Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ledovec 2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ledovec 2017

Poslední aktualizace před 6 let
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Na svátky 17-19.listopadu pojedeme otevřít letošní lyžařskou sezónu. Kam, to ještě nevím. Počkám na vývoj počasí. Máte někdo podobný nápad ? SKOL
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 6 let
Máme taky takový nápad:D
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
V termínu 17-19 jsme to po zkušenosti z minulých let posunuli o týden později. Kde se lyžuje (středisko otevřené) jsou rakouské ledovce. V daný termín to na ledovcích bylo vždy "husté"... Mimo ledovce by snad mohlo připadat v úvahu středisko Obertauren. Cena za skipas na ledovcích "opět" trochu povyskočila... Možná další naděj je v Ramsau - spíše pro kombinaci s běžkami nebo Tauplitz. Tauplitz je zajímavý tím, že se dá vyjet nahoru, kde v 1600 m je STLP zdarma (bez servisu). Vysokohorská silnice Tauplitzalm Alpenstrasse, je zpoplatněná. Alpenstrasse směrem nahoru má 10 km a stoupá ze 700 m do 1600 m nad mořem. Karavany mají zákaz, ale obytky bez problému. Jen si nevybavuji, v kolik hodin večer je možné naposled vyjet nahoru (21 h ? ), jinak se musí přespat do rána před bránou a vyjet nahoru tuším prvním otevřením v 6h. Chce to ověřit na jejich webu.
Upravil hymer662 dne 06.11.2017 07:39, před 6 let
kozichkozichNováček
Přidáno před 6 let
Plánujeme 17-20.11. s karavanem, zatím Pitztal (Stubai je zákaz), Solden a Hintertux ještě chceme ověřit.
Láďa a Milada
Integrál Dethleffs
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky se chystáme, ještě nevím přesně kam . Odjíždím čtvrtek - tak se rádi přidáme Já a 2 děti 6 kluk a 17 dcera . Rád bych aby byl někde v okolí bazén. Ahoj Petr
bydlikem z horbydlikem z horNováček
Přidáno před 6 let
Taky se chystáme do Rakouska, taky nevíme kam, jen vyčkáváme na přesnější předpověď počasí !)
:z
Benimar Tessoro 440, 2017 !)
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 6 let
Už jsme byli 27.-28.10.2017. Pitztal - dojezd v pohodě. Pak přejezd na Kaunertal, vzdušnou čarou 15 km po cestě, 80 km přes hory a 100 km po normální cestě. Do Kaunertalu určitě řetězy, výjezd do 2750. Pozor chtěli pro nás za výjezd na mýtnici peníze, ale když kupujete skipas mýtné se neplatí.
LAIKA X710R
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mě se Kaunertal moc nelíbí. To raději Sölden, kousek pod Söldnem jsou lázně. Počkáme si na sluníčko. Termálky taky musíme, nevím jak vypadá Bad Tölz.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
K
KralovciNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj taky uvažujeme ze bychom jeli.presne v tom samém termínu do soldenu.tak se můžeme domluví.akorat caparti jsou menší 3 a 5 let.ale rádi bychom někoho k sobě našli.
Vlasta
Vlastik38,Helca37,Viktorka5,Mikulas2,5 a fenka cory
Obytný vůz Bennimar Tessoro 494
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, tak jsem koukal a vypadá že pojedem na Solden, taky proto, že večer je možnost koupání v Langenfeldu. Ještě aby bylo počasí, ale píšou že ted tam sněží a od 10 . 11 bude vše ok:-)
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 6 let
LAIKA X710R
klappeklappeČlen
Přidáno před 6 let
Jen doplním informaci k Söldenu - všude je tam zákaz stání obytek po 19 hod (na všech parkovištích). Loni jsme tam s obytkou byli a využili nakonec služeb kempu přímo v Söldenu, který je cca. 200 m od kabinky na ledovec. Kemp je super - lyžárna, sušárna, umývárna, malá lezecká stěna uvnitř naproti recepci a 2x týdně možné využít vstup do menšího wellness.

Kdo nechce do kempu, tak kamarádi stáli 2-3 noci na menším parkovišti naproti lázním v Längenfeldu. Neplacené, bez služeb.
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

klappe napsal:

Jen doplním informaci k Söldenu - všude je tam zákaz stání obytek po 19 hod (na všech parkovištích)..


Mohu potvrdit.... také jsme nakonec prespali v kempu... se štěstím... bylo volné jediné misto ... a cena byla cca 45 EUR za noc. Sluzby v kempu velmi dobré.
Ivan, Hanka a psice
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
třeba jsem jen nepozorný , ale na hoře na stadionu jsem žádnou zákazovou značku neviděl a tak jsme spali tam. Protože chodíme na první lano, bylo to super.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím Vás a žádám o radu zkušené. Rád bych jel na ledovec (17-19.11.17) Pitztal. Stání mi paní potvrdila dnes e-mailem, že není problém na dvě a více nocí. Ale, je možnost nějakého bazénu v okolí? A zkušenost se sjezdovkami v místě pro děti? 8+10 let? Díky, nikde jsem tam ještě nebyl. Případně Stubai - tam mi ale potvrdili, že stání není možné po 18.00. Díky Jirka
Ixeo 710 i, Fiat
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Pitztal je na stání tutovka. Přímo u lanovky parking pro OA a autobusy. Viděl jsem i obytné přívěsy . Pro děti jsou vhodné terény, jezdí tam i mladší.
Stubai je problém, protože ležící v národním parku. Nejezdí policie, ale ochránci a nahání do kempu dole. Ale vždycky tam nějaké obytky stojící. My jsme měli štěstí a přespání u lanovky.
Na Tuxu je taky parking pro obytky, pak i Kaunertal, Molltal nebo Kaprun, stačí si vybrat.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
surficisurficiČlen
Přidáno před 6 let
Zkusil bych Ramsau radeji ty bezky nevi nekdo souradnice kde parkovat?
vojskovojskoČlen
Přidáno před 6 let
Máte prosím někdo souřadnice na parking v Söldenu?
A je tam možnost večer někam jít?
Díky
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj také se chystáme na prodloužený víkend. Pravděpodobně Kaunertal
K
Kratas68Člen
Přidáno před 6 let
Na Pitztalu je oficialni parking. V pokladne u vleku by mel kazdy zaplatit cca 2€ za noc. Servis na WC lze delat do te kovove zakryte roury u vodarny, cisticky ci co to je. Jezdime pravidelne, 16. 11. ale mazeme na Hintertux. Metr prasanu:)
M.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,512 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23451 sekund | Průměrně za: 0.23451 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB