Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rezonance solárního panelu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rezonance solárního panelu

Poslední aktualizace před 6 let
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let
Zdar, už se někdo z vás setkal se zvýšeným hlukem v kabině po namontovani panelu? Namontovat jsem ho teda na dva L hliníkové podelne Profily, které jsou nalepené na střeše, čili v předu se pod to dostává vzduch. Hned po namontovani se zvýšila hlučnost, ale zároveň jsem odjížděl gumy, po koupene nových gum se to ale nijak zvlášť nezlepší. Začne to dělat kravál už od 50ti a okolo 80-90-100km v hod to je hodně slyšet. Nejvíce ale na místě spolujezdce. Dělá to konstantní bez ohledu na plyn, brzdu, točení volantem a tak. Pořadí někdo?
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 6 let
Zdar, myslím, že to bud spíše aerodynamický hluk, ale v 50km/hod. divné, při vyšších rychlostech běžné, pokud to chceš zlepšit, tak kup, nebo vyrob spoiler před solár (na návětrnou stranu). Ještě si vyzkoušej, zda je panel dobře upevněn na ty "L" profily, nebo zda nevibrují vodiče od panelu k prostupu střechou.
M
magnum30Člen
Přidáno před 6 let
Mam panel pridelany taky na AL profilech, ale ne podelne, ale pricne. Zadny hluk jsem nezaznamenal.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: georgecotagge, Pirat z Ruzyne, magnum30

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,330 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11450 sekund | Průměrně za: 0.1145 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB