Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Black friday - nějaký tip na výhodný nákup?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Black friday - nějaký tip na výhodný nákup?

Poslední aktualizace před 6 let
S
Seraala11Nováček
Přidáno před 6 let
Sledujete někdo dnes ty výprodeje na černý pátek? Jestli někdo objevíte nějakou zajímavou slevu tak se zde dejte tip :)

Zde je pár přehledů co jsem našla, ještě jsem to vše ani neprošla kolik toho je :D

https://www.bevedo.cz/info/velky-preh...ck-friday/
https://www.lupa.cz/clanky/black-frid...e-slevami/
https://www.cnews.cz/prehled-slev-cer...ber-monday
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Bohajeho to to jeste lidi porad nepochopili? Tyhlety radoby slevy... achjo. No neber to. Vsechno koupit rovnou trikrat at usetrim...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Bohajeho to to jeste lidi porad nepochopili? Tyhlety radoby slevy... achjo. No neber to. Vsechno koupit rovnou trikrat at usetrim...


Je to přesně tak. Takto praktikuje slevy Mountfield. Již dlouho jsme vybírali infrasaunu a tak vím, že jedna co by se nám líbila stála již více než rok cca 22 tis. Kč. Asi před měsícem jsme viděli kolo štěstí či jak se to jmenuje, tak jsme se tam šli podívat. Nejmenší sleva co se dala vytočit byla 40 %, ale z ceny asi 50 tis!!! Takže kdybych ji v "akci" koupil a vytočil si 40% slevu tak ji mám dražší, než se prodává normálně celý rok. Když jsem se prodavače zeptal, proč celý rok stojí 22 a nyní 50, tak to prý byla akční cena. Tak jsme se otočili a koupili jinde. Tož takto fungují slevy :-)
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Já osobně už z těch dvou slov šílím.Na každým kroku to slyším,už nejde ani poslouchat rádio.Osobě kupuju věci když je potřebuju,né když je rádoby zlevní.
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Já osobně už z těch dvou slov šílím.Na každým kroku to slyším,už nejde ani poslouchat rádio.Osobě kupuju věci když je potřebuju,né když je rádoby zlevní.


To máš pravdu a nemluvě o tom, že černý pátek je už od pondělka.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Já vůbec nevím co tyto dvě slova znamenají,černá barva mě připomíná funus a když mám něco koupit?Počítám,počítám a už si připadám se svým důchodem jak starý žid protože praktiky našich obchodníků mě jinou šanci nedali.Nevím proč by černý pátek nemohl trvat týden či dva , vánoce už několik let máme měsíc ..Ano, vláda peněz klidně udělá ze zimy jaro kdyź to sype.Ale jsem jak je dneska modernì pragmatický člověk,každá "sleva"dobrá a dík za typy.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
Chceme k vánocům novou telku, tak v Alze ve středu 15 990,- dnes po slevě -30%

cena 15 990,-,!) no nekup to ve slevě.A takhle je to všude.
pitbullpitbullČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

clintkr napsal:

Chceme k vánocům novou telku, tak v Alze ve středu 15 990,- dnes po slevě -30%

cena 15 990,-,!) no nekup to ve slevě.A takhle je to všude.


Přesně!!
Klasický podvod na lidi, černý pátek!!:(:(
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Podstata cerneho patku je, zbavit se prodejne
problematickeho zbozi. Byt pro obchodnika bez zisku ci se ztratou.
Tady to je jinak. Slevomanie je uz tak rozjeta po cely rok, ze na cerny patek /tyden/ obchodnici vetsinou slevuji z puvodnich cen. Zebraci slev si prijdou na sve a zvedne se obrat. Jinak je ale cerny patek v podstate behem celeho roku.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Podstata cerneho patku je, zbavit se prodejne
problematickeho zbozi. Byt pro obchodnika bez zisku ci se ztratou.
Tady to je jinak. Slevomanie je uz tak rozjeta po cely rok, ze na cerny patek /tyden/ obchodnici vetsinou slevuji z puvodnich cen. Zebraci slev si prijdou na sve a zvedne se obrat. Jinak je ale cerny patek v podstate behem celeho roku.


Nevím jak ty, ale já mám černý pátek již několik let, a jak léta přibývají, už mám i černé pondělky...
:D !e
P.S. Chtělo by to i černého :) (smajlíka)
:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
T
thomash1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Podstata cerneho patku je, zbavit se prodejne
problematickeho zbozi. Byt pro obchodnika bez zisku ci se ztratou.
Tady to je jinak. Slevomanie je uz tak rozjeta po cely rok, ze na cerny patek /tyden/ obchodnici vetsinou slevuji z puvodnich cen. Zebraci slev si prijdou na sve a zvedne se obrat. Jinak je ale cerny patek v podstate behem celeho roku.

Jenom je problem v to že většina obchodníku by se chtěla zbavit nepotřebneho zboží za maloobchodní ceny s nálepkou sleva a mysli si že všichni jou blbci
Je to nesmysl a u nás to obchodníci vůbec nepochopili nebo nechtějí
Hymer BMC I 600
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Tak hlavně celá diskuze je o tom, že uživatelka, která měla od roku 2016 jenom jedem příspěvek (a to byla skrytá reklama na obchod s nářadím) přidala svůj druhý příspěvek s reklamou na obchody s českou verzí "black friday".

Jinak kdo má zájem, tak se podívejte na věci v této " akci" a potom se podívejte na Heureku na aktuální cenu na jiných obchodech a hlavně na historii ceny. Zjistíte, že sleva není žádná nebo maximálně do 10-20%, ale většinou z porovnání s ostatními obchody vychází, že reálná cena není vůbec akční.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
No, černý pátek máme konečně za sebou. Teď přijdou pondělky, úterky.......
Každopádně kdo uvažuje o tolik zde vychvalované nabíječce baterií Ctek tak na Alze lze koupit 10A za 2999kč. https://www.alza.cz/hobby/ctek-mxs-10...41.htm?o=2
Dále na mě vykoukla nabídka měniče: http://www.hadex.cz/g551a-menic-12v23...np2200-12/
PS: Snažím se pozitivně přispět na titulek: Black friday - nějaký tip na výhodný nákup? :)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat



Zde je pár přehledů co jsem našla, ještě jsem to vše ani neprošla kolik toho je :D



Ano, je toho strašně moc, všude, je to krásný, sleva tam, sleva sem, sleva kam se člověk podívá, někteří se už příkladně vyšvihli do dalšího levelu, slevili dokonce i ze svého života, prožívají opojně laciný vegetativní stav s občasnou křečí (levně) vytesat nějakou úžasnou (levnou) reklamu do nějakého fóra, se kterým jinak nemají nic společného :^ (srdíčkový smajlík tu není)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,076,034 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25645 sekund | Průměrně za: 0.25645 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB