Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vaření bez plynu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vaření bez plynu

Poslední aktualizace před 6 let
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
Toto vypadá dost dobře :):)
http://www.linyku...--dymok/27
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Što ty děélaješ v svabódnoje vrémja?...ja klohňáju v Dymóku. !r:k:^
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem. Ti, kteří mne znají, tak ví, že mi stačí shlédnout toto video a polní kuchyňku bych si tak za deset dní udělal sám, protože tedy 10 000 za pár plechů nedám, to radši umřu hladem. A ti, co mne neznají, tak tomu stejně neuvěří. Ale je to dobré, zvláště v Rusku hodně přínosné. Čáo, Pepa
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj všem. Ti, kteří mne znají, tak ví, že mi stačí shlédnout toto video a polní kuchyňku bych si tak za deset dní udělal sám, protože tedy 10 000 za pár plechů nedám, to radši umřu hladem. A ti, co mne neznají, tak tomu stejně neuvěří. Ale je to dobré, zvláště v Rusku hodně přínosné. Čáo, Pepa


Pepo neumírej nám , no je to dost předražené ale na druhou stranu energie za darmo . PB už stojí někde okolo 400kč a více a do budoucna - uvidíme jinak výroba samo domo.
Žijeme jen jednou.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
To je ono Pepa něbudět guljajet v parke ,ale bude svářet polní kuchyni. :)
Nicméně,takovou věc dělat,tak to vpasuju rovnou do mýho karavanu,kde nemám plyn....
ale zase je to asi 100 kroků zpět do minulosti....tak se na to vyprdnu a použuji můj záložní kempingový vařič na kartuš.Protože,kdo může v karavanu vozit tento bastl(polní kuchyni za 10tis),tak určitě najde místo kam dát vařič a náhradní kartuše.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

To je ono Pepa něbudět guljajet v parke ,ale bude svářet polní kuchyni. :)
Nicméně,takovou věc dělat,tak to vpasuju rovnou do mýho karavanu,kde nemám plyn....
ale zase je to asi 100 kroků zpět do minulosti....tak se na to vyprdnu a použuji můj záložní kempingový vařič na kartuš.Protože,kdo může v karavanu vozit tento bastl(polní kuchyni za 10tis),tak určitě najde místo kam dát vařič a náhradní kartuše.


Třeba je k tomu v akci jeden originál Kalašnikov zdarma /a to se vyplatí/ !M
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. A kolik z vás si uvědomuje, že ty krásné varné nádoby na ukázce budou pak zespoda černé a všude plno sazí. Ale v mých začátcích karavaninku (1984) měl jeden karavan (vlastnoruční, jak jinak tehdá), a ten měl v něm rovněž vlastnoruční plechová kamínka a topil v nich šiškama (z jehličňanů, u nás na Hané šišky = knedle). Čáo, Pepa
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Tento vynález soudruha Kalašnikova není nic nového stejnou věcičku na vaření, pečení grilování používala americká armáda za 2 světový války jen to bylo víc hranaté viděl jsem to v Klečí pod Čerchovem.Ukazoval nám to hostinský když jsme byli na vandru na Šumavě to bylo před nějakými 40 lety.
Hanka a Pavel
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Není to ošklivý, a kdo to bude čistit, umím si představit, že než to uklidíš jakž takž čisté tak máš znovu hlad, je to kompaktní konstrukce, ale po pár použitích bude bordel všude a už tam to nádobí zpět nedáš a zase to bude všude jinde a postrádá to smysl, všude bude mastno a černo od kouře.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 7 let
Cobb je možná lepší. Viď, Méďo?
Radek
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 6 let
No a je velmi zajímavé, že ať hledám, jak hledám, stále jen ty samé fotky, v rusku dokonce vůbec nic, třeba to maji nějak vyřešené, umí někdo něco najít, hlavně jak to vypadá po použití a zda se dá nějak rozumně čistit a stále přenášet? Mělo by to být z pomněrně dobrých matrošů, ale info jen z českých zdrojů a ta cena je dost přemrštěná, líbila by se mi nějaká malá přenosná kuchyňka abych nemusel všude rozdělávat oheň, někde je to složité, nebo zakázané. Díky, nebo že by někdo za pár dní vyrobil?!)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: prcek61, Sheba, Doskocil, Laky, bleriot11, Zdenek a Alena, pachta, Me2d, Radek Sladky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,659,323 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30737 sekund | Průměrně za: 0.30737 (0) sekund | Dotazy: 96 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB