!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 34

· Členové on-line: 4
spino, padlo, Honza a Zuzka, Lagan

· Registrovaní členové: 11,675
· Nejnovější člen: Hrachovinova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Michal Levice
14.08.2018 17:16
Rýchla pozvánka víkend Oáza kemp Komoča dobrá strava pekná pláž super voda .

Majli
14.08.2018 12:29
@ ZdendaAla : D1 pokud teda máš auto do 7 osob . Kup ji tady: https://ematrica..
..tiutdij.hu

ZdendaAla
13.08.2018 22:19
Ahoj,jel teď někdo obytným autem do 3,5t po maďarské dálnici? Platí známka D1 nebo D2? díky za info

fun
05.08.2018 17:17
Pro petrka: volba napsat článek je na druhé straně v levém sloupci v hlavním menu. Nebo mi můžete článek poslat na email fun@caravan24.cz

petrka
03.08.2018 13:31
Může mě někdo říct, jak mohu přispět článkem z našeho cestování do Článků? Nikde jsem nenašel Vložit článek. Díky

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » BURZA » Prodej
 Vytisknout diskuzi
Nove baterie Fiamm 101 ah 4 kusy
Predam nove baterie nikdy nepouzite jednej serii jedna sa o 101AH agm baterie so 12 rocnou zivotnostou vyrobene v auguste tohoto roku nepouzite vhodne na solar blizsie info na

https://www.aku-b...2+let.html

Cena kus 110eur
vsetky 400 eur osobne vo viedni alebo podohode bratislava

Cena je fixna a nemenna!
maregree přiloženo následujícíobrázky:
img_1822_1.jpg img_1821_1_1.jpg

Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě

Upravit
PREDANE
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě

Upravit
ahojte takze pridavam do ponuky dalsie tri baterie nove nepouzite vyrobene v december 2017 cena za kus 110eur osobny odber vo wien alebo doveziem po dohode do BA tam je cena 120 eur za kus pri odbere vsetkych cena 300eur cena novej baterie je cca 320 eur za kus

Upravit
akt

Upravit
Posledny kus na predaj rok vyroby12 mesiac 2017 nepouzite osobny odber 110eur alebo dovoz teraz cez vykend do straznice 120 eur

Upravit
Mám zájem, prosím o kontakt.Tel.737971755.Odebral by známý ve Vídni.Děkuji.

Upravit
Halo,halo,mám zájem .je ještě k mání nebo ne?

Upravit
Zatial vsetky predane ak by mal niekto zaujem ci uz o 101 ah alebo 180 ah dajte vediet doobiedname

Upravit
:_ Baterie doma :^díky.

Upravit
Zdravim. Vzal bych si jeden kus. 101Ah tel 608778056

Upravit
davvam do pozornosti jednu 100 a jednu 180

Upravit
aktualizacia zatial je uz posledny kus 180 ah

Upravit
aktualizacia zatial jedna 180 a jedna 100ah ak by mal niekto zaujem

Upravit
Měl bych zájem ale musím změřit jestli se tam vejde. Šla by podržet do zítra večer?

Upravit
akt

Upravit
ceny 100 ah 100 eur
180 ah 180 eur

Upravit
mel byste 2x 180ah?

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.57 sekund
172,572,931 návštěv