Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 digestoř: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

digestoř

Poslední aktualizace před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.
Hasky
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hasky napsal:

Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.


To máš koupený nebo dělaný ?

Sikaflex
Žijeme jen jednou.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

hasky napsal:

Zdravím.Dodělávám digestoř a nyní váhám - čím utěsnit(podmazat před našroubováním)venkovní mřížku?Terostat a nebo Sikaflex 291 i.


To máš koupený nebo dělaný ?

Sikaflex


Ahoj.Koupil jsem - https://www.dopln...-flat-12v/ - ale musím říct že zpracování je šílenost.Bez nadsázky - doma v dílně bych to u lahvinky zvládnul fakt líp.Při rozbalení jsem byl zklamaný.
Hasky
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, na tu jsem také koukal, zdála se mě rovněž taková fórovka a nakonec jsem montoval Dometic CK 500, střešní výdech, který byl v setu jsem podmazával Sikaflexem 252i.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj, na tu jsem také koukal, zdála se mě rovněž taková fórovka a nakonec jsem montoval Dometic CK 500, střešní výdech, který byl v setu jsem podmazával Sikaflexem 252i.


Já chtěl výdech do boku a nějakou malou.Tak se mi tato líbila - ale zpracování šílenost.Naštěstí z ní bude vidět jen přední část,tak jsem to "zkousnul".
Hasky
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím. Nebyly by nějaké fotky či návod, jak vyvézt digestoř do boku? Koupili jsme RV s digestoří, ale ta není vyvedena ven. :-) Takové zařízení je na dvě věci. Děkuji za radu.
Knaus Van i650MEG, 2017
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

DDT napsal:

Zdravím. Nebyly by nějaké fotky či návod, jak vyvézt digestoř do boku? Koupili jsme RV s digestoří, ale ta není vyvedena ven. :-) Takové zařízení je na dvě věci. Děkuji za radu.


Tak nejsem zrovna žádný spisovatel,ale - digestoř je přisazená,tím pádem půjde pod skříňku v které se udělá výřez(já 76 mm),dám plastovu trubku z kolínkem kterou nasadím na větrcí mřížku.Udělám výřez do boku karavanu a dám tuto mřížku - http://www.marine...6-x-126-mm
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Laky, Miroslav6, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,875 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12134 sekund | Průměrně za: 0.12134 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB