Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stání Altenberg - změna: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stání Altenberg - změna

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Kdo máte ve svých mapách oblíbené stání na prostorném parkovišti u lázní (Raupenest) v německé obci Altenberg tak informuji, že je nově instalována závora s automatem a parkoviště je placené. Zdarma je pouze pro návštěvníky lázní (vzít ticket ssebou a při odchodu z lázní předložit na recepci, bude nakódováno 25 minut na odjezd).
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TomTP napsal:

Ahoj. Kdo máte ve svých mapách oblíbené stání na prostorném parkovišti u lázní (Raupenest) v německé obci Altenberg tak informuji, že je nově instalována závora s automatem a parkoviště je placené. Zdarma je pouze pro návštěvníky lázní (vzít ticket ssebou a při odchodu z lázní předložit na recepci, bude nakódováno 25 minut na odjezd).



A dá se tam teď stát i přes noc když zaplatíš (a kolik) Já jsem se ptal na pokladně a bylo mně řečeno, že policie nás v noci vyžene.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
To nevím, až tam pojedeme tak omrknu automat a dám vědět.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Ahoj. Kdo máte ve svých mapách oblíbené stání na prostorném parkovišti u lázní (Raupenest) v německé obci Altenberg tak informuji, že je nově instalována závora s automatem a parkoviště je placené. Zdarma je pouze pro návštěvníky lázní (vzít ticket ssebou a při odchodu z lázní předložit na recepci, bude nakódováno 25 minut na odjezd).



A dá se tam teď stát i přes noc když zaplatíš (a kolik) Já jsem se ptal na pokladně a bylo mně řečeno, že policie nás v noci vyžene.


Nebude trvat dlouho a z karavanistů se stane lovná zvěř.
Hanka a Pavel
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pachta napsal:


Nebude trvat dlouho a z karavanistů se stane lovná zvěř.

Spíše než lovná zvěř, zvěř zavřená v ZOO = kempu.
Na druhou stranu se tomu nedivím. Pamatuji časy, kdy jsme při náhodném setkání s jiným karavanistou na silnici na sebe mávali nebo se dokonce pokoušeli spojit přes CB. Taková to byla vzácnost. Dnes se stal karavaning masovou zábavou, která sebou bohužel nese reakce okolí. Bohužel, často i oprávněné.

Automatické sloučení 20.10.2017 13:35:
P.S. Tome, dík za info :_
Upravil Rudy dne 20.10.2017 13:35, před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Tam to je spíš způsobené každoročním nárůstem turistů a cykloturistů (kdo dnes nemá trekové hole, batoh nebo není na kole oblečen jak ze závodní stáje, jakoby nežil) a tohle parkoviště je výborné výchozí místo. Zřejmě tam už parkovalo víc turistů a "závodníků" jak návštěvníků bazénu.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
V zimně tam hlídali a kdo měl na autě běžky toho na parkoviště ani nepouštěli.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nemá někdo aktuální informace o možnosti stání přes noc na parkovišti u lázní Raupennest Altenberg?
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Čau, kdyby jsi se nedopátral, tak pod lázněma je taky plac, nikdy jsem se nevšiml, že by byl jakkoliv omezený 50.760820, 13.747634 nebo od lázní na druhou stranu je plácek u lesa 50.755652, 13.735605 , ale je to u silnice. Popř. se dá určitě přenocovat u Edeky, ač velké, tak sympaticky zašité parkoviště 50.766884, 13.755906 Asi jsem moc nepomohl, ale lepší jak drátem do voka :-)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
díky za souřadnice, chceme se tam stavit po výletu do Drážďan, tak pak dám vědět, jak to vypadá:^
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TomTP, Zdenek a Alena, pachta, Rudy, Cattani

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,265 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19573 sekund | Průměrně za: 0.19573 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB