Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SUV automat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SUV automat

Poslední aktualizace před 6 let
J
jirka zdenaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj kolegové, chtěl bych požádat o podporu výběru SUV pro tahání karavanu váha 750 kg. Pokud máte zkušenosti s automatickou převodovkou a typem SUV, prosím poraďte. Momentálně to tahám Renaultem Espace 2,0 lt benzín 103 kW 16 ventil. Spotřeba s karavanem je okolo 13 lt. SUV bych chtěl naftu starší typ vyrobeno 2010 ne starší.
Díky moc za radu.
B
bob7373Člen
Přidáno před 6 let
V každém případě auto s hydroměničem, má ho tuším Opel.
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj mám Hondu CR-V 2,2D/110kW r.v. 2013 a tahám s tím člun 1t a je to v pohodě. Spotřeba bez člunu cca 7,0l a s vlekem 10-11l. Pozor pokud by jsi kupoval novou tak teď tam dávají 1,6D sice 115kW, ale asi to bude nějaké biturbo.
HappyCamperHappyCamperČlen
Přidáno před 6 let
Ja mam zkušenost s DSG ve VW Tiguan 2. TdI 110kw. a naprosta spokojenost....karavan předchozí ca 1360kg, nyni ca 1600kg a spotřeba pri svižné jízdě, tzn dálnice cestovní rychlost 98-105 kmh se pohybuje ca 9,5-10,5 dle terenu a větru....
J
jirka zdenaNováček
Přidáno před 6 let
Chlapi, díky za vaše náměty:
bob7373, myslíš tím Opel Antara? To je sourozenec s Chevrolet Captiva a oba jsou Korejci. Když už jsme u těch asiatů, tak je tam ještě Hyunday a Kia z toho se mi celkem zamlouvá Tucson a Sorento i když Santa Fe je taky zajímavé. Nevím ale jak se dívat na kvalitu Korejců. Máš bližší zkušenosti?

martasik, Honda je boží auto, ale mám krátké oje a na něm držák na dvě kola a ta rezerva by mi tam vadila. Jedině ji sundat, ale tím si zaberu místo kdekoli jinde kam ho dám. Co se týče Japonců, tak bych ještě možná preferoval Subaru Forester, vypadá to dosti mohutně že by to mohlo něco vydržet co ty na to?

Conqueror, VW je typické poctivé německé auto a tady ještě zvažuji Tuareg. Svezl ses i s tímto obrem?

Díky moc.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
V ročníku 2010 - 2011 lze koupit za slušné peníze /cca 20t E / BMW X3
2.0 D 185 k nebo 3.0 V6 D 260 k v automatu s nájezdem kolem 100 tis km .
Známý má už druhýho a jen chválí.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Z
zlydedecekČlen
Přidáno před 6 let
Mám Sorento 2,2 automat a Ford galaxy 1,9 manuál a jizdni vlastnosti s karavanem 1,3 t jsou o 100 % lepší ve prospěch Sorenta
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jirka zdena napsal:

Chlapi, díky za vaše náměty:
bob7373, myslíš tím Opel Antara? To je sourozenec s Chevrolet Captiva a oba jsou Korejci. Když už jsme u těch asiatů, tak je tam ještě Hyunday a Kia z toho se mi celkem zamlouvá Tucson a Sorento i když Santa Fe je taky zajímavé. Nevím ale jak se dívat na kvalitu Korejců. Máš bližší zkušenosti?

martasik, Honda je boží auto, ale mám krátké oje a na něm držák na dvě kola a ta rezerva by mi tam vadila. Jedině ji sundat, ale tím si zaberu místo kdekoli jinde kam ho dám. Co se týče Japonců, tak bych ještě možná preferoval Subaru Forester, vypadá to dosti mohutně že by to mohlo něco vydržet co ty na to?

Conqueror, VW je typické poctivé německé auto a tady ještě zvažuji Tuareg. Svezl ses i s tímto obrem?

Díky moc.


Jen nevím kde jsi viděl u 2010 vzadu rezervu,ale je to jen na Tobě.Crv vzadu již dlouho žádnou rezervu nemá.CCa od roku 2007.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Upravil PPPmyto dne 10.11.2017 16:50, před 6 let
B
bob7373Člen
Přidáno před 6 let
Principielně - hydroměnič se prokluzem neopotřebovává, DSG ano, proto není DSG vhodná ani pro popojíždění v kolonách i když samozřejmě je to bezva komfort. Píšu z pohledu normálního člověka, pro kterého oprava spojky u DSG je hodně peněz.
Který Opel má hydroměnič je třeba se zeptat, korejské motory radši ne. Ale zase - pokud to má někdo na firmu a opravy neřeší, je to jinej oddíl.
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Pozeral by som sa po Kia Sorento ta obla generacia este s pevnou zadnou napravou to auto je neznicitelne aj ked je to korejec, ale hlavne automat s hydromenicom ako pisu hore, dsg je sice automat ale stale to ma len spojku akurat ju neovladas ty.
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 6 let
Vždyť volba je tak jednoduchá. Přeci jakýkoliv JEEP
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem Land Rover Freelander 2 4x4 110kw automat a spokojenost, sice motory 2.2 HDI(TDCI) nepatri mezi nejspolehlivejsi, ale nebyl vaznejsi problem, krom vymeny vstrikovacu ve 190tis km (cca 3500,-/ks), prodaval jsem ve 250tis km. Prevodovka je ZF.

Ted mam Yeti 2.0 TDI 4x4 v manualu a ma dokonce o 100kg na tazne vice, tj. 2100kg. Taky spokojenost, na relativne male auto velky univerzal, vcetne tahani vleku.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všetkých.Ja mám kia sorento 2010 2.2crdi 4WD,145 KW,Automat.Tahám 1300kg príves a poviem Vám že tá prevodovka sa pekne sama prispôsobý tým kilám.Nemám sice najazdené s prívesom veľa kilákov ale čo sa týka prevodovky a motora tak som spokojný a nemenil by som za iné.Spotreba s prívesom je 10,5l a na dialnici pri 100 km/h si prevodovka preradí na 6stku menič ju uzamkne pri 2000 ot/m.Pravda je že toto všetko ovplivňuje aj vliv vetra a pod.No a nakoniec takýto ročník sa dá kúpiť za nejakých 8000 až. 10000 ečiek samozrejme podľa výbavy.
S pozdravom Lubo
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 6 let
Co třeba Fiat Freemont? Bytelný americký základ, čtyřkolka, super italský motor se 125 kW a cena někde nad 300 000. Teda akorát nevím jaký typ automatu tam dávali. Případně se taky přimlouvám za Jeep. ;)
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
U Freemonta je problém s váhou na tažném zařízení. Má strašně málo.
Myslím že je to kolem 1200kg.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mafi8 napsal:

Co třeba Fiat Freemont? Bytelný americký základ, čtyřkolka, super italský motor se 125 kW a cena někde nad 300 000. Teda akorát nevím jaký typ automatu tam dávali. Případně se taky přimlouvám za Jeep. ;)


Freemonta fakt nee. Ale proc povidat, staci vyzkouset a udelat si vlastni nazor.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
krakenkrakenČlen
Přidáno před 6 let
Pravda, to že to auto je hrozný je druhá věc.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Tahám karavan 1300 kg, tahoun Hyundai IX 35, 2,0 crdI, 135 kw, 4X4, automat, teď máme najeto cca 145 000 a bez jediné závady. A tahá naprosto v pohodě.
Druhý tahoun Superb II, 2,0 tdi, 125 kw, 6st DSG ,a jede se s tím taky pěkně.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Jarda PolakJarda PolakNováček
Přidáno před 6 let
Já jezdím se subaru outback 2.0d, 110kw,plná 4x4, automat(variátor) s karavanem Hobby 540 do 1500kg a pohoda jazz. Auto má samo o sobě 1700kg
J
jirka zdenaNováček
Přidáno před 6 let
Kolegové, děkuji všem za návrhy. Nyní je to už na mě. Ale automat určitě. Vypadá to na Sorento.

Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,728 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25366 sekund | Průměrně za: 0.25366 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB