Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 topení do zásuvky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

topení do zásuvky

Poslední aktualizace před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Máte někdo zkušenost s tímhle teplovzdušným ventilátorkem ? :

https://www.kasa....7Qod-PUPNw

Ne na vyhřátí studeného karavanu, ale jen taková udržovačka přes den když jde člověk ven.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
mají psaný výkon 370W - to hodně málo, aby to aspoň něco dělalo tak musí být příkon 1 000W t.j cca 5A
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Máte někdo zkušenost s tímhle teplovzdušným ventilátorkem ? :

https://www.kasa....7Qod-PUPNw

Ne na vyhřátí studeného karavanu, ale jen taková udržovačka přes den když jde člověk ven.


Je to pouze do 12 m čtverečních. Jak to funguje ? Vyzkouším a poreferuju :-)

Můžu si to půjčit v práci a vyzkoušet. Naše cena = 399,- kč

S pozdravem Vlastik.

PS : napište kde to mám vyzkoušet ( karavan, byt apod..... .)
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
pedapedaČlen
Přidáno před 7 let
Mám...1000,-bych za to nedal.....kupoval jsem to v létě v číně někde okolo 250,-Kč (Geek, nebo Wish už nevím).
Zkoušel jsem to doma(spotřeba, výkon...) a v bydlíku při 6 stupních venku jsem to dal do zásuvky pod stolem....auto to nevytopí,ale jak píšeš Zdenku na temperování je to ok.
-lehké,malé,částečně programovatelné.

Nejde vložit fotka....3 hodiny a 45 minut = 0,69kWh
Upravil peda dne 11.10.2017 23:26, před 7 let
peda Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Je to předražené malý výkon 370W , plusem je jen ten rozměr, to raději něco jako je ten hundaj za ty samé peníze . Mám podobný a vytopí 7m auto i pod - OC. Výhodou je že se mu nerozžhaví topné těleso a má pojistku při vyvrácení na zem vypne .
Žijeme jen jednou.
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 7 let
Mám změřeno v pětimetrovém karavanu, že 100W topného výkonu zvýší teplotu asi o 1°C proti venkovní teplotě (po několika hodinách ustálení, venku zataženo, 4 ventilační mřížky v podlaze a 1 ve stropě, rozfuk na min aby se teplota uvnitř rovnoměrně rozložila, stěnový sendvič asi 3cm).
Takže spící tři lidi (metabolický výkon asi po 100W) udrží rozdíl +3°C, nějaké tohle 300W topeníčko další +3°C, Truma 3600W dalších až +36°C. Dohromady až do -22°C venku / +20°C uvnitř.
Teda měřil jsem nejníž asi při 0°C, na těch -22°C musím nejdřív přemluvit manželku!
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zdenek a Alena, Joza, traktorista2, peda, Laky, rodinny_typ

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,079 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17654 sekund | Průměrně za: 0.17654 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB