Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kam připojit baterku do MES 350 module A2: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kam připojit baterku do MES 350 module A2

Poslední aktualizace před 6 let
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let
Mám nový karavan a chci si do něho přidat baterku, abych byl soběstačný. Je tam 12V zdroj označený MES 350 module A2. Německý návod jsem pročetl asi dvakrát a nenašel jsem tam, kam mám připojit baterku.

Na autě mám jenom 7 pinový konektor, tak mě napadlo ze zdířek 9 a 13, odpojit trvalé plus ze 13 pinového konektoru a na to místo připojit baterku.

Nebo je nějaké lepší řešení?
P
Pavel DudysNováček
Přidáno před 6 let
Už ti někdo odpověděl na to zapojení?Potřeboval bych taky poradit.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Pokud "to" zařízení nemá kam připojit baterku tak je to zřejmě zdroj, který nikdy nebyl určený ke spolupráci s baterkou.
Je to starý zdroj od Manfreda Trautmanna (Calira) firma již dnes ani neexistuje a Truma která ji před léty koupila to zavřela.
Domnívám se:
Pokud chcete někam připojit baterku (oba) tak je třeba zdroj rozebrat a využít část jeho obvodů, nebo tam posadit externí přednostní soustavu (Myslím že se to kdysi dalo dokoupit jako modulární systém).
Osobně (bez patřičných znalostí) bych ten zdroj asi nepitval, spíš zkuste sehnat doplňkový modul, nebo to nechte přestavět lidem, co se tím živí.
Variantně je možnost přestavět to na jiný systém, ale to už je na detailní prohlídku. To bohužel po netu nikdo do kupy nedá.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda_ugu, Karel Prokop, Pavel Dudys

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,346,348 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18491 sekund | Průměrně za: 0.18491 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB