Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Listopad 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Nejnovější galerie

TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 17

· Členové on-line: 2
REDBULL, jetel

· Registrovaní členové: 10,702
· Nejnovější člen: Elis33

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

jetel
24.11.2017 11:27
Sháním plynový gril za dobrou cenu.dekuji jaromir

Jarda a Maru
23.11.2017 16:14
Hansi, přejeme Ti všechno nejlepší a zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti mavam mavam

RudyH
19.11.2017 15:58
Ahoj, vlastní zkušenost s nezpalováním plynu pro lednici jsem poslal na SZ

maxonel
19.11.2017 15:51
Dobrý den,mám dotaz,je možno dát plachtu na karavan tak ,že jí rozbalím na střeše karavanu,unese mě to?

Stenly6
13.11.2017 15:17
Díky moc Standa

Feromont
13.11.2017 09:45
Vše nejlepší k narozkám Jakubovi /semerink/. mavam Ok Lodicka

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » TECHNIKA » Dotazy
 Vytisknout diskuzi
Planar 12/2D
Kolegové, začal mi kouřit Planar bílým kouřem a nechce chytit. Podle návodu je ucpanej přívod vzduchu nebo nafty, ale vše je OK. Nemáte někdo podobnou zkušenost a radu co s tím?
Díky.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz

Upravit
Svicka ?

Upravit
Měl jsem podobný problém na Webasto Airtop 2000, bylo uvnitř dost zakarbonované, rozebral jsem, vyčistil a byl klid. Ale problém může být i jinde, třeba hořák, žhavící kolík, ...
Aktivní dovolená podle Vašich představ... pronájem obytných vestaveb Knaus Boxstar Solution
www.campervans.cz | facebook

Upravit
Bílej kouř většinou znamená nedostatek zápalnýho tepla, nebo málo vzduchu. Prostě "naphta" nemůže plnohodnotně zahořet. Nemá zápalnou teplotu (svíčka), nebo je zakarbonovanej hořák.

http://www.serviskaravanu.cz/ Upravit
Tak opraveno. Žhavící svíčka v pořádku. Hořák jsem rozebral a byl plný černých sazí smíchaných s naftou. Po vyčištění a smontování topí a nekouří. ALE:
Proč došlo k ucpání po cca týdnu provozu??? Je možné že není stavěný na provoz pouze na minimální výkon? Tušíte někdo? Nerad bych to rozebíral pravidelně takhle často.
Díky za nápady.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz

Upravit
Jak jsem psal stalo se mi to samé, pak ještě jednou, po výměně hořáku už bez problému. Problém mohl být také nekvalitní nafta...
Saty přiloženo následujícíobrázek:
485497_10150603526537050_1915509155_n.jpg

Aktivní dovolená podle Vašich představ... pronájem obytných vestaveb Knaus Boxstar Solution
www.campervans.cz | facebook

Upravit 1
jízda na "volnoběh" je vždycky problém. Se sníženou kvalitou paliva tuplem. Paradoxně bufík je na kvalitu paliva citlivější než motor. Např. u naftový Trumy D to zabíjí svíčku.

http://www.serviskaravanu.cz/ Upravit
Je doporuceno ho obcas prohnat naplno a vypalit saze !

Upravit
gruntik napsal:
Proč došlo k ucpání po cca týdnu provozu???

Gruntiku, topení bylo nové ?
4.114683,118.628756

Upravit
Bohužel, kvalitu nafty asi neovlivním. Myslím že netankuji nějaké "sračky" a přidávám aditiva. Občasné vypálení na plný výkon mě taky napadlo, ale tohle mi příde moc často. Topení je nové. A ještě dotaz. Z návodu jsem pochopil, že podávací čerpadlo má být vodorovně. Při prohledávání internetu jsem je na youtube viděl všude na stojato. Má to nějaký význam?
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz

Upravit
Sklon je podle vyrobce cerpadla k planaru se daval Advers a Thomas magnete mozna i jiny.
Dulezity je co je v navodu k tvymu cerpadlu !!!

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.34 sekund
150,829,628 návštěv