla.
Vlasta
Upravil Vlasta49 dne 04.12.2017 07:29, před 6 let
vcatvcatČlen
Přidáno před 6 let
ahoj na ty kose u Sette je atomat na parkováni a závora,letos jsme tam zastavili vylili zach.kazetu a když jsme chteli do kanystru vodu tak tam nějaká ženská měla keci.vzadu za záchodama je sprcha a tam je voda bez problémů.taky asi pojedem ale až koncem ledna.štastnou cestu
Vláda
Home Car CL641
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Přesně tak. Je to sice nejvyšší dálniční most v Evropě, ale po zaplacení mýta není vidět nic:- /viz foto/. Na most je lepší se dívat z dálky. Ale myslím, že se vyplatí stavit se Roquefortu, kde se vyrábí známý sýr. Můžete zdarma ochutnat a vybrat si z mnoha druhů.
Sapuki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Moc děkuji za informace. Rád vašich doporučení využiji.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

Děkuji za informace. Na pumpách spát nebudeme, nechceme mít v noci nezvanou návštěvu. Místa na spaní cestou jsem si již našel. Spíš mě zajímají hezká místa na divoký camping v Andalusii. Cestu přes Francii si zpříjemníme projetím písečné kosy mezi Séte a Agde . Už jsme tam jednou projížděli a je to nádhera. Ve Španělsku asi první zastávka bude Montserrat a dál si rád nechám doporučit.

Hrochu,
Poslal jsem ti před 14-ti dny v SZ prosbu o pár typů na přespání, tak jak jsem ti poslal já.
Nebo jsi snad tu SZ nedostal?
Vlasta
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, omlouvám se, pochopil jsem to tak, že chceš ověřená místa na stání po mém návratu. Teď mám jen to co jsem vygooglil. Cestou mám vytipováno stání v Německu u muzea v Sinsheimu, ve Francii pak v Chateauneuf du Pape, další pak ve Španělsku již budu řešit cestou. Po návratu ti můžu napsat vyzkoušená místa. Pokud jedeš již nyní, posílám ti na sebe v SZ tel. kontakt a můžeme se někde potkat.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

Ahoj, omlouvám se, pochopil jsem to tak, že chceš ověřená místa na stání po mém návratu. Teď mám jen to co jsem vygooglil. Cestou mám vytipováno stání v Německu u muzea v Sinsheimu, ve Francii pak v Chateauneuf du Pape, další pak ve Španělsku již budu řešit cestou. Po návratu ti můžu napsat vyzkoušená místa. Pokud jedeš již nyní, posílám ti na sebe v SZ tel. kontakt a můžeme se někde potkat.

Hrochu,
vyjíždíme hned po Novém roce a budeme pod Cartagenou.
Budeš-li mít cestu kolem, dej vědět - tel máš na SZ.
Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hroch, viera a vlado, RIVA, Garda, Vajglon Hnuson, Vlasta49, parag, vcat, Sapuki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,242 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27334 sekund | Průměrně za: 0.27334 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.08MB/2MB