Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Seznámení-hledám sympatického muže: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Seznámení-hledám sympatického muže

Poslední aktualizace před 7 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.


Musím se připojit konečně si nedělá srandu děděk jeden .:D
Žijeme jen jednou.
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.


Musím se připojit konečně si nedělá srandu děděk jeden .:D



No, opět sranda převeliká. Kam na to chodíte, kde pojídáte tolik vtipné kaše??? J.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jirka W napsal:

Citovat

Herman napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.


Musím se připojit konečně si nedělá srandu děděk jeden .:D



No, opět sranda převeliká. Kam na to chodíte, kde pojídáte tolik vtipné kaše??? J.


Ta kaše se dělá na Moravě !
V Praze je blaze tam se jen tlachá a nic -" ve zlým "
Dětku tedkom jme to schytali oba a od Pražáka , jenže je to naše holka a napsala že jste poněkud z ruky daleko . Raději se poptejte zda není někdo z kolegu sám . Mirka už to uzavřela a všem nám děkuje
Žijeme jen jednou.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Myslel jsem, že s přibývajícím věkem dostává člověk rozum, ale koukám, že u některých jedinců je tomu naopak.
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Myslel jsem, že s přibývajícím věkem dostává člověk rozum, ale koukám, že u některých jedinců je tomu naopak.



Necháme je být:l...Jsou rádi, že k nim zavedli!o internet a že s ním už umí...:D Jinak by si neměli kde a s kým pokecatp)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)



JiPe : Pepo -Tak ty se tlačíš na špatnou stranu , no kdo chce kam at jde . :x

Tomiku : každého to čeká bunky stárnou a toho Němce budeš mí na zádech co by dup , po padesátce se to začne rapidně projevovat . Donutil tvrdí že se vracíme do děctví , tak si to přeber , hlavně zdraví a pohodu.!c

mb: Miloši - Čekal jsem to přesně jsi to vystihl , ale v jednom vám fandím v Praglu se to vše odehrává a ukecavá , jen ty výsledky jsou chabé a to tam máte málo třešní a pořádných žen co za to umí vzít .:D
Žijeme jen jednou.
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)



JiPe : Pepo -Tak ty se tlačíš na špatnou stranu , no kdo chce kam at jde . :x

Tomiku : každého to čeká bunky stárnou a toho Němce budeš mí na zádech co by dup , po padesátce se to začne rapidně projevovat . Donutil tvrdí že se vracíme do děctví , tak si to přeber , hlavně zdraví a pohodu.!c

mb: Miloši - Čekal jsem to přesně jsi to vystihl , ale v jednom vám fandím v Praglu se to vše odehrává a ukecavá , jen ty výsledky jsou chabé a to tam máte málo třešní a pořádných žen co za to umí vzít .:D



:D:_!n
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)


No jo, ale co budou dělat ty MORAVÁCI z PRAHY ???!l A statistika uvádí, že jich tu je až 60% :he. Myslíš, že bude vízum????:@
Mně by to teda hodně vadilo, když bych jel např. do Loštic...:o
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
No, uvažme kým a proč bylo tohle vlákno založeno.
Ano, ženou, která hledá nějakého fajn parťáka pro společné cestování.
Nemyslím si, že zdejší čepýření kohoutů zakladatelku zrovna zajímá.
:(
Martin
Facebook- Martin Havelka
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Martine : Mirka toto vlákno už ukončila
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 13.10.2017 07:42, před 7 let
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

No, uvažme kým a proč bylo tohle vlákno založeno.
Ano, ženou, která hledá nějakého fajn parťáka pro společné cestování.
Nemyslím si, že zdejší čepýření kohoutů zakladatelku zrovna zajímá.
:(


Martine: Mirka to už ukončila nikomu to nekazíme jen tlacháme , plkáme a kecáme z které části státu se ten dotyčný stane tím zachráncem Mirky .
Žijeme jen jednou.
M
MirkaBNováček
Přidáno před 7 let
Hermane: já tady nic neukončila, tak snadno necouvám...jen jsem měla chuť zasáhnout do diskuse tak trochu "o nás bez nás" a reagovat na příspěvky, které si moji pozornost zaslouží. A opravdu nepotřebuji ZACHRAŇOVAT, už jsem velká holka...!)
Upravil MirkaB dne 14.10.2017 08:33, před 7 let
Pavel77Pavel77Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)


No jo, ale co budou dělat ty MORAVÁCI z PRAHY ???!l A statistika uvádí, že jich tu je až 60% :he. Myslíš, že bude vízum????:@
Mně by to teda hodně vadilo, když bych jel např. do Loštic...:o



Milošu, do Loštic Ti vystavím vízum, ničeho se neboj. čau, čau
CARAVAN CLUB, z.s., partnerem FCC
v ČR

Pavel77 a Jarka
anglický karavan Elddis Shadowline 430 + Škoda Yeti 2.0 tdi
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MirkaB napsal:

Hermane já tady nic neukončila, tak snadno necouvám...jen jsem měla chuť zasáhnout do diskuse tak trochu "o nás bez nás" a reagovat na příspěvky, které si moji pozornost zaslouží. A opravdu nepotřebuji ZACHRAŇOVAT, už jsem velká holka...!)


Mirko -To jsem rad čekám na info od kolegy z jiného klubu zda tam není ten dotyčný šohaj sám a neví co se děje u nás .Tou diskuzi ti udržujeme tvůj odkaz v první linii ,jinak ti zapadne a musí je někdo obnovit - otevřít , to jen pro info. :q
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,682 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20930 sekund | Průměrně za: 0.2093 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB