Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavba do MPV: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavba do MPV

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Raději si půjčit a nekupovat šrot

    Ano [13/24]54 %
    Ne(za 50 000,- něco i slušného seženeš) [11/24]46 %
V
Vojt4Nováček
Přidáno před 6 let
Děkuji moc za příspěvky, zatím jsem výběr zůžil na pár aut a byl bych rád za váš názor které by bylo nejlepší: VW Sharan(Seat Alhambra), Citroen C8(Peugeot 807, Fiat Ulysse), nebo Renault Kangoo(Peugeot partner, Citroen berlingo). Nejraději bych byl rád za posuvné boční dveře a víko kufru otevíratelné vzhůru.
Díky moc za rady a podněty
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
První dva modely, co uvádíš, jsou prostorově větší než třetí (sharan, C8 oproti kangoo). Z téhle nabídky bych si asi zvolil sharana. Nicméně za 50tis to budou všechno dost jetý kusy z těch prvních dvou.
VW LT 35 maxi
V
Vojt4Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

První dva modely, co uvádíš, jsou prostorově větší než třetí (sharan, C8 oproti kangoo). Z téhle nabídky bych si asi zvolil sharana. Nicméně za 50tis to budou všechno dost jetý kusy z těch prvních dvou.


No právě. Teď otázka jestli je lepší volba dost jetý Sharan, nebo něco novějšího, ale francouzkého
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
To si musíš rozhodnout sám. Za 90tis ti kolega výše ukázal auto bez jakékoliv práce s vestavbou.

Kdysi jsem to vyřešil koupí Caddyho sdi (MK2), neřešil jsem elektriku, žádné turbo, prostor super, pro dva lidi naprosto vyhovující. Jezdili jsme i v pěti. Oproti berlingu, partnerovi se v tom dalo spát, má delší ložnou plochu. Nemá boční dveře, ale to mi nevadilo.
VW LT 35 maxi
Cibi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 6 let
Ještě zkus zahrnout do výběru Fiat Doblo. Ve svojí třídě největší kufr, kolmé stěny, všechno do pravého úhlu. Karoserie konpletne pozink, jednoduché motory. Máme Doblo z roku 2003, předělané na LPG, denně v provozu (mamina s ním dojíždí do práce cca 50km) a za tu dobu jsme na něm měnili jenom rozvody, 1x zadní díl výfuku a kotouče s destičkami . Nepočítám oleje ( po 10 tis km), filtry...
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,010,920 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16013 sekund | Průměrně za: 0.16013 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB