Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ducato - výbava: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ducato - výbava

Poslední aktualizace před 6 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
My jsme zvolili místo schránky držák nápojů a vyhovuje nám. Vejdou do něj 2 lahve od Sodastreamu, nebo dva bidony. Místa na binec, který jsme mívali ve schránce je všude dost. Nad držák nápojů (do stejného plastového dílu) jsem navíc namontoval CB radiostanici, pro kterou jsem nikde jinde místo nenašel. Při přecházení do zadní části auta držák nápojů nepřekáží.
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Díky za další podněty.
Jak je vidět, tak názory na držák nápojů jsou různé (je to asi logické, že má každý trochu jiné priority).
Co se týče rádia, tak jsem to včera dlouze (a nejen to) probíral s karlosVW a v podstatě ještě nejsem rozhodnut.
Vím jen, že tu jejich originál navigaci určitě nechci.
Nejraději bych tam měl nějaký Android (ten si i umím pořešit sám na nějakém minipc alá Raspberry.
Ale hledám nějaké kvalitní zobrazovadlo LCD co by se na tu přístrojovku vlezlo.
Ideální by bylo (nevím tedy jestli reálné) 1DIN nějaké rádio a druhou pozici osadit nějakým vysouvacím LCD displejem.

Jinak ještě nemáte někdo nějaké info k tomu komfortnímu odpružení co na to nabízejí (asi tedy jen na ty verze Light) ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Mám Android radio s navigaci a celkem v pohode, jen bylo potreba vymenit cely stredovy panel, protoze je delane jako vymenne za original radio. (cena stredoveho panelu ve Fiatu cca 1200,-).
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
Jakub Satek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
O
onkeLČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Saty napsal:

Mám 3ks L3H3 Mací. Motor 2.3 130k. Určitě ber Maxi verzi na 16" kolech, menší kola tam nejdou protože má větší brzdy a je to znát na ucinku, navíc na těch 16" s plastovými lemy podle mě vypadá lepe. Podvozek maxi je taky zesílený, snese 4,2t, papírové je to 3,5. Držák i airbag jdou spolu. Traction+ doporučím kvůli celoročním pneu. Držák nápojů bych v žádném případe neměnil za schránku, kafe a malé nápoje v pohodě. Velkou flašku dáš do dveri.


celoroční pneu bych nebral, ze zkušenosti vyjedeš "všude" bohužel to pak moc na sněhu a ledu nebrzdí většinou díky absenci lamel jako u origo zimních.....
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
V lete omezeni zatim nevidim, pokud jezdi vylozene i v zime budou zimni lepsi. Za posledni roky nepamatuji v Italii snih na ceste.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Saty napsal:

Mám Android radio s navigaci a celkem v pohode, jen bylo potreba vymenit cely stredovy panel, protoze je delane jako vymenne za original radio. (cena stredoveho panelu ve Fiatu cca 1200,-).


Díky za info.
To máš tohle rádio ? :
http://www.motoprislusenstvi.cz/?1108...ato-tda583

Jinak kvůli doplnku Traction+ (který chci) musím vzít buďto zimáky nebo celoroční, s leťákama mi to nedaj.
Je mi jasný, že extra zimáky budou určitě lepší, mě spíš zajímalo, jestli bych to s těma celoročkama ty dva roky (než to sjedu) vydržel.
Je mi jasný, že napíšete že záleží jaká bude zima a kde s tím jezdím. Ale mě jde spíš o to, jestli se s těma celoročkama dá v zimě ten kopec vůbec nějak bezpečně sjet ?
Jinak budu muset brát i další letní sadu gum a asi i rovnou plecháče na ty zimáky - to by bylo zase x tisíc navíc :|
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marlo napsal:

Díky za další podněty.
Jak je vidět, tak názory na držák nápojů jsou různé (je to asi logické, že má každý trochu jiné priority).
Co se týče rádia, tak jsem to včera dlouze (a nejen to) probíral s karlosVW a v podstatě ještě nejsem rozhodnut.
Vím jen, že tu jejich originál navigaci určitě nechci.
Nejraději bych tam měl nějaký Android (ten si i umím pořešit sám na nějakém minipc alá Raspberry.
Ale hledám nějaké kvalitní zobrazovadlo LCD co by se na tu přístrojovku vlezlo.
Ideální by bylo (nevím tedy jestli reálné) 1DIN nějaké rádio a druhou pozici osadit nějakým vysouvacím LCD displejem.

Jinak ještě nemáte někdo nějaké info k tomu komfortnímu odpružení co na to nabízejí (asi tedy jen na ty verze Light) ?


A nebylo by lepší 1din rádio s vysouvacím displejem: http://www.specialniautoradia.cz/www-...D-GPS-1DIN
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
No to je otázka.
Jak mi říkal karlosVW, tak android rádiama bývá prý problém s příjmem na FM.
Navíc mi Fiat nedodá ovládání na volantu bez jejich rádia (třeba by to šlo pak nějak ale dokoupit - netuším).
Proto šla má úvaha směrem - originál rádio a k tomu extra android.
Jelikož dělám do počítačů, tak bych to tam rád nejen na navigaci, ale i takzvaně "na hraní" a experimentování.
Proto bych raději nějaké malé LCD (nejlépe zasouvací) s video vstupy (nejlépe i HDMI).
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marlo, Hroch, Ales a Hana, hakis, Franta REZAC, JiPe Highlanders, tomkop, Jakub Satek, onkeL

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,724,178 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17751 sekund | Průměrně za: 0.17751 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB