Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sikaflex 221i nebo Terostat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sikaflex 221i nebo Terostat

Poslední aktualizace před 6 let
E
edahermanČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Potřebuji přetěsnit kousek lišty a chci se optat co je lepší.Píše se nejvíce o Terostatu,ale ten jsem našel pouze šedý.Sikaflex 221i jsem našel i bílý.Vzhledem k barvě,by mi více vyhovoval Sikaflex - je možné ho na přetěsnění použít?Zůstává také travele elastický?Předem díky za info.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Hlavní rozdíl mezi doporučovaným Terostat 2759 a Sikaflex 221i je v tom, jak tuhnou.
Terostat zavadne na vrchu, ale uvnitř zůstává pořád lepivý a vlastně stejný jako při aplikaci zatímco Sikaflex ztuhne celý (jako silikon). Sikaflex zůstane pružný, ale při pohybu se natáhne maximálně tak o nějaký milimetr. Terostat se táhne jako "medvědí hovno" pořád, jenom po pár dnech (maximálně týdnech) zavadne na povrchu, takže povrch už nelepí, ale vnitřek se ti nátáhne klidně o půl centimetru nebo i víc.
E
edahermanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PetrDubi napsal:

Hlavní rozdíl mezi doporučovaným Terostat 2759 a Sikaflex 221i je v tom, jak tuhnou.
Terostat zavadne na vrchu, ale uvnitř zůstává pořád lepivý a vlastně stejný jako při aplikaci zatímco Sikaflex ztuhne celý (jako silikon). Sikaflex zůstane pružný, ale při pohybu se natáhne maximálně tak o nějaký milimetr. Terostat se táhne jako "medvědí hovno" pořád, jenom po pár dnech (maximálně týdnech) zavadne na povrchu, takže povrch už nelepí, ale vnitřek se ti nátáhne klidně o půl centimetru nebo i víc.


Díky za info.A spoj ze Sikaflexem zůstane rozebíratelný a nebo "funguje" jak lepidlo?
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Pokud je ten spoj se Sikaflexem provedený správně, tak jako lepidlo.

Ale mám osobní zkušenost, že na jednom střešním okně se na to okno nepřilepil a po roce tam začala prolínat voda. Nejspíš nějaký divný plast, protože na ostatních oknech byl v pohodě. ALe na plechu držel fest, tam se musel odříznout..

On vlastně hlavní rozdíl mezi Sikaflexem 221i (tmel) a 252 (lepidlo) je v tom, jako má po vytvrdnutí pevnost, ale jinak se oba chovají podobně.

Terostat zůstává "žvýkačka".
E
edahermanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PetrDubi napsal:

Pokud je ten spoj se Sikaflexem provedený správně, tak jako lepidlo.

Ale mám osobní zkušenost, že na jednom střešním okně se na to okno nepřilepil a po roce tam začala prolínat voda. Nejspíš nějaký divný plast, protože na ostatních oknech byl v pohodě. ALe na plechu držel fest, tam se musel odříznout..

On vlastně hlavní rozdíl mezi Sikaflexem 221i (tmel) a 252 (lepidlo) je v tom, jako má po vytvrdnutí pevnost, ale jinak se oba chovají podobně.

Terostat zůstává "žvýkačka".


A nemáš tuchy zda se dělá něco na bází Terostatu ale v bílé barvě?
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
Katka a Vlasta
MikesMikesČlen
Přidáno před 6 let
Mikeš
P
petakČlen
Přidáno před 6 let


mám pocit, že to jsou lepidla, tudíž nezůstávají stále měkké
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: edaherman, PetrDubi, bambula, Mikes, petak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,722,089 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15818 sekund | Průměrně za: 0.15818 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB