Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 trojkobinační lednička: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

trojkobinační lednička

Poslední aktualizace před 6 let
C
cestatamČlen
Přidáno před 6 let
Prosím o radu.Mám v bydlíku trojkobinační ledničku značky Thetford.Letos po II letech věrné služby utrpěla poruchu.Porucha začla tím,že se pravý knoflík,který reguluje sílu chlazení se začal zadrhávat a špatně otáčet.Protože to bylo na dlouhé cestě v zahraničí,nenapadlo mě nic jiného,než osičku po sejmutí knoflíku namáznout olejíčkem.Byla to zřejmě pěkná blbost,protože vzápětí přestala lednice jít zcela,podotýkám,že na plyn,obojí elektro funguje normálně.Dle mých poznatků nepouští ventil plyn,zřejmě se zapatlal olejem.Problém je v tom,že nevím jak sundat čelní panel abych mohl osičku očistit.Případně jak z kuchynské linky celou lednici vyjmout a jak se dostat k ventilu.Podotýkám,že piezo zapaluje.Čelní panel je vlevo přepinač plyn,12,220,nula pak knoflík piezo zap. vpravo pak signálka chodu a knoflík ovládání výkonu chlazení to je ten závadný.Lednička celá je zabudováná v kuch.lince a shora krytá odkládací deskou oné linky.Uvntř lednice jsem našel na pravé i levé straně pod krytkou dva šrouby,které podle mne lednici zajištují proti posunu.Jde po jejich uvolnění,odšroubování plynu a odpojení el. přes větrací mřížky lednici vytlačit do auta?Mě to nešlo,ale bál jsem se použít větší síly,fakt je že je tam lednice dost fest.Také mohou být nějaké šrouby skrz podlahu?Ledničkář mě řekl,že oprava by zřejmě neměla být složitý problém,problém je v tom,jak lednici dostat na volné prostranství,s tím bohužel nemá žádné zkušenosti.Lednice je zabudovaná ve voze CI carioca 599,italská produkce na podvozku ford,r.v. 2006.Děkuji za každou dobrou radu či sdělenou zkušenost.cestatam
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: cestatam

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,243,095 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11932 sekund | Průměrně za: 0.11932 (0) sekund | Dotazy: 52 | Použitá paměť: 1.66MB/2MB