Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plachta do kedrlišty na míru: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plachta do kedrlišty na míru

Poslední aktualizace před 6 let
K
KrysatorČlen
Přidáno před 6 let
Přátelé, kolegové,
potřebuji ušít jednoduchou plachtu do kedrlišty o rozměrech 320 x300 cm (320 je délka profilu do kedru). Bez konstrukce, jen s profilem na jedné straně a pěti dírami nebo poutky na druhé. Kdysi jsem nechal dělat něco podobného u Fygra, ale zavítala k nim dost velká inflace...

Díky za tip!
Jirka
Opel Zafira Tourer + Chateau Delta 3900
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mohu ti doporučit firmu Svitap Svitavy. Kontakt p. Lukáš Kudrna

tel.: +420 461 568 196
mob.: +420 605 700 606
e-mail.: prodej3@svitap.cz.
Před lety jsem si nechal dělat foliove krytí pergoly. Cena třetinová oproti ostatním výrobcům. Skvělá komunikace, rychlé dodání, platba na fakturu a vyrobí v podstatě cokoliv.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
David StieberDavid StieberČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

já to řešil letos také.
Nakonec jsem si koupil lištu a v Obi stínící plachtu.
Do všech oken to vyšlo tuším na cca 300,- kedr + 500,- plachta + lahev švadlenka... Tu jistě někde v okolí najdeš ;-)

David
David+Jarka+Michalka
Dethleffs+Duster
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
Nechali jsme si plachtu ušít, následně i opravit zde: http://www.campin.../kontakty/
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 6 let
Nechali jsme si plachtu ušít, následně i opravit zde: http://www.campin...
Všude dobře, tak co doma?!

A kdy to bylo ?Letos jsem u nich před sezonou obj.var.slun.střechu.Objednal jsem ji emailem telefonoval a psal jsem si nima asi 3 měsíce a bylo to samé slibování ,že se stěhujou a šijou pro cestovky a že to určitě stihnou.
Poslední měsíc už se ani nedalo dovolat ani na mobil ani na pevnou linku (na tu jsem se nedovolal ani jednou).Nakonec jsem koukal ,že už jim nefungoval ani e-shop.
Nevím jestli tam nedošlo k nějaké změně ,ale já jsem nakonec rezignoval.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 6 let
Technolen Lomnice nad Popelkou, změřili a poslali mi to v Liberci v shopu na obytný auta, celý i s tyčema mě to vyšlo na 2000,- ještě na T3 a vozím ji stále s sebou.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Krysator, Ro-Mi, David Stieber, zdenek a Irena Lbc, Petr a Jana, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,172 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14938 sekund | Průměrně za: 0.14938 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB