Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koberec: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koberec

Poslední aktualizace před 6 let
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, nějaká finta ja tenhle složitej tvar uříznout?
Michalll Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 6 let
zkus si sehnat tvrdsi papír v roli ten vystrihnout na miru a pouzit ho jako sablonu :-)
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Taky jsem řešil takový atyp tvar. Nakonec se mi to nejlépe dělalo trafopájkou.
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let
To jo, spíš řeším jak přesně udělat tu šablonu.........
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ja mam podobne debilni vyrez jako ty a resil jsem to ze jsem si udelal nekolik obdelniku a trojuhelnik z kartonu aby sedely strany a vyskladal jsem podlahu a pak je poslepoval jak byly pres sebe paskou lepici na baliky a to jsme jako celek preohejbal aby to slo vynest ven a pak to venku zas rozlozil... a ta paska drzela ten originalni obrazec pohromade. viz obrazek pro predstavivost !)

Ty kulaty ohyby taky chytis z kusu kartonu, velka krabice od telky ci lednicky skvele poslouzi. kdybys nesehnal tak v u me v praci muzu nabidnout vetsi mnozstvi papirovych kartonu klido 2x1,5m pracuju ve skladu. (aha nevsiml jsme si hned zes az z Usti nad Orlici)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 01.11.2017 17:09, před 6 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Přesně jsem to dělal jako Dan. Z tvrdého papíru jsem vyřezal jednotlivé menší kousky. Vyskládal a poslepoval páskou. Vyndal a přenesl - já na lino.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
pokládal jsem koberec před měsícem. Z kartonu šablona slepená z menších kusů. Ty drobné výřezy a přesné usazení jsem dopasovával až přímo v karavanu.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Minulý týden. Papír na malování. Koupí se v roli. Nejdříve tvar na hrubo a na čisto přímo v autě - vše na ten papír. Potom doma v teplíčku vyřezal koberec.
Nakonec jsem na některá místa přidal i boční kobercové lišty a s výsledkem jsem nadmíru spokojený.
Taky jsem část udělal z čistící zóny, pajč tam dost často vstoupíme v botech. Přechody jsem zakryl ALU lištou. Tu jsem šrouboval k podlaze metrickými nerez šrouby se zápustnou čočkovou hlavou. Do podlahy přišly mosazné hmoždinky s metrickým vnitřním závitem. To aby bylo možné čistící zónu bezbolestně vytáhnout, vyklepat a zase vrátit zpět...
Knaus Van i650MEG, 2017
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Tvary obkreslila manželka, použila na to papír (krejčovský) na vytahovaní střihů, tím, že je měkký a tenký, je poddajný a měla to hotové za chvíli.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Co tak zajít k podlahářům poptat se kdo je v tom dobrý a má ty správné nástroje . Za dvě hodiny i s odvozem byl hotový , a to řezal lino , koberec jsem si už udělal sám jen mi pujčil ten origo nůž .
Žijeme jen jednou.
T
tbČlen
Přidáno před 6 let
A to davate koberec jen na zimu ( a na jare zase pryc ? ) a na cely obytny prostor, nebo jen na nejaky "prezouvaci prostor" ? Premyslim nad tim, ma to nejake nevyhody ? Diky za radu.
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Zebou-li tě nohy, pak je koberec dobrý. Používali jsme ho v karavanu celoročně. Na celou podlahu.
Fun
Smile
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tb napsal:

A to davate koberec jen na zimu ( a na jare zase pryc ? ) a na cely obytny prostor, nebo jen na nejaky "prezouvaci prostor" ? Premyslim nad tim, ma to nejake nevyhody ? Diky za radu.


Chci to celoročně...... lepší izolace, chodím rád bos a stará krytina KO.
Michalll Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 6 let
My máme koberec celoročně a osvědčilo se nám ho mít rozstříhaný na 4 části. Řidič a přechod, obýváček, kuchyně a ložnice. Lépe se s tím manipuluje a jednou týdně koberce pohodlně vyndáme a vyklepeme a lino pod nimi vytřeme. Je to praktičtější než tahat ven celý koberec a uklizeno je během chviličky. V kuchyni mám ještě běhoun jen u linky, jednak kvůli teplu na nohy, aby to bylo měkčí a po vaření běhoun vyklepu a je zase čisto. Jinak kupujeme klasické bytové koberce a starý slouží jako vzor. Při prvním jsme postupovali stejně jako kolegové nahoře... papírový střih podle nábytku... klasika. Akorát nám je v prodejně neuměli obšít, obšívají jenom do oblouků, možná by to obšila nějaká speciálka, jinak obšívám ručně a není to tolik práce....

Výhody? Je to hezké, útulné, teplé, příjemné, jednou za dva roky změna, je to domov..
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Koberec jsem dal "bytový"na gumě. Aby podlaha "dýchala" verze č.2 byl koberec na filcu.Ten jezdil a třepil se. Mám ho ze dvou dílů a nechtěl jsem ho podlepovat pro časté vytahování a klepání.Šel pryč a ten s gumou zpět.V zimně ho suším po příjezdu z lyźí a je podloźený centimetrovým Mirelonem.Holou podlahu posuším el.přímotopem s větrákem.Neobšívám ,nevysávám,pro nás praktikuš řešení.První výstřih-nůžky kámen papír-kámen na toho kdo mě ruší.Dalšì koberec je už prostá kopie.

Automatické sloučení 04.11.2017 19:26:
Koberec jsem dal "bytový"na gumě. Aby podlaha "dýchala" verze č.2 byl koberec na filcu.Ten jezdil a třepil se. Mám ho ze dvou dílů a nechtěl jsem ho podlepovat pro časté vytahování a klepání.Šel pryč a ten s gumou zpět.V zimně ho suším po příjezdu z lyźí a je podloźený centimetrovým Mirelonem.Holou podlahu posuším el.přímotopem s větrákem.Neobšívám ,nevysávám,pro nás praktikuš řešení.První výstřih-nůžky kámen papír-kámen na toho kdo mě ruší.Dalšì koberec je už prostá kopie.
Upravil zemanekpetr dne 04.11.2017 20:26, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Michalll, dablikhasic, hymer662, floridan79, Franta REZAC, Miroslav6, DDT, Laky, tb, Fun, bydlikemevropou, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,188,708 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.57916 sekund | Průměrně za: 0.57916 (0) sekund | Dotazy: 123 | Použitá paměť: 2.15MB/4MB