Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vinotéka místo lednice?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vinotéka místo lednice?

Poslední aktualizace před 6 let
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Nechám si poradit.Neměl někdo už podobný nápad.Nemám v karavanu ledničku,řeším to termoboxem Waeco.Ale není to ono.Tato vinotéka by mě vyhovovala i rozměrem(i malá lednička je pro mě velká).Chladí na 8stupnů,což je dle mě dost.Nemá to kompresor,asi je to peltier.Otázka je zda to uchladí na těch 8 st i při okolní teplotě např.30st.Má někdo nějakou zkušennost?

https://www.mount...a-2esp0001

Automatické sloučení 24.11.2017 20:37:
Už čtu je to peltiér,tak to sn tou účiností bude jako ten rermo box.
Upravil bleriot11 dne 24.11.2017 21:37, před 6 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Otázkou je účinnost a zda vydrží cestování. Přeci jenom při jízdě nějaké ty otřesy v karavanu jsou.
Máme sice v karavanu lednici, ale na cestu používáme kompresorovou lednici Engel a i přes vyšší cenu nelitujeme, že jsme jí koupili.
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Mám rovněž lednici (spíše mrazák) Engel. Používám ji v expedičním offroad autě, takže má poměrně hrubé podmínky (otřesy, drncání i velké náklony) na to, aby plnila to co má. Mrazí do -18 stupňů. A musím říci že toto zacházení trpí už 16 let bez sebemenší závady.
Samozřejmě pořizovací cena je trochu jinde, ale za tu dobu se už dávno zaplatila a věřím, že bude fungovat ještě dlouho.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
To jistě bez debaty,že lednice za cca 20tis(mimo jiné cena mého karavanu) je prostě lednice.Otázka byla jiná.
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 6 let
Peltiér hodně žere a málo dává. Když si přečteš recenze zákazníků, dozvíš se, že nad teplotu 25°C už nestačí. A v autě bývá i víc.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
peltier chladí o 18st. oproti okolí.
absorpce (Van Platten) o 36st.
kompresor klidně o 50 i víc
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, to je svatá pravda - #6, jen je potřeba si uvědomit, že to "okolí" není teplota vzduchu okolo karavanu, ale teplota vzduchu v okolí srážníku, obecně teplota v okolí teplého výměníku. U karavanů pečlivě zadušeného škvírkama ozdobných mřížek. Mínusy mi nevadí. Čáo, Pepa
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Ja mam ve dvojite podlaze extra ohraniceny.isolovany viny sklipek, kam se vejde 18 flasek vina, mam tam 2 peltiery s ventilatorem, je tam stejne nizzsi teplota nez venku, tak uchladim ten prostor v lete taky na 7'C, a mimo toho mam maly waeco Peltier-box pro nakladni vozy, kde jsem udelal
ve viku prurez a nasadil na tesneni isolovane zvyseni na dve flasky mineralky na 1,5 L , ten box se vejde mezi sedadla ridice a spolujezdce, a
chladi vyborne (6'C), kdyz jsme nekde, tak mam box vedle auta bezet na 12V nebo na 230V a mame porad chlazene piti a nemusime chodit
se napit do lednice v aute .
Honza/Discoverfun
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Dík za názory.Než vymyslím kam narvat kompresorovku,tak musí vystačit ten waeco box.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bleriot11, Tomik Kralu, RomanPatrol, gruntik, Karel Prokop, Doskocil, Discoverfun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,142,397 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16294 sekund | Průměrně za: 0.16294 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB