Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Seznámení-hledám sympatického muže: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Seznámení-hledám sympatického muže

Poslední aktualizace před 6 let
M
MirkaBNováček
Přidáno před 6 let
Hledám sympatického muže s láskou ke karavanům, obytným autům, cestování, přírodě. Moc mě tento způsob života fascinuje. Žiji už řadu let sama a hledám si přítele a zároveň možnost splnění svého snu. Je nějaké místo, kde takového muže poznám?
Jižní Morava, 56let
konvlastakonvlastaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MirkaB napsal:

Hledám sympatického muže s láskou ke karavanům, obytným autům, cestování, přírodě. Moc mě tento způsob života fascinuje. Žiji už řadu let sama a hledám si přítele a zároveň možnost splnění svého snu. Je nějaké místo, kde takového muže poznám?
Jižní Morava, 56let


A foto by nebylo? :D
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Jsem sympatický muž,stižen i láskou ke karavanům a obytným autům,potažmo i k přírodě a cestování,nicméně je tu jedno velké ALE:...co by tomu řekla moja!!!! :o:o p)p)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Mirko,

si tady nová a tak ti poradím, že zde existuje skrytá komunikace formou SZ (soukromé zprávy) a pokud zde takový je, řeš to raději tak. Omlouvám se za kolegy, rok staré nováčky, kteří sami nedávno žádali rady a pomoc a nikdo jim to tady neztěžoval a neurážel je.

Je zde myslím pár chlapů co možná také hledají ....podrobnosti, fotky atd si ale raději řešte mimo veřejné diskuse ..... tak držím palce :)
Yetti
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Zrovna jsem chtěl reagovat, Yetti mne předběhl... a vlastně to napsal lépe než já. Proto svůj příspěvek mažu (přepisuji).

Vítej Mirko mezi karavanisty a přeji, ať toho pravého najdeš.
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
budu ti držet palce ..... a jestli tady takovýho najdeš, tak sem napiš jenom " mám" uděláš mě radost, že to vyšlo.

myslím, že jestli tady takovej chlap je ( já teda myslím, že jo ), tak se ti ozve na SZ. hodně štěstí ať ti to vyjde
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MirkaB napsal:

Hledám sympatického muže s láskou ke karavanům, obytným autům, cestování, přírodě. Moc mě tento způsob života fascinuje. Žiji už řadu let sama a hledám si přítele a zároveň možnost splnění svého snu. Je nějaké místo, kde takového muže poznám?
Jižní Morava, 56let





Držím palce at to vyjde , více info - jako zda lyžuješ , kolo ,tůra , plavání , lodě , atd. + řidičák B C D
Žijeme jen jednou.
Upravil Fun dne 06.10.2017 16:38, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MirkaB napsal:

Hledám sympatického muže s láskou ke karavanům, obytným autům, cestování, přírodě. Moc mě tento způsob života fascinuje. Žiji už řadu let sama a hledám si přítele a zároveň možnost splnění svého snu. Je nějaké místo, kde takového muže poznám?
Jižní Morava, 56let



Rozumím a fandím jak můžu. Přeji hodně štěstí. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ptáš se na místo kde najít někoho kdo ti splní sen.Tak tady a byla by to ostuda kdyby se tu nenašel "osamělý jezdec" který splňuje tvé předsatvy.ALE.....umíš navigovat při couvání(tím nemyslím úpravu vlasů).....umíš přespat v promrznuté maringotce aniž by to znamenalo rozchod......život v malém prostoru vyvolává "ponorkovou nemoc"kterou vyléčì dobrá káva,jídlo atd.......víš co je hever,trhák,sikovky,pajzr,očko klìč,klín,důlčík......víš jak okouzlit policajta aby flastr byl co nejmenší....jsi připravena dojet stopem když to nevyjde?Nemusíš odpovídat stačì když kývneš hlavou.Vidìm žes kývla tak držím palec ať to vyjde.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
zemanekpetr

Tak ty jsi ji to ale dal dědku , neříkej že to vše umí tvoje žena .Je to začátečnice tak na ní netlač chce to pomalu jinak přijde o iluze , pro útěchu jsou tady i někteří muži na tom stejně .
Ta moje umí hodně ale nejvíc mi kecá do řízení , tak děvčata tomu se odnaučte jinak jste doma .
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Jen pro upřesnění,dědek ještě nejsem,nemám vnoučata i když věk ano ale reagoval jsem na příspěvek Mirky tak se do nás Hermane ne......
P.S.Nadsázka,sranda,pro ty kdo nepochopili..
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
No, sranda teda převeliká.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Osobně si myslím, že tohle to téma nepatří do sekce humor už svým zadáním.
Už založit tohle vlákno chce trochu odvahy a trochu poodhalení soukromí.
Bylo by fajn to respektovat a tiše podporovat.
Ale ať si to každý přebere po svém.
Ještě jednou, držím palce a přeji hodně štěstí.
Martin
Facebook- Martin Havelka
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 6 let
Jelikož reagovali pouze kolegové, tak za dámské osazenstvo Ti držíme palce. Opravdu to chtělo od Tebe velkou odvahu sem napsat a pokud takovou odvahu máš, tak nějaká ponorka Tě už nerozhodí. S ohledem na to, že jsi kladně odpověděla na všechny otázky Petra, neměl by být problém toho správného přítele, kamaráda, kolegu najít. Co kdybyste se pánové na srazech pozeptali a popřemýšleli, jestli neznáte nějakého kolegu, který jezdí sám a tento dotaz třeba vůbec nezaregistroval...... myslím, že by to taky mohlo zafungovat a pomoci.

Držíme také palce :^
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem přesvědčený že dneska má Mirka jiný problém a to jak vybrat z těch SZetek toho správného karavan-mena.Kouknul bych zda do něj nebo z něho neteče......ať hezky vypadá ,aby to nebyla nějaká haitra.....vyzkoušel bych jestli je všechno funkční.U obou .
PS :Nadsázka,sranda(vysětlení pro ty kteří čtou mojí korespondenci s tebou)
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 6 let
Plný souhlas a skvělý nápad. S Mirkou jsme stejně staré a s ohledem na to, že my, ženy nestárneme, ale zrajeme jako víno, což ví každý, tak tady problém nebude, spíše bych ho viděla na druhé straně. Aby to nebylo něco prastarého a nefunkčního. Trocha úrovně a elegance neuškodí nikdy....

Každopádně s těma výjezdama jsem to myslela vážně. My jsme venku a už mnohokrát jsem viděla samotného kolegu, ale vždy to byl cizinec.... jednomu jsem dokonce dala českou buchtu s povidly a jak byl rád!!!!! Zkrátka, chyběla mu společnost, vůbec nešlo o zákusek ke kávě.

Tak ať to vyjde a na jaře až pojedeme Itálií nahoru, rádi se setkáme už s novou kompletní posádkou :g
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Já jsem přesvědčený že dneska má Mirka jiný problém a to jak vybrat z těch SZetek toho správného karavan-mena.Kouknul bych zda do něj nebo z něho neteče......ať hezky vypadá ,aby to nebyla nějaká haitra.....vyzkoušel bych jestli je všechno funkční.U obou .
PS :Nadsázka,sranda(vysětlení pro ty kteří čtou mojí korespondenci s tebou)


Myslím že to zvládne sama - ha ha to je sranda .
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Jó kdybych chtěl pokračovat tak napíšu že zrovna tebe jsem rozesmát nechtěl.Ale vím že jde o h..... takže,ano jsem vinen a prosba ,kdybych ještě něco nepatřičného napsal prosím ať mě upozorníš.Děkuji
P
ppeppeČlen
Přidáno před 6 let
Jednou jsem viděl německý pořad. Myšlenka pořadu byla asi taková „ Když celý život žiješ karavaninkem a bohužel zůstaneš sám , musíš si najít někoho kdo celý život žije karavaninkem.“ Osamělý starší karavanisti, pořádali několika denní jízdu. Jako bonus mělo být seznámení se s nový partnerem. Mluvili tam i páry, které se podobné jízdy dřív účastnili a seznámili se. U nás by to asi nefungovalo. Jsme na to „malý trh“. Nepamatuju si, kdo to pořádal, jestli to by celoněmecký, ale řekl bych, že tam bylo tak cca dvacet osob. O moc víc tam aut nebylo. Bylo hezky vidět jak jsou ty lidi šťastný. Mirce se omlouvám, za vyprávění v jejím vlákně, ale zase tolik to mimo téma snad nebylo. :-)
M
MirkaBNováček
Přidáno před 6 let
Krásné podzimní dny všem přeji. Když jsem sem nechala vložit svůj příspěvek, ve snu mě nenapadlo, že vzbudí tolik zájmu. Nebudu odpovídat na jednotlivé reakce, třeba si tady každý najde svoji odpověď.
Děkuji všem , kteří vyjádřili podporu.Zatím jsem nikoho nenašla, ozvali se mi chlapi z Čech, severních a západních...pro kovanou jihomoravanku dost z ruky.
pro konvlasta: fotky mám na webu
pro Yetti: díky moc
pro Herman: lyžuju, kolo, voda, brusle, řidičák B. Léta jsem s exmanželem tvořila posádku horkovzdušného balonu=doprovod dodávkou...
pro zemanekpetr: ano, kývla jsem na vše- viz výše
pro Herman: díky
pro přítomné ženy:díky za podporu

A vzkaz pro všechny: ráda jsem přispěla, někom u k pobavení, někomu k zamyšlení
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,163 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28638 sekund | Průměrně za: 0.28638 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB