Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fiat Ducato rv.2015-vzduchové mechy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fiat Ducato rv.2015-vzduchové mechy

Poslední aktualizace před 6 let
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Nie som v tomto moc zdatný a tak by som si rád nechal poradiť. Chcel by som doplniť do obytného auta vzduchové mechy, ale neviem aké. Tiež neviem od akého výrobcu, skrátka uvítal by som radu od niekoho kto tým prešiel.

Moc ďakujem.
K O C Ú R K O V O
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ,naprosto perfektní ve výrobě či montáži je madý LANA od Hranic na Moravě.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PPPmyto napsal:

Ahoj ,naprosto perfektní ve výrobě či montáži je madý LANA od Hranic na Moravě.



Mohu potvrdit ,mám je od něho dobrá kvalita i cena ,dají se i dokoupit jen gumy samotné což u lisovaných nelze jako jsou "Goltshmity "jenž jsem měl také . Pošle ti je na dobírku v sadě i s návodem , nebo ti je namontuje na počkání . Zadej do HLEDAT lana měchy .

Automatické sloučení 10.11.2017 22:37:

Citovat

Herman napsal:

Citovat

PPPmyto napsal:

Ahoj ,naprosto perfektní ve výrobě či montáži je madý LANA od Hranic na Moravě.



Mohu potvrdit ,mám je od něho dobrá kvalita i cena ,dají se i dokoupit jen gumy samotné což u lisovaných nelze jako jsou "Goltshmity "jenž jsem měl také . Pošle ti je na dobírku v sadě i s návodem , nebo ti je namontuje na počkání . Zadej do HLEDAT lana měchy .


LANA napsal:

Mohu Ti nabídnout novou kompletní sadu na dvouokruhový systém vzduchového pérování Fiat Ducato včetně spojovacího materiálu(hadice, spojky, manometry,odpouštěcí ventilky) za cenu 7000,-Kč.

Telefon - 773616322
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 10.11.2017 23:37, před 6 let
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Moc ďakujem všetkým za radu. :^
K O C Ú R K O V O
M
miroslavik1Člen
Přidáno před 6 let
Práve dnes sme u Lana všetko je super namontované jednoznačne odporúčame. Hlavne aj tá montáž je odborná. Lana Ďakujeme!!!!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rado, PPPmyto, Laky, miroslavik1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,402,851 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17590 sekund | Průměrně za: 0.1759 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB