Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trumatic S3000: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trumatic S3000

Poslední aktualizace před 6 let
sakal01sakal01Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Podařilo se mi v karavanu zapálit trumatic, ale nějak se mi nezdá, že by to nějak hodně hřálo, i když to mám na desítku. Nemá s tím někdo zkušenosti? Teď je cca 5° Za cca jak dlouho se to vytopí na kraťasy? :-)

Díky
Upravil sakal01 dne 16.11.2017 16:14, před 6 let
sakal01 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Dle mně ti hoří jen pomocný hořák a hlavní ne ! Buď máš zanesený regulátor a po zamáčknutí a nastartování se nevyzvedne tyčinka od regulátoru, čímž se nezapálí hlavní hořák. Zkus lehce potáhnout nahoru tyčinku regulátoru. Jestli to bude ono, regulátor vyčistit.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
sakal01sakal01Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Vasu napsal:

Dle mně ti hoří jen pomocný hořák a hlavní ne ! Buď máš zanesený regulátor a po zamáčknutí a nastartování se nevyzvedne tyčinka od regulátoru, čímž se nezapálí hlavní hořák. Zkus lehce potáhnout nahoru tyčinku regulátoru. Jestli to bude ono, regulátor vyčistit.


Díky. Za radu. Vůbec nevím, že to má hlavní hořák. Hoří tam jen jeden plamen. Kruhový, tak cca 1,5 až 2 cm, na který regulátor nemá vliv. Hoří pořád stejně. Viz fotka. Oddelal jsem přední plech a tou tyčkou tahal nahoru a dolů, ale nic dalšího se nestalo.
sakal01 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Tato Trůma má dva hořáky, při zatlačení knoflíku naskočí první hořák a po puštění knoflíku se knoflík regulátoru nadzvedne a zapálí druhý hořák viz obrázek.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
Vasu Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sakal01 napsal:

Citovat

Vasu napsal:

Dle mně ti hoří jen pomocný hořák a hlavní ne ! Buď máš zanesený regulátor a po zamáčknutí a nastartování se nevyzvedne tyčinka od regulátoru, čímž se nezapálí hlavní hořák. Zkus lehce potáhnout nahoru tyčinku regulátoru. Jestli to bude ono, regulátor vyčistit.


Díky. Za radu. Vůbec nevím, že to má hlavní hořák. Hoří tam jen jeden plamen. Kruhový, tak cca 1,5 až 2 cm, na který regulátor nemá vliv. Hoří pořád stejně. Viz fotka. Oddelal jsem přední plech a tou tyčkou tahal nahoru a dolů, ale nic dalšího se nestalo.


Jestli na to nepřijdeš sám můžu doporučit servis který máš kousek a mně tam opravovali zapalování kamen , výměna svíčky a el krabičky, vyčistili hořáky a kamna jedou jako nová je to v Brandýse:
http://www.karava.../kontakty/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Můj oblíbený. https://www.youtu...bnE9fzQsdM

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
sakal01sakal01Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

sakal01 napsal:

Citovat

Vasu napsal:

Dle mně ti hoří jen pomocný hořák a hlavní ne ! Buď máš zanesený regulátor a po zamáčknutí a nastartování se nevyzvedne tyčinka od regulátoru, čímž se nezapálí hlavní hořák. Zkus lehce potáhnout nahoru tyčinku regulátoru. Jestli to bude ono, regulátor vyčistit.


Díky. Za radu. Vůbec nevím, že to má hlavní hořák. Hoří tam jen jeden plamen. Kruhový, tak cca 1,5 až 2 cm, na který regulátor nemá vliv. Hoří pořád stejně. Viz fotka. Oddelal jsem přední plech a tou tyčkou tahal nahoru a dolů, ale nic dalšího se nestalo.


Jestli na to nepřijdeš sám můžu doporučit servis který máš kousek a mně tam opravovali zapalování kamen , výměna svíčky a el krabičky, vyčistili hořáky a kamna jedou jako nová je to v Brandýse:
http://www.karava.../kontakty/


Díky, tam jsem myslel, že jen půjčují. Super, vyzkouším. Já to celý rozebral, profoukal, složil a teď už po uvolnění tý tyčinky nehoří ani ten malej. Když jí držím, tak jo, pustím a nic

Automatické sloučení 17.11.2017 10:02:
Ahoj, ještě jeden dotaz. Zdá se mi, když mám truma vymontovaný a pustím plyn, že jde hrozně malým tlakem. Zkusil jsem to venku připojit napřímo na malou bombu a chytil malý i velký hořák. Nemůže být vadný regulátor tlaku u připojení na bombu?
Upravil sakal01 dne 17.11.2017 11:02, před 6 let
RobertRobertČlen
Přidáno před 6 let
Malý tlak bys poznal na sporáku.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Kamošovi to taky nějak nehořelo tak jsem mu půjčil regulátor a bombu. Zjistil že mu karavan prodali s plastovou bombou na vysokozdvižný vozík. To znamená že do vedení nešla plyná frakce ale kapalná.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
sakal01sakal01Nováček
Přidáno před 6 let
Bombu.mám novou, sám jsem jí kupoval. Regulátor jsem dal taky novej a nic :-(
No, budu muset počkat na pondělí na.servis. Pak dám info, čím to je. Snad.
M
MartinsNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, osobně bych podle malého plamene hádal starý typ topení určeného pro tlak 50mbar a regulátor 30mbar. Malý plamen neprohřeje bimetal a ten nepustí plyn do velkého hořáku.
sakal01sakal01Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Martins napsal:

Zdravím, osobně bych podle malého plamene hádal starý typ topení určeného pro tlak 50mbar a regulátor 30mbar. Malý plamen neprohřeje bimetal a ten nepustí plyn do velkého hořáku.


Ahoj. To mě taky napadlo. Včera jsem tam zkusil dát regulátor 50mbar a výsledek stejný. Ještě to zkusím znovu vyndat a připojit rovnou k bombě s tímhle regulatorem. Jestli není chyba někde na cestě.

Automatické sloučení 24.11.2017 12:56:
Ahoj, takže servis v Karavany+ v brandýse. Nové trysky, komplet vyčištění - 3000,- Ochotní, rychlí ;-)
Upravil sakal01 dne 24.11.2017 13:56, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sakal01, Vasu, Zdenek a Alena, gut, Robert, Martins

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,122,880 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19836 sekund | Průměrně za: 0.19836 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.07MB/2MB