Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 měnič 12-220V 100w pro TV: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

měnič 12-220V 100w pro TV

Poslední aktualizace před 6 let
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Neporadíte někdo jestli bude fungovat trapézový měnič napětí nebo musí být s čistá sinusoida pro LED TV 32´´? případně nějaký typ malého měniče pouze pro účel napájení této malé TV? stačí cca 100W.
Chci úhlopříčku 32´´ s DVB-S a všechny TV co jsem našel v této velikosti jsou pouze na 220V. Nebavím se o značkách jako je Teleco, Alphatronic aj.ty jsou hodně drahé a nevím jak u těchto bude fungovat právě DVB-S. Chci koupit Finlux 32´´Smart a tam funguje výborně ale je pouze v provedení 220V.
Díky všem
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
100W je k nicemu. Budes rad kdyz to bude makat s 300W.
Nekde si to nedriv u nekoho vyzkousej.
Miloš
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Uvedená spotřeba této LED TV je 48W tak měnič s trvalým výkonem 100-150W by mohl snad stačit?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let
Skládat rohlík ze strouhanky?
Sežeň si TV na 12V.
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Cena je v pohodě díky, ale já jsem si vybal tuto kvůli WIFI http://www.satsho...-WIFI.html ale pokud nevyřeším nějak jednoduše to napájení 12-220V tak ji koupím. Spotřeba je pouze 31W.
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám taky tv 48W zapojenou na cca 100W měnič z Aliexpressu, o sinusu si může nechat jenom zdát a úplně v pohodě.
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let


U té LG je standardně přiložen pouze adaptér 100V-240V na 19V, 2,53A. Koupit se dá za 5999,- Kč s dph a phe, takže stačí sehnat měnič 12V na 19V, což by asi na aliexpressu neměl být problém.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Mám tento a neřeším W zrovna mají slevu ,čistá sinus , 1500W zátěž odzkoušeno .


http://www.hadex....np2200-12/
Žijeme jen jednou.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Díky já ale potřebuji pouze nějaký malý pro LED TVs příkonem 35W
HHHHČlen
Přidáno před 6 let
měnič 12v na 19v 5A

https://www.aliex...67205.html

Honza
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Všichni se snažíme šetřit a tak měníme žárovky 10W za LED 3W. Ale pak vzít TV na 230V a hnát to přes měnič, no nevím. Tuhle schizofrenii jsem kdysi řešil taky. TV měla asi 58W, ale měnič taky něco spolkne. Pak jsem koupil TV Sencor na 12V a ta měla spotřebu 17W. A to je rozdíl 17W a 70W.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
To je jasny ale Tv s uhloprickou 32 na 12V moc neni a kdyz jsem neco nasel tak to bylo bez DVB-S a stalo i tak nesmysl.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Sapuki napsal:
Všichni se snažíme šetřit a tak měníme žárovky 10W za LED 3W. Ale pak vzít TV na 230V a hnát to přes měnič, no nevím. Tuhle schizofrenii jsem kdysi řešil taky. TV měla asi 58W, ale měnič taky něco spolkne. Pak jsem koupil TV Sencor na 12V a ta měla spotřebu 17W. A to je rozdíl 17W a 70W.

:g Asik tak! :g

(A rohlík je celej! )
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pegaso 2010, Garda, Hatiti, PetrDubi, MildaPro, Hroch, HH, Laky, Sapuki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,691,062 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21908 sekund | Průměrně za: 0.21908 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB