Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 10

· Členové on-line: 2
Roba, marioza

· Registrovaní členové: 10,747
· Nejnovější člen: Kulda14

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
10.12.2017 18:28
Zdeňkovi přejeme všecičko nejlepší k dnešním narozeninám! Hlavně zdraví, také štěstí a pohodičku do roků příštích! Narozky stesti sun kiki mavam mavam

Horymir 1234
06.12.2017 00:13
Ahoj,prosim ma nekdo skusenost s vyhrivanim vody pomoci naftoveho vodniho topeni Hlavne me zajima jestli jde nejak regulovat teplotu ohrevu diky☺

petr a jarka
30.11.2017 11:24
Floridan přejeme vše nejlepší k Narozkynarozeninám, zdraví stesti a spokojenost kiki

Jarda a Maru
23.11.2017 16:14
Hansi, přejeme Ti všechno nejlepší a zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti mavam mavam

RudyH
19.11.2017 15:58
Ahoj, vlastní zkušenost s nezpalováním plynu pro lednici jsem poslal na SZ

maxonel
19.11.2017 15:51
Dobrý den,mám dotaz,je možno dát plachtu na karavan tak ,že jí rozbalím na střeše karavanu,unese mě to?

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » TECHNIKA » Vestavby
 Vytisknout diskuzi
Vestavba do MPV
Děkuji moc za příspěvky, zatím jsem výběr zůžil na pár aut a byl bych rád za váš názor které by bylo nejlepší: VW Sharan(Seat Alhambra), Citroen C8(Peugeot 807, Fiat Ulysse), nebo Renault Kangoo(Peugeot partner, Citroen berlingo). Nejraději bych byl rád za posuvné boční dveře a víko kufru otevíratelné vzhůru.
Díky moc za rady a podněty

Upravit
První dva modely, co uvádíš, jsou prostorově větší než třetí (sharan, C8 oproti kangoo). Z téhle nabídky bych si asi zvolil sharana. Nicméně za 50tis to budou všechno dost jetý kusy z těch prvních dvou.
VW LT 35 maxi

Upravit
Cibi napsal:

První dva modely, co uvádíš, jsou prostorově větší než třetí (sharan, C8 oproti kangoo). Z téhle nabídky bych si asi zvolil sharana. Nicméně za 50tis to budou všechno dost jetý kusy z těch prvních dvou.

No právě. Teď otázka jestli je lepší volba dost jetý Sharan, nebo něco novějšího, ale francouzkého

Upravit
To si musíš rozhodnout sám. Za 90tis ti kolega výše ukázal auto bez jakékoliv práce s vestavbou.

Kdysi jsem to vyřešil koupí Caddyho sdi (MK2), neřešil jsem elektriku, žádné turbo, prostor super, pro dva lidi naprosto vyhovující. Jezdili jsme i v pěti. Oproti berlingu, partnerovi se v tom dalo spát, má delší ložnou plochu. Nemá boční dveře, ale to mi nevadilo.
Cibi přiloženo následujícíobrázek:
span_v_caddy.jpg

VW LT 35 maxi

Upravit
Ještě zkus zahrnout do výběru Fiat Doblo. Ve svojí třídě největší kufr, kolmé stěny, všechno do pravého úhlu. Karoserie konpletne pozink, jednoduché motory. Máme Doblo z roku 2003, předělané na LPG, denně v provozu (mamina s ním dojíždí do práce cca 50km) a za tu dobu jsme na něm měnili jenom rozvody, 1x zadní díl výfuku a kotouče s destičkami . Nepočítám oleje ( po 10 tis km), filtry...
Žducháto 2,5tdi L1H1

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.24 sekund
152,219,117 návštěv