Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavbový slet: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavbový slet

Poslední aktualizace před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sheba napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Tak asi tak. Přijel jsem jako 11 auto v pátek odpoledne. Zrovna v tom největším slejváku co mohl být. První průser. Před oknem recepce louže, tak pět čísel hluboká - nedala se obejít. Po zaparkování a trochu rozkoukání jsme vyrazily na jedno pěnivé do kiosku. Zavřeno. Druhý průser. Kolega Peter trochu udělal humbuk a trochu neochotně, ale přeci otevřeli. Pak už to nějak šlo.
Samotný sraz byl znehodnocen nepřízni počasí. Co si budeme namlouvat, málokdo oblezl všechny. Mně osobně připadalo, že nového v oblasti dodávek se snad ani nic neobjevilo. Sraz byl ovlivněn spíše expedičákama, které osobně sleduji na netu. A docela jsem byl rád. Že jsem je mohl vidět i naživo. Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_


Franto,kdes viděl toho Barkase? :|


Taky jsem ho neviděl
Martin
Facebook- Martin Havelka
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Osobně si myslím, že soutěž není vůbec na sletu důležitá. Většina lidí tam jezdí za úplně jiným účelem. ( dokonce se najdou i takoví blázni, kteří se do propršeného víkendu hnali na poslední chvíli přes půl Evropy) To je to pravé nadšení jak má být. (( A stejně nevyhráli !t ))


To jako myslíš mě, Martine :-)
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

Martin Mrak napsal:

Osobně si myslím, že soutěž není vůbec na sletu důležitá. Většina lidí tam jezdí za úplně jiným účelem. ( dokonce se najdou i takoví blázni, kteří se do propršeného víkendu hnali na poslední chvíli přes půl Evropy) To je to pravé nadšení jak má být. (( A stejně nevyhráli !t ))


To jako myslíš mě, Martine :-)

Kdepak. ten koho jsem myslel to dobře ví. Málokdo jel na slet přes 2000km.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_


No vidíš kamaráde, doměnky, doměnky. Na to my jsme v té naší vlasti jedničky. To my rádi. A dokonce je dokážeme pojmenovávat, třeba "víajpí sekce". A přitom nešlo fakt o nic jiného než o to, že jeden držel místo druhému.
Ale konspirační teorie musí být!
Opravdu jsme byli rádi, že jsme v tom počasí, ve tmě a hlavně po dvou dnech šílené cesty abychme na slet dorazili aspoň v pátek před půlnocí, mohli v onom vyznačeném místě v klidu zaparkovat a ano, bylo drženo místo ještě dalším, kteří přijeli až v sobotu. Holt jsme se rok neviděli a chtěli jsme být pospolu. Nerozuměl jsem, co na tom bylo pro "těch mnoho" divného.


Právě jsem napsal "víajpí" aby to vyznělo jinak než "VIP". Ale co. Nebyla to konspirační teorie. A těch mnoho čekalo například dětský kout, plac pro nějakou předváděčku a tak. :)

Barkas byl v zahradě za plotem - za Aviema. Zahrada byla otevřená. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_


No vidíš kamaráde, doměnky, doměnky. Na to my jsme v té naší vlasti jedničky. To my rádi. A dokonce je dokážeme pojmenovávat, třeba "víajpí sekce". A přitom nešlo fakt o nic jiného než o to, že jeden držel místo druhému.
Ale konspirační teorie musí být!
Opravdu jsme byli rádi, že jsme v tom počasí, ve tmě a hlavně po dvou dnech šílené cesty abychme na slet dorazili aspoň v pátek před půlnocí, mohli v onom vyznačeném místě v klidu zaparkovat a ano, bylo drženo místo ještě dalším, kteří přijeli až v sobotu. Holt jsme se rok neviděli a chtěli jsme být pospolu. Nerozuměl jsem, co na tom bylo pro "těch mnoho" divného.


Právě jsem napsal "víajpí" aby to vyznělo jinak než "VIP". Ale co. Nebyla to konspirační teorie. A těch mnoho čekalo například dětský kout, plac pro nějakou předváděčku a tak. :)

Barkas byl v zahradě za plotem - za Aviema. Zahrada byla otevřená. :^


aha, tak to já jsem chodil čůrat asi k jinému plotu :D
Martin
Facebook- Martin Havelka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Mě táta kamiónkář vždycky učil čůrat za kola náklaďáků. Tak jsem chodil .......skoro k tomu plotu. :)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Mě táta kamiónkář vždycky učil čůrat za kola náklaďáků. Tak jsem chodil .......skoro k tomu plotu. :)


Aha, máš na mysli ty Ávie :D:D:D
Martin
Facebook- Martin Havelka
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Bude se letos něco pořádat? Když tak kdy a kde?
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RomanPatrol napsal:

Bude se letos něco pořádat? Když tak kdy a kde?


Je to na titulní straně v akcích...
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fun
Smile
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Jj, díky už jsem našel. Loni mi to nevyšlo, tak letos bych chtěl dorazit.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,345,254 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25020 sekund | Průměrně za: 0.2502 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.11MB/4MB