Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fiat Ducato 2015 euro 5 KONTROLKY????: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fiat Ducato 2015 euro 5 KONTROLKY????

Poslední aktualizace před 10 měsíců
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všetkým!)

Nemá niekto skúsenosť s tým, že mu jemne svietili niektoré kontrolky??? Nesvietia normálne ani nehlásia poruchu, ale je trochu vidno, že sú podsvietené. Bol som v servise a nevedia čo to je, na počítači nič nenašiel a tak teraz neviem čo to má znamenať. Jedná sa o kontrolky napr. hmlovky, brzdové obloženie, kontrolka pre AdBlue-pritom v aute vôbec nie je. Nestretol sa s tým niekto???
K O C Ú R K O V O
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel mám, nám pomohla výměna celé přístrojovky. Dle servisu se to stává pouze u bydlíků (aut která jezdí nepravidelně) nikdy u dodávek.... Už při telefonickém kontaktu v servisu věděli o co se jedná. U nás naštěstí ještě v záruce. Jedná se o modelový rok 2012, ale asi to bude to samé.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tomkop napsal:

Bohužel mám, nám pomohla výměna celé přístrojovky. Dle servisu se to stává pouze u bydlíků (aut která jezdí nepravidelně) nikdy u dodávek.... Už při telefonickém kontaktu v servisu věděli o co se jedná. U nás naštěstí ještě v záruce. Jedná se o modelový rok 2012, ale asi to bude to samé.


Stalo u E5 .Kuna.
Oprava elektroinstalace.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Dotaz trošku bokem, u Euro5+ při dením svícení nesvítí podsvícení budíku. U Euro6 svítí. Dá se to nějak zapnout aby svítilo i na Euro5+? Rok to je 2016.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tomkop napsal:

Bohužel mám, nám pomohla výměna celé přístrojovky. Dle servisu se to stává pouze u bydlíků (aut která jezdí nepravidelně) nikdy u dodávek.... Už při telefonickém kontaktu v servisu věděli o co se jedná. U nás naštěstí ještě v záruce. Jedná se o modelový rok 2012, ale asi to bude to samé.



Ďakujem za radu, moc ma to nepotešilo. Informoval som sa v servise u fiatu a ich názor je tiež, že sú zlé budíky. Má to jednu zásadnú chybu, stalo sa to 4.mesiace po záručnej dobe, takže mi neostáva nič iné len to zaplatiť. Nemá niekto dobrý tip kde by som ich vedel kúpiť za rozumný peniaz? Poprípade by ma tiež zaujímal, či Jamper a Boxer majú totožné budíky.

Tie jemne svietiace kontrolky nemajú vplyv na funkčnosť auta, ale mne to vadí:o.

Ďakujem za prípadné tipy.
K O C Ú R K O V O
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Citovat

tomkop napsal:

Bohužel mám, nám pomohla výměna celé přístrojovky. Dle servisu se to stává pouze u bydlíků (aut která jezdí nepravidelně) nikdy u dodávek.... Už při telefonickém kontaktu v servisu věděli o co se jedná. U nás naštěstí ještě v záruce. Jedná se o modelový rok 2012, ale asi to bude to samé.



Ďakujem za radu, moc ma to nepotešilo. Informoval som sa v servise u fiatu a ich názor je tiež, že sú zlé budíky. Má to jednu zásadnú chybu, stalo sa to 4.mesiace po záručnej dobe, takže mi neostáva nič iné len to zaplatiť. Nemá niekto dobrý tip kde by som ich vedel kúpiť za rozumný peniaz? Poprípade by ma tiež zaujímal, či Jamper a Boxer majú totožné budíky.

Tie jemne svietiace kontrolky nemajú vplyv na funkčnosť auta, ale mne to vadí:o.

Ďakujem za prípadné tipy.


troufnu si na 100% říci....špatná kostra....zkusil bych očistit kontakty kostry co vede k budíkům, určitě to nebude jenom jeden kabel
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Saty napsal:

Dotaz trošku bokem, u Euro5+ při dením svícení nesvítí podsvícení budíku. U Euro6 svítí. Dá se to nějak zapnout aby svítilo i na Euro5+? Rok to je 2016.


Dá sa to. Mám Ducato 2016, Euro 5+ a od poslednej servisnej prehliadky (výmeny oleja) mi budíky svietia aj počas denného svietenia.
Upravil ivoi dne 27.11.2017 20:59, před 6 let
R
renoltČlen
Přidáno před 6 let
ivoi, nevíš prosím jak se ty budíky dají zapnout při denním svícení, musí na to být servis?, v servisce nic takového není.
díky renolt
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Ahoj všetkým!)

Nemá niekto skúsenosť s tým, že mu jemne svietili niektoré kontrolky??? Nesvietia normálne ani nehlásia poruchu, ale je trochu vidno, že sú podsvietené. Bol som v servise a nevedia čo to je, na počítači nič nenašiel a tak teraz neviem čo to má znamenať. Jedná sa o kontrolky napr. hmlovky, brzdové obloženie, kontrolka pre AdBlue-pritom v aute vôbec nie je. Nestretol sa s tým niekto???


U mne začala jemně "svítit", ale opravdu jemně tak, že ve dne to ani není vidět, kontrolka nezapnutí pásu. Verdikt v servise Fiat vadná přístrojovka.
Tak ji vyměnili a nyní asi po dva a půl letech se mi to objevilo zase.
Že by opět vadná přístrojovka?
Nestalo se Vám to taky někdy?
Vlasta
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

renolt napsal:

ivoi, nevíš prosím jak se ty budíky dají zapnout při denním svícení, musí na to být servis?, v servisce nic takového není.
díky renolt


Neviem, bol som si len dať vymeniť olej po roku a pravdepodobne resetovali/aktualizovali niečo v riadiacej jednotke. Odvtedy budíky svietia stále.
Skús sa opýtať v servise kde mi to robili. Fiat GRIF (Čapajevova č.7, Bratislava). http://www.fiat-grif.sk/kontakt/
L
LadasČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám podobný problém na Ducato r.v.2009. Trochu svítí dobíjení a kontrola žárovek na přístrojové desce skoro to není vidět spíš v noci za jízdy ale reaguje to i na dálkové ovládání nebo otevření dveří při vypnutém motoru,vše ustane při vypnutí motoru a uplynutí nějaké doby po kterou jdou ovládat elektrické okénka.Dobijeni je v pořádku kostra mezi karoserií a motorem také takže buď jsou vadné budíky a nebo nějaká kostra. Nemá někdo nějaký tip které kostry projít? Jinak podle čísla dílu nový přístrojový štít stojí cca 20tis. Diagnostika je čistá a žádné vady nepozorujeme děkuji
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Jako přes kopírák viz můj příspěvek výše...
U mne tam ještě prosvěcovala kontrolka tempomatu, když byl v poloze zapnuto.
Vyřešila to výměna přístrojovky - pokud to je kostra, jako že asi ano, tak nějaká uvnitř přístrojové desky, ne na přívodech, neb výměna to vyřešila.
L
LadasČlen
Přidáno před 6 let
Nezjišťoval někdo přibližnou cenu těch budíku ?

Nebo přibližnou cenu opravy .
Diky
Upravil Ladas dne 18.12.2017 17:49, před 6 let
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám to samé. Podle servisu el. záležitost, která nemá vliv na nic. Jen to občas otravuje. Bude to pokračovat dál a skončí to výpadkem palubovky. Tak až se to zhorší.
Mám dodělávané denní svícení a také mě nevyhovovalo nepodsvětlení. Přidal jsem do kšiltu přístrojovky led pásek. Ještě přes vypínač(možná zbytečnost) a jsem spokojen.
Na mela můžu poslat foto, sem neumím přidat.
Miloš
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
-budíky nové 850€
-cena opravy v De približne 180€+dph




Citovat

Ladas napsal:

Nezjišťoval někdo přibližnou cenu těch budíku ?

Nebo přibližnou cenu opravy .
Diky
K O C Ú R K O V O
G
Gabina LadaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, řešil jsem stejný problem na autě z roku 2013 i2016.Přístrojovku lze opravit.Info 603 103 651. cena 7000až10000 .Stačí namontovat a funguje jak má.
DodatuDodatuNováček
Přidáno před 10 měsíců
Tak už jsem se taky dostal se svým Ducatem z roku 2013 do klubu svítících kontrolek :-(
Jelikož mi v klidu svítí kontrolky viz. IMG1 a po zapnutí tempomatu IMG2 tak už mě to vážně štvalo.
Dlouho jsem hledal až jsem přišel na způsob jak závadu opravit.
Jedná se o opravu přístrojové desky výmenou komponentů které časem stárnou a už nefungují jako nové.
Někdo na zahraničním fóru dokonce psal, že je použito levných součástek z Číny.
Nevím každopádně po výměně deska funguje zase jak má.
Pokud by měl někdo zájem tak mohu opravit i jeho přístrojovku.
Dodatu Připojili následující obrazek:
img2.jpg img1.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rado, tomkop, PPPmyto, Jakub Satek, peda, ivoi, renolt, Vlasta49, Ladas, Gabina Lada, upotreblenci, Dodatu

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,004 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24964 sekund | Průměrně za: 0.24964 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB