Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plasty: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plasty

Poslední aktualizace před 6 let
korec80korec80Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem,

jdu poprosit o radu. Z důvodu poškození, jsem byl nucený demontovat a následně opravit plastové nárazníky na autě. Už mám opraveno, nasříkáno a připraveno k montáži. Přikládám foto, kde je na autě bez plastů vidět nějaký tmel. A o to mě právě jde. Je tam asi z důvodů aby plasty nerezonovaly, ale na 100% si jistý nejsem. Potřeboval bych poradit jaký tmel mám použít, aby tam chvilku vydržel a vše bylo jak má být.
Jestli je tam tmel pouze z důvodu zabránění rezonancím, tak by to asi mělo být úplně jedno a mohl bych použít i mamuta, ale pro jistotu se chci zeptat jestli s tím máte někdo nějakou osobní zkušenost.

Díky za odpověď Lukáš
korec80 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
To není kvůli rezonování ale aby kolem šroubů nezatékalo můžeš použít jakýkoliv stále pružný tmel třeba sikalastomer 710 nebo terostat hlavně ne žádné lepidlo jako mamut apd. Je potřeba aby ten nárazník zůstal demontovatelný.Hlavně NE levné silikony z OBI a pod.
Hanka a Pavel
korec80korec80Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

pachta napsal:

To není kvůli rezonování ale aby kolem šroubů nezatékalo můžeš použít jakýkoliv stále pružný tmel třeba sikalastomer 710 nebo terostat hlavně ne žádné lepidlo jako mamut apd. Je potřeba aby ten nárazník zůstal demontovatelný.Hlavně NE levné silikony z OBI a pod.


U obou tebou doporučovaných tmelu je uvedeno, že jsou na bázi butykaučuku, takže prostě něco podobného ok??
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Tmelů na této bázi je vícero musí to být tmel který neztuhne.Ani sikaflex 221 nedoporučuji někdo s ním těsní střešní okna a při demontáži se musí okno pracně odřezávat.Sikalastomer jsem kupoval za 194kč a terostat za 234kč.
Hanka a Pavel
korec80korec80Člen
Přidáno před 6 let
V místním obchodu mohu sehnat pouze toto:

https://www.illbr...-membrana/

co myslíte dá se to použít??

Jinak budu muset objednat přes nějaký e-shop to co mě bylo doporučeno.
K
Kratas68Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, ja bych na tvem miste neexperimentoval a objednal terostat. Je tam z vyroby.
Mej se Martin.
korec80korec80Člen
Přidáno před 6 let
takže konkrétně tohle:

https://www.prume...QkQAvD_BwE

díky za pomoc
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Jo, to je on. Na vzduchu se na povrchu po nějaké době udělá tužší vrstvička, ale uvnitř zůstane stejný
korec80korec80Člen
Přidáno před 6 let
super du do něj díky za pomoc :g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: korec80, pachta, Kratas68, PetrDubi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,717,376 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14816 sekund | Průměrně za: 0.14816 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB