Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Box na baterii: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Box na baterii

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj lidi. Sháním něco šikovného do čeho by se dala umístit baterie a posléze pohodlně přenášet. Vyhlédl jsem si box na obrázku kde bych použil popruhy a namontoval horní madlo. Chtěl bych se optat, zda s tímto boxem nemáte někdo osobní zkušenost, jestli je vhodný pouze jako trvalý box někam na podlahu nebo, z pohledu pevnosti a síly stěn, by se to dalo i takto zamýšleně přenášet (přeci jen baterie něco váží).
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
A
adamBČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, uvažuju o něčem podobném.
Podle mě by šlo použít i toto: https://www.emporo.cz/euro-prepravky-...cz/c-1467/
( plastové euro přepravky)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
čau Tome, mám to v lodi jako ochranu proti dešti a zkratu, ale na přenášení baterky mi to moc vhodný nepřijde, je to taková skořápka. Spíš jen jako ochrana proti mechanickýmu poškození dešti a proti zkratu. Na nošení bych asi použil popruhy textilní, jako nosící.
Do karavanu je občas dáváme jako ochranu proti haraburdí. Aby lidi na nahatou baterku nehodili kempingovou židli.
Myslím si že ty plastový přepravky co píše AdamB budou z pevnostního hlediska výrazně lepší. My je taky používáme, na vercajk.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Myslel jsem si to, díky :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
J
Jarka a Pavel_DCNováček
Přidáno před 6 let
Do nafukovacího člunu (s elektromotorem) jsme dali baterku z auta jen tak. Pak jsme ji nesli v ručníku ke karavanu nabít. Druhý den se ručník začal rozpadat vlivem kyseliny. Hned jsem utíkal vypláchnout člun vodou. Baterku tam dám jedině v boxu na nářadí. V OBI nebo Baumaxu jich je plno.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
To mě taky už napadlo, jen jsem nechtěl vymýšlet třeba už vymyšlené. Nicméně kromě tohoto, poněkud dražšího výrobku https://www.dopln...ku-s-poly/ jsem nic nikde nenašel. Zatím mám hermeticky uzavřenou AGM baterii a tam nemá co vytéct, pracuje v jakékoliv poloze. Kastlík potřebuju zejména kvůli umístění měřící elektroniky s displejem, hlavnímu vypínači a nějakému rozumnému a proudově odpovídajícímu jednoduchému a rozebíratelnému pospojení s motorem.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TomTP, adamB, Karel Prokop, Jarka a Pavel_DC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,333,617 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16351 sekund | Průměrně za: 0.16351 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB