Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma Combi 6E netopí na plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma Combi 6E netopí na plyn

Poslední aktualizace před 6 let
BobrosmBobrosmČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, Truma mi v pohodě ohřívá vodu a topení na 230 V také normálně funguje. Pokud ho zapnu pouze na plyn, tak se mi rozsvítí na ovladači po chvilce červená a konec. Používám pouze Propan a láhve jsou plné. Minulou zimu normálně topilo. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Pravděpodobně problém s přívodem plynu.
V první řadě zkontroluj, zda máš otevřen kohout pro topení autě a zda nejsou uzavřeny všechny výduchy vzduchu. Vím,hloupost ale stane se. Dále může být vadný regulátor plynu ( zkus zapnout topení vícekrát po sobě. Naskočí li, bývá problém časlto zde). Pak už zbývá jen porucha Trumy a tady už bych amatérsky nelaboroval a obrátil se na servis.
BeranBeranČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,ještě jedna možnost-napětí na nástavbovémaku.Jestliže klesne pod cca 10,5V topení nenaskočí,pokud běží tak se vypne.:_
Samotář
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, klasika po létě když se poprvé zatopí. Chce to startovat topení několikrát po sobě, trvá než tam dojde plyn z lahví. Pokud by to nepomohlo tak kontrolu - viz kolegové výše a pak už jedině servis. :_
BobrosmBobrosmČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji za rady. Topení jsem včera zapnul, až když byla ohřátá voda a fungovalo, tak nevím....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Bobrosm, Rudy, Beran, Majli

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,668,199 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16562 sekund | Průměrně za: 0.16562 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB