Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 řazení jde ztuha, ducato 2,5D 1986: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

řazení jde ztuha, ducato 2,5D 1986

Poslední aktualizace před 6 let
J
jikolojČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj čím to je, že jde řadit ztuha - musím překonat takový odpor a pak tam spadne. přes zuby to nejde a skoro všechny rychlosti. budu nyní měnit spojku a poloosy, tak že by pokud to není nákladné to řazení nějak vylepšil :)
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
U mne to dělalo jako zatuhnutí v řadících bovdenech,chce to ale lehnout pod převodovku a nastříkat olej(co rozpouští rez) na osičky u převodovky.Je tam blbej přístup a bude to asi orezlé.(sůl a zima)Zkoušel jsem i promazání od řadící páky,ale po radě technika jsem šel k té převodovce. Jirka
J
jikolojČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jirhav napsal:

U mne to dělalo jako zatuhnutí v řadících bovdenech,chce to ale lehnout pod převodovku a nastříkat olej(co rozpouští rez) na osičky u převodovky.Je tam blbej přístup a bude to asi orezlé.(sůl a zima)Zkoušel jsem i promazání od řadící páky,ale po radě technika jsem šel k té převodovce. Jirka


se ještě jednou podívám, ale tam mám jen řadící tyč co jde do převodovky, žádné bowdeny jsem neviděl.
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
Tak pardon,já měl Ducato novější,řazení u volantu.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
A co olej v převodovce, jak je starý?
Zdraví
Luboš a Dáša
operativecoperativecČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

A co olej v převodovce, jak je starý?


a jakou má viskozitu pokud to dělá teď když padly teploty, každopádně vyměň za nový
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Může to být špatně vystavující spojka po výměně spojky uvídíš tu změnu
Hanka a Pavel
J
jikolojČlen
Přidáno před 6 let
olej mě vytekl přes těsnění loni a tak dali nový. děla to i při plně horkém motoru, tak uvidíme jak pomůže spojka až dají novou.
díky
P
ppeppeČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem to měl hodně podobný. A byla to blbost. Pod autem u spojky a převodovky jak je táhlo od spojkového pedálu jsem měl povolenou matku (chyběla tam kontramatka). Na pedálu jsem to úplně nepoznal, až když jsem se na to podíval zespoda. Takže jsem jenom pošteloval pedál a dal kontramatku.
S
slepenejČlen
Přidáno před 6 let
měl jsem to taky a bylo natržený lanko spojky nahoře u pedálu atím se natáhlo. dal jsem nové. další závadu jsem měl že na spojkovým ložisku se ulomila jedno očko a taky to nešlo tlačilo to nakřivo ale to uvidiš když budeš měnit spojku ahoj
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jikoloj, jirhav, Lubos a Dasa, operativec, pachta, ppeppe, slepenej

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,588 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17789 sekund | Průměrně za: 0.17789 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.89MB/4MB