Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zapojenie regleru MT 230-pp: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zapojenie regleru MT 230-pp

Poslední aktualizace před 6 let
M
milanpČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim Vas chcel by som sa spytat na zapojenie regleru Buttner MT 230-PP, kupil som to uz namontovane v aute tak som to neriesil, Ale teraz ked som prerabal dom tak som auto dlhsie parkoval u suseda a nebolo pripojene na 220V spoliehal som sa ze sak tam je solar a regulator zapojeny na obe baterky tak sa slnko o obe postara, po case som isiel nastartovat auto a samozrejme startovacia baterka vymlatena. Volam byvalemu majitelovi ako to je zapojene a on mi povedal, ze volakedy mal ten regulator zapojeny aj na nastavbovu bateriu aj na startovaciu ale ze raz sa mu stalo ze tahal viac s nastavby a vybilo mu to aj startovaciu bateriu tak to dal radsej od startovacky odpojit. Moja otazka znie : Myslite ze to je ozaj mozné ze to vybilo aj štartovaciu bateriu cez ten regulator? mne sa to nechce verit......
dakujem za odpoved
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Regulátor má zvlášť svorku pro nástavbovou a startovací baterii. Zkontroluj zda jsou obě dobře připojené. Při osvitu bych změřil napětí na obou výstupech z regulátoru, zda funguje.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
M
milanpČlen
Přidáno před 6 let
Ano to viem ze su tam extra svorky na nastavbu a extra na motorovu. Len ma zaujima ci je mozne aby pri odbere z nastavby bral aj so startovacej baterie?
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Nenašel jsem nikde schéma nebo manuál, ale mělo by to být tak jako jinde oddělené, tzn. spotřebiče na nástavbové baterii nebudou odebírat energii ze startovací baterie (přes tento regulátor). Chce to vzít multimetr a elektroinstalaci proměřit, zda nejsou někde baterie propojené...
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
M
milanpČlen
Přidáno před 6 let
momentalen ich mam odpojene tak to skusim popremeravat , tiez sa mi nezda ze by to cez ten regulator mohlo byt prepojene
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: milanp, Jakub Satek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,723 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16785 sekund | Průměrně za: 0.16785 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB