Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 rošt v koupelně: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

rošt v koupelně

Poslední aktualizace před 6 let
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím vás vespolek. V Brně jsem viděl v některých autech v koupelnách rošt ve sprchové vaničce pravděpodobně z mahagonového dřeva. Neporadí mi někdo co to bylo a kde se dá sehnat materiál na výrobu. Bylo to hezky zpracované a jelikož vanička je orginál tak bych si to rád vyrobil.
Díky za info Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
P
petr63Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím. Spíše to bude např. Bangkirai nebo jine exotické dřevo. Je 3x tvrdší než dub a hlavně totálně odolné proti vodě. Proto se používá na venkovní terasy atd. Ale metr čtvereční vychází na 1000,- a více
badbadČlen
Přidáno před 6 let
potřeboval bych čtverec 60x60 cm a kde se dá koupit. díky
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
P
petr63Člen
Přidáno před 6 let
Dej do vyhledávače Bangkirai cena a vyjede Ti řada dodavatelů. Nebo se třeba časem ozve někdo tady...
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
V Bauhausu za 500,-
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
všechny ty exotické dřeviny jsou těžké ( neplavou ) a na řezech mají nepříjemné třísky, pokud by se to mělo dělat z desek. Zbytečně je to tlusté. Jinak ta cena materiálu asi není podstatná, na plochu vaničky spotřebuješ ani ne 0,25m2.

Já jsem koupil auto s roštem z "vypékaného dřeva", ale nemám vůbec ponětí, co to je. Resp. jsem to asi úspěšně vytěsnil z hlavy.

Vzhledem k malé "rychlosti rozpadu" bych ale asi volil cokoli a jednou za čas obměnil.
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Díky za rady, vaničku mám kulatou a byla hodně popraskaná, lepil jsem ji jenže ten PP je tenký a křehký tak jsem tam dal sice rošt, je nepříjemný na chodidlo.
To co jsem viděl bylo tmavé jako mahagon proříznuté se asi 1cm spárami a připadalo mi to jako překližka. Je už pro mě konec cestování v zimě nejezdím, takže vymýšlím co bych změnil a zdokonalil. Přeji příjemný den Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
M
mileČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,tady někdo nabízí výrobu. Tak bych se zkusil poptat.

https://auto.bazo...y-rost.php
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let
Tady se podívej už se to zde probíralo třeba ti to pomůže: https://www.carav...d_id=12801
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bad, petr63, lusy, maria, mile, pilinis

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,254,551 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20174 sekund | Průměrně za: 0.20174 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB