Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SPOUŠTĚCÍ POSTEL: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SPOUŠTĚCÍ POSTEL

Poslední aktualizace před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
První věc uvolněné uchyty-vodicí
"lišty"
Druhá věc i při spaní se postel viklá na popruhách , za jízdy nepomůže ani stlačená peřina a dochází k uvolnění lišt . Jak málo stačí k radosti .

Tak jsme dopadli kvalita klesá cena stoupá , samo domo ,tak to nekup za ty peníze . Hlavně že machrují s kvalitou na výstavách ,asi to tam už zaučují ty kámoše od Merkelové.
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 13.11.2017 08:39, před 6 let
Laky Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
V jakem aute?
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 6 let
Nojo :|. Nejlevnější obytka :o.
Možná to montuje samotná Merkelová !u
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Fun to má asi také, Hroch si vnitřek dělal u Hymera pokud se nepletu ale za jinou cenu. Zvažoval jsem dát tam popruhy jak to mají některé integráče ale to se mi zdálo nepraktické jedno účelové . Ten třetí úchyt je dostatečný i na spaní pro těžšího nocležníka . Prostě je to velká páka na vodící lišty" jenž jsem musel provrtat" a jízdu po horší komunikaci. Doufám že další verze budou lépe řešeny .
EUROMOBIL použil něco nového jako bloky z pur pěny což je super , ale něco obrbal na vybavení a upevnění .:x
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, lusy, zdeenale

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,678 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15620 sekund | Průměrně za: 0.1562 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB