Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Salzburg: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Salzburg

Poslední aktualizace před 6 let
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Neporadí někdo dobré místo pro nocování v Salzburgu? Kousek do centra, pro obytňák a bez problémů.
Díky předem Jarda
Iveta+Jarda
W
walibukČlen
Přidáno před 15 let
Volakedy mohli stáť obytné autá priamo v centre na parkovisku. Ale či je tam to parkovisko ešte dnes neviem, bol som tam asi pred 7 rokmi.
R
RudyČlen
Přidáno před 15 let
Na Touring24.info jsou dva přímo ve městě jen přes den ale to asi víš. Osobní zkušenost nemám ale zrovna včera jsem to také hledal.
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Díky, také za zprávy na mejlík apod.
Jinak ty z Touringu už mám vytištěné - koukal jsem na to večer. Ale tam se nedá moc přes noc:c
Nějak to dopadne, jistě dobře !M
Iveta+Jarda
Upravil Jarda a Iveta dne 13.10.2009 17:09, před 15 let
VitaVitaČlen
Přidáno před 15 let
my cuknem vždy za čáru do Německa k termálům ...
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, Laďousovi,
v květnu jsme tam byli na koupališti kousek od centra, 47.47.51 a 13.03.31 - myslím že celodenní lístek cca 9-10Eu, při odjezdu bez lístku bylo třeba uhradit právě tuto celodenní taxu. Ale to byla sezona. Našel jsem to na Googlu, v rezervě jsem měl ještě kousíček vedle parkoviště - 47.47.51,7 a 13.03.43. Výhodou parku u koupaliště, resp. bazénu je fakt, že tam je veřejné WC, kde jde určitě vylét kazetu a nabrat vodu.
Radek S.
Radek
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nemá někdo nějaké aktuální informace, kde bych mohl zaparkovat poblíž centra přes den. Nocovat neplánuji. Díky
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
milan59milan59Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
není to sice blízko centra, ale já jsem před 2 roky parkoval na P+R, kde je v ceně celodenní jízdenka do 5 osob.
http://www.salzburg.info/bdb06_anreis...folder.pdf

Ahoj Milan :_
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Taky jsme to tak dělali, a zdá se nám nejvýhodnější Výstavní Messe parking. Je to jako STPL a lístky na dopravní prostředky a muzea.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Oživím toto vlákno,

Dá se na těchto parkovištích přespat, nebo se musí do nějaké hodiny odjet?

Lístky jsou zdarma na hromadnou dopravu, jak se uplatnují? jen lístkem z automatu?

díky


Citovat

milan59 napsal:

Ahoj,
není to sice blízko centra, ale já jsem před 2 roky parkoval na P+R, kde je v ceně celodenní jízdenka do 5 osob.
http://www.salzburg.info/bdb06_anreis...folder.pdf

Ahoj Milan :_
PeropPeropČlen
Přidáno před 7 let
Tak my jsme stáli a spali na tom kopci nad Salzburgem jak je televizní vysílač. Je tam parkoviště a v noci nádherný výhled na město. Bily jme tam dvakrát A přes den vždy sjeli dolu na parkoviště do města. Prr.
cestovatel ze Šumavy;y
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
na jaké parkoviště? Ve městě je jich spousta a nerad bych se zde motal.... díky :)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lipicani napsal:

na jaké parkoviště? Ve městě je jich spousta a nerad bych se zde motal.... díky :)


Doplním aktuální info, STPL ve Freilassingu je mimo provoz - jsou tam stavební stroje, je to naprosto nepoužitelné i na obyčejné přespání. Informace je naprosto čerstvá, naběhli jsme si tam minulý týden při návratu z Itálie - asi je to jen dočasné, nicméně u vjezdu je cedule, že STPL nefunguje a tak to vypadá na delší dobu.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj Lipicani,
my jsme tehdy jenom parkovali a na přespání jsme přejeli na STPL do Německa. Už si to nepamatuji, ale kdyby tam šlo tehdy přespat, tak bychom asi nepřejížděli.
Autobusem jsme jeli na parkovací lístek z automatu, který je přímo na zastávce. Ahoj Milan :_
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máte někdo informace, zda se dá někde v Salzburku na P+R, případně STPL parkovat i se soupravou osobní auto a obytný přívěs ? Děkuji za info.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
To mě taky zajímá, dík za info...
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
V salzburgu se soupravou nezaparkujete nikde, nepustí vás ani na P+R, na které pouští obytky nebo autobusy, co mne prekvapilo. Jediná možnost je využít caravan camping primo ve meste, my jsme se ptali v Panorama campingu, poplatek za stání 30€ +-.

Mimochodem ze všech lidí co jsem potkal na parkovištích a pod. (samozřejmě mimo caravan camp) jsem měl zvláštní pocit že mají nějaký problém s karavanama obecně,... jak kdybych měl mor

Byli jsme před dvěma týdnama, jinak obecné info: STPL pro obytky vypadá hezky, jak nové (po rekonstrukci?) MHD je levná, lístek stojí kolem 2€, celodenní pro dospělého myslím 5€. Náměstí probíhá rekonstrukcí, takže je rozbité jak po výbuchu. Lístek na hrad doporučuji kupovat přes internet, vyjde vás levněji.
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 6 let
S parkováním máme se soupravou stejnou zkušenost před 2 lety.
všude nás vyhnali i když bylo úplně volné parkoviště P+R.
nakonec jsme se domluvili u jednoho autobazaru mimo město a na 3 hodiny nás tam nechali stát
Honza, Gábina, Honzík a Radek
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Mne to přišlo u toho P+R úplně komické, protože mám vozík 2,5*1,5 metru. Předemnou tam vjížděl dvoupatrový megabus, ale mne tam paní nepustila,....

Problém je že to mají tak debilně udělané, že i kdybych si hodil přes vozík plachtu, aby to vypadalo jako nákladní přívěs, stejně mně značky nikam nepustí, protože značky mají na přípojné vozidlo a ne na karavan specificky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda a Iveta, walibuk, Rudy, Vita, Radek Sladky, Ro-Mi, milan59, Vasu, Lipicani, Perop, Vajglon Hnuson, IVRI, Valteracci, Hreny, jenulda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,577,654 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28197 sekund | Průměrně za: 0.28197 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB